English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

ПРО НАС

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) — провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні, керуючи профілактичними програмами та надаючи якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Усі ці зусилля спрямовані на досягнення в країні універсального доступу до комплексних послуг з ВІЛ/СНІД в Україні та ефективної відповіді на епідемію на рівні спільнот, базуючись на досягнутих результатах та передовому досвіді.
    Альянс-Україна розпочав свою роботу наприкінці 2000 року у формі проекту міжнародної технічної допомоги у рамках Трансатлантичної ініціативи з профілактики ВІЛ-інфекції за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Європейського Союзу (2000-2004).
    Як незалежна юридична особа, зареєстрована в Україні з 2003 року й після набуття управлінської самостійності з січня 2009, Альянс-Україна поділяє цінності та залишається членом глобального партнерства Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД - міжнародної благодійної організації, що поєднує 30 організацій з різних країн, з Секретаріатом у м. Брайтон, Великобританія.
    З момента заснування Альянс-Україна демонструє стійкий організаційний розвиток. Він постійно робить свій внесок у боротьбу з епідемією, кожного дня, без жодних перерв. Сьогодні Альянс-Україна відповідає за 70% загальної відповіді на епідемію у країні. Протягом кількох років наш внесок серед неурядових організацій був найвизначнішим, що дозволило Альянсу стати лідером у підтримці держави у боротьбі зі СНІДом.
    Альянс-Україна розгорнув програми антиретровірусної терапії, запровадив замісну терапію, профілактику ВІЛ через мережу аптек, профілактику серед дітей вулиці. Наразі зусилля Альянсу фокусуються перш за все на профілактиці серед груп ризику. Крім профілактики ВІЛ-інфекції, Альянс реалізує програми проти туберкульозу (ТБ), вірусних гепатитів, та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Альянс регулярно здійснює дослідження, випробовує інноваційні підходи та поширює найкращі практики в Україні та по всьому світу.

    Місія Альянсу
    Зниження розповсюдження ВІЛ-інфекції та смертності від СНІД і зменшення негативного впливу епідемії шляхом підтримки громадської протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, а також шляхом поширення ефективних підходів до профілактики й лікування ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії.

    Цінності Альянсу
    Життя всіх людей є рівноцінним. Рівень уразливості людей до ВІЛ/СНІД підвищується через існуючу соціальну нерівність, причинами якої є, зокрема, бідність і порушення прав людини.
    Стать, релігія, соціальний клас, раса, етнічна приналежність та сексуальна орієнтація залишаються причинами вразливості й соціальної нерівності у суспільств.
    Кожен має право на доступ до необхідної інформації і послуг. Люди повинні мати доступ до точної та вичерпної інформації про профілактику ВІЛ, комплексні профілактичні програми, та ті ініціативи, які сприяють самовизначенню, гідності та підвищенню якості життя для людей, які живуть з ВІЛ, а також для груп з найбільшим ризиком ураження або впливу на поширення ВІЛ/СНІД. Кожен має право на отримання догляду та лікування від СНІД, а також право на відповідні послуги охорони здоров’я та соціального захисту, включно з лікуванням та паліативним доглядом за людьми, що живуть зі СНІД.

    Основні стратегічні цілі Альянсу:
    Ціль 1. Послуги: забезпечення комплексу науково-обгрунтованих послуг для уразливих груп в умовах концентрованої епідемії.
    Ціль 2. Політика і права людини: вплив на формування політики у сфері ВІЛ/СНІД, туберкульозу та наркоманії з метою зменшення стигми і дискримінації та захисту прав людини.
    Ціль 3. Мобілізація спільнот: підтримка і мобілізація спільнот для активного залучення до участі у відповіді на епідемію.
    Ціль 4. Центр найкращих практик: поширення найкращих практик та інновацій для ефективної відповіді на епідемію.| Органи управління | Співробітники | Вакансії | Як нас знайти | Логотипи |