English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:


Інформація про проектНазва проекту: «Надання послуг зі зменшення шкоди підліткам, які споживають наркотики, в Україні: досягти не охоплених послугами».

Термін роботи проекту: 01 січня 2015 – 31 грудня 2017

Бюджет проекту: £787,776

Фінансування забезпечується СНІД Фондом Елтона Джона

Цільова група: підлітки 10-18 років, які споживають наркотики та психоактивні речовини (ПАР), а також їх статеві партнери.

Ціль проекту: сприяти покращенню здоров’я та добробуту підлітків,які споживають наркотики, в Україні.

Ключові завдання проекту:
1. Не менше 6,000 підлітків, які споживають ПАР та ін’єкційні наркотики, а також їх статеві партнери, отримали комплексні послуги зі зменшення шкоди
2. Не менше 4,800 підлітків, які споживають ПАР та ін’єкційні наркотики, а також їх статеві партнери, отримали доступ до презервативів
3. Не менше 3,000 підлітків, які споживають ПАР та ін’єкційні наркотики, а також їх статеві партнери, охоплені послугами добровільного консультування та тестування
4. Не менше 200 працівників НУО та служб у справах дітей отримали знання та практичні навички роботи з методології та організації надання якісних послуг зменшення шкоди для дітей і підлітків, які споживають ПАР та ін’єкційні наркотики


Стратегічні партнери проекту


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, Великобританія; Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»; Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ; Об'єднана програма ООН СНІД ЮНЕЙДС; Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН); Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ); програма Глобального фонду «Інвестиції заради впливу на епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції»; Міжнародна асоціація зниження шкоди; Євразійська мережа зниження шкоди; партнерські НУО, що реалізують програму Глобального Фонду 2015-2017 рр.; ВБО «Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я»; міжнародні та українські інституції та організації, відповідальні за роботу з дітьми і сім’ями; українські та міжнародні стейкхолдери.


Заходи проекту


Календар заходів

Регіональна оцінка із залученням до участі підлітків 10-18 років, які споживають наркотикиЗвіт про результати, отримані при проведенні Регіональної Оцінки із залученням до участі, Фаза 1.
Аналітичний звіт за результатами проведення 2-ї фази регіональної оцінки із залученням до участі (РОПУ) в середовищі підлітків, які вживають наркотики, в Україні. Червень - липень 2015 р.

Висвітлення діяльності Проекту на міжнародних конференціях


Презентація С. Кушакова "Результати РОЗУ, проведенної проектом «Надання послуг зменшення шкоди для дітей та підлітків, які споживають наркотики, в Україні: досягти тих, кого не охоплено послугами» на Міжнародній конференції зі зменшення шкоди, Куала Лумпур, Малайзія.

Презентація проекту на конференції: Альона Мажна та Слава Кушаков з учасниками конференції

Gallery


Участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Ефективні підходи в роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин". Київ, 18-20 листопада 2015 р.


Фотогалереї проекту


Фотогалерея рабочої зустрічі проекту «Надання послуг зі зменшення шкоди дітям та підліткам, які споживають наркотики, в Україні: досягти тих, кого не охоплено послугами»   


Огляд і аналіз підходів та послуг у сфері зниження шкоди для підлітків, які вживають наркотики.Зниження шкоди. Підлітки. Огляд та аналіз підходів та послуг.

Бібліотека проекту Соціально-психологічна робота з підлітками у ВІЛ-сервісних організаціях
 Модель «Впровадження силами рівних» серед дітей та підлітків, що практикують ризиковану поведінку
 Стислий виклад результатів біоповедінкового дослідження «Дослідження серед підлітків груп ризику» (за результати 2014 року)
 Життя дітей і підлітків, які практикують ризиковану поведінку
 Перша долікарняна допомога у проектах зменшення шкоди
 Стислий виклад результатів операційного дослідження «Стиль життя та основні моделі поведінки дітей вулиці і підлітків груп ризику»
Огляд практик та послуг зі зменшення шкоди для дітей та підлітків, які вживають наркотики
Зведене керівництво по ВІЛ-інфекції в ключових групах населення: профілактика, діагностика, лікування та догляд
Споживання ін'єкційних наркотиків серед дітей та право дитини на здоров'я
Механізми розвитку розладів, пов'язаних із вживанням психоактивних речовин, серед дітей та підлітків
Крок за кроком (доступно англійською мовою)
Вживання ін'єкційних наркотиків серед осіб молодше 18 років (доступно англійською мовою).