English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

ДОСЛІДЖЕННЯАналітичні звіти за результатами поведінкового моніторингу СІН, ЖКС, ЧСЧ, молоді, військовослужбовців та результати спеціальних досліджень щодо охоплення учнівської/студентської молоді та робочих місць програмами профілактики ВІЛ/СНІД.   


Оцінка чисельності груп ризику
1) «Оцінка чисельності груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ в Україні», 2005


Операційні дослідження
Звіт за результатами оцінки потреб регіональних організацій в технічній підтримці. 2008 р. (рос. мовою).».
Аналіз міжнародного досвіду впровадження жіночого презервативу, готовності жінок комерційного сексу до впровадження цього методу бар’єрної контрацепції та вивчення ризиків використання фемідомів у профілактиці ВІЛ/ІПСШ в Україні )
Коротке викладення результатів операційного дослідження «Вивчення можливостей покращання доступу ЖКС до програм лікування ІПСШ», 2009 р. (рос. мовою)
Коротке викладення результатів операційного дослідження «Оцінка ефективності програм профілактики ВІЛ в пенітенціарних закладах», 2009 р. (рос. мовою)
Аналітичний звіт за результатами операційного дослідження «Експериментальне вивчення ефективності залучення клієнтів в ЧСЧ-проекти через соціальні онлайн-мережі», 2009 р. (рос. мовою)
Аналітичний звіт за результатами операційного дослідження «Оцінка впровадження ґендерно сенсітивних підходів в проекти профілактики ВІЛ та зменшення шкоди серед СІН», 2008-2009 рр. (рос. та англ. мовою) .
Коротке викладення результатів операційного дослідження «Оцінка механізмів залучення та утримання клієнтів з числа СІН, ЖСБ та ЧСЧ у проектах зменшення шкоди»
Коротке викладення результатів операційного дослідження «Оцінка впровадження пілотних проектів «Підвищення рівня ефективності профілактичних програм для секс-працівників шляхом розповсюдження жіночих презервативів (фемідомів)»
Стислий виклад результатів дослідження «Оцінка моделей вторинного обміну ін'єкційного інструментарію серед важкодоступних груп СІН»


Інші дослідження
1) Інформаційний бюлетень №31 «ВІЛ-інфекція в Україні»». [укр.] [англ.]
2) Соціально-економічні наслідки епідемії ВІЛ-інфекції/СНІД в Україні
3) Звіт «Оцінка сучасного стану перебування ВІЛ-інфікованих дітей, позбавлених батьківської опіки в Україні»
4)«Чоловіки, які мають секс з чоловіками в м. Києві та Донецькій області: оцінка ситуації, 2005. Дослідження проведене Благодійним фондом «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»
5) Оцінка ефективності акції «Модно бути здоровим-2004» проводилося агенцією «Інтербренд» на замовлення Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні в вересні-жовтні 2004 р.
6) Звіт про результати опитування відвідувачів акції «Модно бути здоровим!» підготовлений для МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» компанією «TouchPoll»