English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

АРХІВ НОВИН ЗА 2007 РІК

24.12.2007 Напередодні Нового року Альянс Україна підсумовує роботу за рік та окреслює плани на майбутнє. Це зроблено у нашій традиційній формі Новорічного прес-релізу 

Збiльшити Видано сертифікат на ввезення в Україну лікарського препарату метадон.
Сьогодні Комітет з контролю за наркотиками за попереднім погодженням із Службою безпеки України видав Державній акціонерній кампанії «Ліки України» сертифікат на ввезення в Україну лікарського наркотичного препарату «Метадол» (метадону гідрохлорид) для потреб замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) в Україні. 
19.12.2007 МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» в рамках проекту «Санрайз» за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (АМР США/USAID) у 2007 році провів спеціальне дослідження «Аналіз спектру послуг, які надаються релігійними організаціями різних конфесій у сфері профілактики та контролю за ВІЛ/СНІД». 

Click here to enlarge>>>

12.12.2007 За ініціативи Альянсу-Україна, Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та партнерських організацій 4 грудня 2007 року під головуванням Президента України Віктора Ющенка відбулася розширена нарада з розгляду проблемних питань у сфері протидії ВІЛ/СНІД в Україні.
Під час наради Президент піддав різкій критиці стан виконання Урядом України зобов’язань перед Глобальним фондом для боротьби з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією, зокрема, щодо впровадження замісної підтримувальної терапії метадоном.
Президент критикує роботу влади у боротьбі зі СНІДом  
Виконавчий директор Альянсу-Україна Андрій Клепіков під час свого виступу акцентував увагу Президента та присутніх високопосадовців на найбільш актуальних проблемах, що стосуються реалізації поточних програм, підтриманих Глобальним фондом, та запропонував конкретні пропозиції щодо їх вирішення.
За результатами наради 12 грудня було видано Указ Президента № 1208/2007 «Про додаткові невідкладні заходи щодо протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні» 

Click here to enlarge>>>
Відбулася 13-та зустріч зацікавлених сторін з питань проекту Глобального фонду 1 та 6 раундів для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні 
Фото

1-2 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІД за підтримки неурядових організацій, приватних донорів та дипломатичних місій в Україні МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» провів другу благодійну виставку-ярмарок "МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу – 2007". Метою акції є формування толерантного та чуйного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей.
Після підведення підсумків акції на зібрані кошти буде придбано обладнання для мобільної клініки, створеної спеціально для ВІЛ-позитивних дітей.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІД

СНІД: 20 років в Україні. Ми вимагаємо, щоб нас почули! Прес-реліз  
Повідомлення для преси з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІД  
Статистика 
Акції партнерів у м.Києві 
Події до Всесвітньго дня боротьби зі СНІД (1 грудня 2007 р.) в регіонах logo

Стартує благодійна акція «МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу – 2007»
Подаруй свою турботу тим, хто поруч!
У Всесвітній День боротьби зі СНІД МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» вдруге проводитиме благодійну акцію допомоги ВІЛ-позитивним дітям «Молоде мистецтво проти СНІДу». Акція відбудеться 1-2 грудня 2007 р. у Київській міській галереї мистецтв «Лавра» під гаслом «Подаруй свою турботу тим, хто поруч».
Ми знову з радістю запрошуємо Вас взяти активну участь в цій благодійній ініціативі, спрямованій на підтримку ВІЛ-інфікованих діток та на привернення уваги громадськості до проблем ВІЛ-інфікованих маленьких українців.
Ви можете взяти участь у акції якщо:
- пожертвуєте свої творчі роботи для благодійного ярмарку
- розкажете про акцію своїм рідним, друзям, колегам та партнерам
- і просто прийдете 1-2 грудня до галереї «Лавра» (вул. Січневого Повстання 17)
Дорослі та діти, які відвідають виставку-ярмарок, матимуть змогу взяти участь у безкоштовних майстер-класах із плетіння бісером, малювання на склі, виготовленні витинанок, писанкарства, а також у благодійній лотереї та іграх. В рамках акції відбудеться благодійний ярмарок іграшок та інших творчих робіт обдарованих та небайдужих дітей, молоді, професійних митців. Кошти від ярмарку будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям
Саме творчі діти вже вкотре вчать нас турбуватися та співчувати!
Прес-анонс 
Прес-реліз 

1 грудня 2007 р. у Всесвітній день боротьби зі СНІДом у місті Києві буде проведено інформаційну кампанію на базі десяти аптек комунального підприємства «Фармація» КМДА з метою інформування про шляхи профілактики ВІЛ-інфікування, лікування ВІЛ, необхідність толерантного ставлення до осіб, яких торкнулася епідемія ВІЛ-інфекції.
Запрошуємо Вас 1 грудня 2007 р. з 13:00 до 14:00 завітати до аптеки № 101 (пр-т. Возз’єднання, 6), в якій Ви зможете поспілкуватися з організаторами акції, волонтерами, співробітниками аптеки та представниками громадських організацій м. Києва.
Прес-анонс 

«СОЦІУМ ХХI», Київський центр профілактики та боротьби зі СНІДом за участі МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» і групи компаній «Успішна марка» з 26 листопада по 1 грудня 2007 року проводить інформаційну акцію з профілактики ВІЛ серед студентів восьми ВУЗів Києва: Київський університет ринкових відносин, Національний медичний університет, Київський медичний інститут української асоціації народної медицини, Національний університет державно-податкової служби України, Національний авіаційний університет, Державна академія житлово-комунального господарства, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний технічний університет України «КПІ».
У рамках цієї наймасштабнішої профілактичної акції у ВУЗах Києва до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Група компаній «Успішна марка» та ГО «Соціум-ХХІ» реалізували соціальний проект з семплінгу презервативів. Волонтери роздавали студентам презервативи в пакетиках-коробочках, розроблених креативним відділом «Успішної марки» спеціально для акції. Коробочка оформлена у вигляді інструкції-алгоритму.
 

Прес - реліз 
Графік акції «Пройди тест на ВІЛ в своєму ВУЗі»  

Одному мільйону адресатів м. Київа 29 листопада 2007 були надіслані інформаційні листівки з профілактики ВІЛ. Акцію ініційовано МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" та здійснено за участі організацій: Трансатлантичні партнери проти СНІДу/Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та малярії, ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», Київський центр профілактики та боротьби зі СНІДом та Укрпошта, за сприяння Київської міської державної адміністрації.
Листівка 

Levi’s® розпочинає акцію присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІД

16.11.2007 МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" разом з компанією "ЗМ Україна" розпочинають програму стоматологічної допомоги ВІЛ-позитивним дітям
Нова програма "Стоматологічне здоров’я – дітям", яка має на меті надання безкоштовної стоматологічної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям , розпочинається з 1-го грудня 2007 року завдяки підтримці МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" та компанії "3М Україна". Програмою буде охоплено 600 ВІЛ-позитивних дітей, які знаходяться на антиретровірусній терапії: всі вони отримають повноцінну високоякісну стоматологічну профілактично-лікувальну допомогу.
card
Запрошення для ЗМІ 
Прес-реліз 
Інформаційна довідка 

23.10.2007 ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом": Відкриті листи до Президента та Прем’єр-міністра України.

19.10.2007 Електронний інформаційний бюлетень про впровадження Національної програми за підтримки Глобального фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні". Випуск № 20-21, Квітень-червень 2007 р. (PDF, 281 Кб)

28.09.2007 Прес-конференція «Чи стане можливим доступ до лікування СНІД для ВІЛ-позитивних затриманих в Україні?» Альянс-Україна та партнерські організації закликали урядові структури якнайшвидше затвердити міжвідомчу інструкцію, яка визначить порядок поводження із затриманими особами, які приймають антиретровірусні препарати.
НУО, що надають послуги з догляду та підтримки ВІЛ-позитивним особам, фіксують випадки, коли при затриманні співробітники міліції вилучали у ВІЛ-інфіковані особи життєво необхідні АРВ препарати. Працівники міліції зазвичай пояснюють свої дії відсутністю відповідних інструкцій, які б визначали процедуру забезпечення ліками затриманих, які мають ВІЛ-позитивний статус.
У червні 2007 року МБФ «Вертикаль» в рамках адвокаційного проекту Альянсу-Україна ініціював створення міжвідомчої робочої групи при Міністерстві охорони здоров’я, яка розробила проект Інструкції «Про порядок поводження з особами, які приймають антиретровірусні препарати, під час їх затримання та арешту (взяття під варту)». Наразі цей проект перебуває на узгодженні в МОЗ України.
«Підписання наказу дасть змогу уникати у подальшому ганебних випадків, коли в результаті неправомірних дій правоохоронців ВІЛ-позитивні люди зазнають нелюдського поводження та знущань, переривають АРТ-лікування та вимушені розголошувати свій діагноз, щоб врешті повернути свої ліки», - пояснює Павло Скала (Альянс-Україна).
Публікації у ЗМІ:
http://http://www.zn.ua/3000/3050/60755/
http://www.podrobnosti.ua/society/2007/10/03/461636.html
http://unian.net/press/?lang=2&url=press_reliz&id1644

Пресс-релиз "Чи стане можливим доступ до лікування СНІД для ВІЛ-позитивних затриманих в Україні?"  
Проект спільного Наказу МОЗ та МВС України. 
More photos>>>

25.09.2007 Більше 5 тисяч учасників зібрала традиційна благодійна акція «Пробіг заради життя», що відбулася в центрі Києва на Майдані Незалежності 22 вересня 2007 р.
Щорічний «Пробіг заради життя» має на меті підвищити рівень розуміння проблем, пов’язаних із поширенням епідемії ВІЛ-інфекції, та підтримати людей, що живуть із ВІЛ/СНІД. Кошти, отримані від акції, будуть направлені на поліпшення спеціалізованої допомоги ВІЛ-інфікованим матерям та дітям.
Учасники акції від Альянсу-Україна роздали усім бажаючим літературу з профілактики ВІЛ-інфекції та інформаційні й довідкові матеріали про партнерські організації, що реалізують програми із протидії епідемії в регіонах України. В інформаційному наметі Альянсу-Україна працювали волонтери, які відповідали на актуальні питання про ВІЛ.
В рамках акції Альянс-Україна провів благодійний розпродаж художніх робіт вихованців дитячих будинків та молодих митців. Виручені кошти організація перерахує дитячому будинку для ВІЛ-інфікованих дітей, що в Білій Церкві.

30.08.2007 Матеріали 12-ї зустрічі зацікавлених сторін з питань проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

 

Підписано Угоди з Глобальним фондом щодо фінансування нової грантової програми з протидії ВІЛ/СНІД в Україні на 2007 – 2012 роки

З часу заснування у 2002 р., Глобальний Фонд став основним джерелом фінансування програм з протидії СНІД, туберкульозу та малярії з плановим фінансуванням у 10.4 млрд. доларів США та затвердженим фінансуванням у розмірі 7.6 млрд. доларів США 450 програм у 136 країнах. Таким чином, програми, підтримані Глобальним Фондом забезпечили лікування від СНІД та туберкульозу 1.1 млн та 2.8 млн людей відповідно, а також розповсюдили 30 млн протималярійних профілактичних сіток. На сьогоднішній день, ці програми врятували життя 1.8 млн людей у всьому світі.

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні презентує новий логотип
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД (Велика Британія) – засновник МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», в липні 2007 р. презентував новий логотип, який відображає спільне бачення організаціями, що входять до Альянсу, перспектив та стратегій подолання епідемії ВІЛ-інфекції. В основі нового логотипу – плавні лінії, що символічно зводять в єдине ціле базові засади та цінності, якими керуються 28 організацій - міжнародна сім'я Альянсу. Граційна та динамічна структура спіралі асоціюється зі всесвітньо відомим символом боротьби з ВІЛ і СНІД – червоною стрічкою

logo

23.07.2007 МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІД – ОБЛАСНОМУ БУДИНКУ ДИТИНИ (м. БІЛА ЦЕРКВА)
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ прес-туру  
1) Голос України №84 від 17.05.07  
Профспілкові Вісті №21від08.06.07  
Столичка №67 від 17.05.07  
Програма УкрРадіо Випуск Новин 26.05.07  
Радіо Культура Випуск Новин 18.05.07  
УкрРадіо Радіожурнал Старшокласник 24.05.07  

26.06.2007 26 червня 2007 року у Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконного обігу завершився турнір з міні-футболу серед команд громадських організацій, що надають допомогу наркозалежним та людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
- прес-реліз за результатами фіналу турніру  
- інформаційне повідомлення  

26.06.2007 «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з Проектом “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) та Міжнародним фондом «Відродження» оголошують набір учасників для навчання у літній школі «Адвокація у галузі ВІЛ/СНІД».  

18.06.2007 Оновлення в розділі "ЗВІТИ". Додано "Електронний інформаційний бюлетень про впровадження Національної програми за підтримки Глобального фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні". Випуск № 18-19, Січень-березень 2007 р. (PDF, 217 Кб)

13.06.2007 Правові послуги для ВІЛ- позитивних людей в рамках коаліційного правозахисного проекту.  

Photo

13.06.2007 Відбулася робоча нарада з питань правового захисту ЛЖВ
30 -31 травня 2007 р. за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні у у м. Києві відбулася робоча нарада, присвячена питанням вдосконалення правового захисту ЛЖВ. У нараді брали участь представники Альянсу, Всеукраїнської мережі ЛЖВ, Спілки адвокатів України та виконавці коаліційного проекту "Вдосконалення системи захисту прав ЛЖВ" з міст Луганська, Одеси, Івано - Франківська , Кіровограда.
Під час наради були розглянуті питання особливостей проведення дистанційного правового консультування та юридичного супроводу прецедентних справ, механізми залучення клієнтів до правозахисних проектів, засоби для проведення судового моніторингу та поліпшення судової практики. Також було обговорено потенційні "лінії захисту" для найбільш типових порушень прав та інтересів ЛЖВ.
Під час робочої зустрічі учасники коаліційного проекту та представники партнерських організацій підвели перші підсумки проектної діяльності та обговорили шляхи для підвищення ефективності проектних заходів.

13.06.2007 6 червня 2007 року фармацевтична компанія F.Hoffman-La Roche Ltd. («Рош») повідомила про відкликання препарату ВІРАСЕПТ (Нелфінавір) у формі таблеток та порошку для приготування суспензії з усіх країн Європи в зв’язку з виявленням в зразках препарату небажаних токсичних домішок – речовини ethyl mesylate (етиловий ефір метилсульфонової кислоти).  
Заява ВООЗ стосовно відкликання компанією Roche препарату VIRACEPT®  
Прес-реліз Європейське агентство лікарських засобів (ЕАЛЗ)  

11.06.2007 12 червня 2007 року, Київ. Презентація для преси українського перекладу дослідження „Соціально-економічні наслідки ВІЛ/СНІД в Україні”, проведеного Світовим банком спільно з Міністерством охорони здоров'я України за участю Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) і МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».
- Спільний прес-реліз
- Текст дослідження та його короткий виклад

06.06.2007 Підписано Наказ МОЗ України, що регламентує істотне територіальне розширення програм замісної підтримувальної терапії(ЗПТ), у тому числі з використанням метадону

22.05.2007 15 травня 2007 р. Альянс-Україна та благодійна організація «Трансатлантичні партнери проти СНІДу» підписали меморандум про об’єднання зусиль у розробці та впровадженні інтегрованої медіа-кампанії у рамках широкомасштабного проекту «Українське меда-партнерство у боротьбі з ВІЛ/СНІДом». Тривалість проекту – з 1 січня 2007 р. по 31 грудня 2008 р.
Таким чином, Альянс-Україна приєднався до низки інших провідних організацій, які працюють у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД, що офіційно засвідчили свою участь у проекті.
З початку реалізації проекту організації-учасниці, активно співпрацюючи з провідними приватними медіа, зібрали більш ніж $80 тис безготівкових коштів – загалом, це ефірний час на телебаченні та радіо.
Проект «Українське меда-партнерство у боротьбі з ВІЛ/СНІДом» має сприяти формуванню в Україні інформаційного середовища, яке буде більш сприйнятливим до впровадження національних та регіональних стратегій, що мають на меті зупинити поширення ВІЛ-інфекції.

20.05.2007 Акція «Вспомни моё имя», присвячена Всесвітнбоиу дню пам’яті людей, які померли від СНІД у м.Севастополі.

logo

17.05.2007 20 травня 2007 року Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІД
Інформаційні кампанії та події в Україні  

logo

08.05.2007 Пресс-тур
МОЛОДЕ МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу – ОБЛАСНОМУ БУДИНКУ ДИТИНИ (м. БІЛА ЦЕРКВА)
15 травня 2007 року, напередодні Міжнародного дня пам’яті людей, що померли від СНІД, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» запрошує усіх журналістів взяти участь у підбитті підсумків акції “Молоде мистецтво проти СНІДу” – передачі ВІЛ інфікованим вихованцям Обласного будинку дитини м. Біла Церква (Київська область) обладнання, придбаного на благодійні кошти, зібрані юними митцями України.
15 травня 2007 року від’їзд із Києва до Білої Церкви відбудеться о 9.30 автобусом із написом «Альянс» від стоянки біля станції метро “ПАЛАЦ УКРАЇНА”. Орієнтовний час повернення у Київ - 14.00. Більш детальна інформація міститься у додатку.  
За додатковою інформацією, а також із питань акредитації звертатися за номером +38 050 334 54 30 або akulenko@aidsalliance.org.ua, Аліна Акуленко.

07.05.2007 Національна координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу прийняла рішення про подання Заявки України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний Фонд) на фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» на 2008 – 2012 роки.

04.05.2007 Оновлення в розділі «Статистика». Додано дані за березень 2007 року.

20.04.2007 Оновлення в розділі "ЗВІТИ". Додано "Електронний інформаційний бюлетень про впровадження Національної програми за підтримки Глобального фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні". Випуск № 16-17, Жовтень-грудень 2006 р. (PDF, 416 Кб)

21-23 березня у Києві відбулася Друга Національна конференція зі зменшення шкоди, повязаної із вживанням наркотиків.

29.03.2007 Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, а також Спільний робочий план на 2007 рік. Ці документи укладено з метою ефективної координації діяльності в сфері профілактики ВІЛ серед груп підвищеного ризику інфікування, догляду та підтримки людей, які живуть із ВІЛ. Спільний план передбачає створення скоординованих робочих планів із протидії епідемії ВІЛ/СНІД між обласними управліннями сім’ї, молоді та спорту та суб-грантерами/ партнерами Альянсу в регіонах.
Інформація для преси

19.03.2007 Оновлення в розділі «Статистика». Додано дані за січень та лютий 2007 року.

16.03.2007 Оновлення в розділі Інфоцентр / Відгуки преси.

15.03.2007 Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД продовжує традицію регулярних зустрічей з партнерами, що працюють у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД в Україні. Метою 10-ї зустрічі є обговорити досягнення та виклики у виконанні Програми, підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в 2006 р. та результати останнього квартального моніторингу (01.10.2006 - 31.12.2006) та хід переговорів щодо Заявки України на 2007-2011 рр. (6-й Раунд ГФ).

01.03.2007 У зв’язку з переїздом Міжнародного благодійного фонду „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” з 5-го та 6-го поверхів на 9-й поверх тієї ж самої офісної будівлі на вулиці Димитрова 5, корпус 10-А, та відсутністю телефонного та Інтернет зв’язку 2 березня 2007 р. просимо Вас звернути увагу на такі нюанси подання заявок за відкритим конкурсом «Розробка інформаційних матеріалів для представників уразливих груп населення та ЛЖВ» (крайній термін подання заявок 2 березня 2007 р.)   

09.02.2007 Оголошення щодо подання тез (абстрактів). Друга Національна конференція зі зменшення шкоди, пов’язаної із вживанням наркотиків. м. Київ, 21-23 березня, 2007 р.

5.02.2007 Оновлення в розділі «Статистика». Додано дані за грудень 2006 року.

30.01.2007 Двадцять п’ятого січня 2007 р. відбулося засідання Київської міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД (далі. – Коордрада) у приміщенні Київської міської державної адміністрації.
Київська Коордрада не збиралася упродовж року (її попереднє засідання відбулося на початку лютого 2006 р.), а тому важливо, що на прохання організаторів, на засіданні була надана інформація про діяльність у Києві Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Андрій Клепіков, виконавчий директор Альянсу, взяв участь у засіданні і виступив із презентацією «Діяльність Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні з протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІД в місті Києві у 2005-2006 рр. та перспективи на 2007 рік».


29.01.2007 Розширення програм замісної терапії для наркозалежних з метою дієвої профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні    
Додаткова інформація про замісну терапію для ЗМІ.    

Відео:
ТРК "Інтер" - "Подробности" 29.01.2007 21:00 (MPEG Video, 30,2 Mb)
ТРК "Киев" - "СТН" 29.01.2007 (MPEG Video, 23,4 Mb)
ТРК "ICTV" - "Факты" 29.01.2007 (MPEG Video, 24,7 Mb)
ТРК "Тонис" - "24 години" 29.01.2007(MPEG Video, 25,2 Mb)
ТРК "СТБ" - "Вікна" 29.01.2007 (MPEG Video, 28,4 Mb)


Архів новин сайту:  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014