English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

АРХІВ НОВИН ЗА 2008 РІК

16.12.2008 30 грудня 2008 р. Благодійна новорічна акція «Молоде мистецтво проти СНІДу» в Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/ СНІД» (клініка Охматдит). Ваша допомога є бажаною і важливою!
Благодійна новорічна акція «Молоде мистецтво проти СНІДу», в Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/ СНІД»
В ці передноворічні дні ми пропонуємо Вам приєднатися до благодійної акції та не залишати без уваги тих, хто її потребує найбільше, а саме ВІЛ-інфікованих дітей, адже їм, як нікому, потрібні наше тепло, любов і милосердя. Кожного року кількість таких дітей зростає.
Третій рік поспіль МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводить акцію «Молоде мистецтво проти СНІДу». Протягом двох минулих років за участі більш ніж 500 дітей, професійних художників та фотографів, які пожертвували свої творчі роботи, нам вдалося зібрати кошти (загалом понад 53 000 грн.) для ВІЛ-позитивних дітей-сиріт Обласного будинку дитини м. Біла Церква. Було придбано нове обладнання, меблі, телевізор, DVD-програвач, іграшки та книжки. Кошти, зібрані у 2007 році, будуть направлені до Центру «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/ СНІД» для закупівлі необхідних медикаментів.
30 грудня 2008 р. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводитиме благодійну новорічну акцію «Молоде мистецтво проти СНІДу», спрямовану на підтримку ВІЛ-позитивних дітей, які є пацієнтами стаціонару Центру «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/ СНІД». Мета акції – покращити якість перебування маленьких пацієнтів у Центрі, а також їх психоемоційний стан, за допомогою подарунків (дитячі книги, іграшки, набори одягу, засобів гігієни, солодощі) і сюрпризів від Діда Мороза та Снігуроньки, арт-терапевтичних занять з професійними майстрами та спілкування з казковими персонажами. Адже протягом як мінімум 28 днів перебування на стаціонарному лікуванні (найдовший термін сягнув 101 день!) маленькі пацієнти занурюються в малоприємні і суворі лікарняні будні, 20% дітей перебувають у центрі без батьків! Зокрема, це діти-сироти з дитячих будинків, притулків і інтернатів. Сьогодні добре відомим є факт, що арт-терапія та позитивні емоції мають неабиякий позитивний вплив на хід лікування найстрашніших хвороб, особливо серед дітей, які навіть у лікарняних стінах залишаються просто дітьми. На даний момент в Клініці перебувають 19 дітей: 11 дівчаток, та 8 хлопчиків. Вік дітей від 6 місяців до 15 років. 8 з 19 дітей не мають батьків.
Детальніше про потреби дітей   
Запрошуємо Вас приєднатися до новорічної акції «Молоде мистецтво проти СНІДу» – будь-яка допомога є бажаною та важливою!
Вашими внесками для формування подарункових наборів та влаштування справжнього Новорічного свята для дітей можуть бути:
Дитячий одяг та білизна, іграшки та книжки Диски з мультфільмами та фільмами для дітей Засоби гігієни Фарби, фломастери, олівці та інше приладдя для дитячої творчості Ялинкові прикраси для Новорічної ялинки
З питань участі в організації акції Новорічне «Молоде мистецтво проти СНІДу» просимо звертатися до Ольги Луцик, т. 8-044-490-54-85 (86, 87, 88) – внутр. 205, lutsik@aidsalliance.org.ua.

11.12.2008
Прес-реліз: 17 грудня - Міжнародний день проти насильства по відношенню до секс-працівників   

5.12.2008
Виставка "Права людини проти СНІДу" (10-14 грудня, вул. Андріївський узвіз 22-а, Совіарт).   

Запрошення   

Прес-реліз   

Програма   

Відео-репортаж   

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом:
П’ятирічна програма, яку виконує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні, призвела до реальних результатів – в державі знижується захворюваність на СНІД !
ПРЕС-РЕЛІЗ: «ТЕСТ, від якого залежить життя»
МОЗ України підтверджує свої зобов’язання в забезпеченні антиретровірусною терапією 6070 хворих.
Виставка «Права людини проти СНІДу» (10-14 грудня, галерея Soviart): РОЗШУКУЮТЬСЯ ЕКСПОНАТИ
Акції партнерів:
• Levi’s® проводить акцію присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом – Play Safe
• Акції в деяких регіонах України
Всеукраїнська Мережа ЛЖВ
• Мітинг “Червона стрічка”.1 грудня. 12:30. Меморіал «Червона стрічка».
• Свічкова хода
• «Толерантність! Стираємо межу…»
• Фотовиставка- конкурс «Життя перемагає»
Інформаційні матеріали:
1.Справиться с делом
2.Предоставить возможности
3.Быть в первых рядах
4.Всемирный день борьбы со СПИДом 1988-2008 р.р.
5.Забезпечити доступ споживачів наркотиків до профілактики ВІЛ та лікування СНІДу
Статистика   

19.11.2008 Пошук експонатів  
Виставка присвячена 60-річчю Загальної декларації прав людини в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІД


04.11.2008 ПРЕС-АНОНС: Мільйон доларів на мобільну профілактику ВІЛ/СНІДу: вперше в Україні 14 мобільних клінік надаватимуть медично-консультативну допомогу людям, найбільш уразливим до інфікування ВІЛ.  


29.10.2008 Відбулася перша школа соціальної журналістики у сфері ВІЛ/СНІД  

27.10.2008 США продовжує підтримувати відповідь на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні: візит Посла Марка Дайбла, Координатора US PEPFAR, до Києва, 15-16 жовтня 2008 р. 15-16 жовтня 2008 р., Посол Марк Дайбл, Координатор Надзвичайної ініціативи Президента США по наданню допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR), відвідав Київ. Візит містера Дайбла був присвячений підтримці надання замісної підтримувальної терапії (ЗТ).
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні підтримує надання таких послуг 50 ВІЛ-позтивним споживачам ін’єкційних наркотиків (чоловіків та жінок) у Київському міському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Глобального фонду. Україна - єдина країна у СНД, де Агентство США з міжнародного розвитку допомагає розвивати послуги з замісної підтримувальної терапії на основі метадону.
15 жовтня Посол Марк Дайбл відвідав Відділ замісної терапії у Київському міському Центрі СНІДу. Детальну увагу було приділено провадженню послуг з профілактики вертикальної трансмісії, соціальній підтримці та реабілітації пацієнтів ЗТ та АРВ, яка стала можливою завдяки виконанню Альянсом-Україна гранту Глобального фонду.
Візит до Київського міської лікарні для хворих на СНІД супроводжувався прес-конференцією за участі високопосадовців з Міністерства охорони здоров’я: Міністра В. Князевича, Першого заступника міністра В. Бідного та Голови Комітету з питань протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу В. Петренка, портфоліо-менеджера Глобального фонду А. Тамберга, також директора Київського СНІД-центру О. Юрченка та виконавчого директора Альянсу-Україна А. Клепікова. Під час прес-конференції між представниками Міністерства охорони здоров’я та міжнародних організацій було підписано Заяву про партнерство у розширенні послуг ЗПТ для споживачів ін’єкційних наркотиків. Вона задекларувала наміри урядів США та України продовжувати тісну співпрацю у протидії ВІЛ/СНІД, особливо у розвитку замісної терапії на основі метадону.
Наступного дня, 16 жовтня, Марк Дайбл провів круглий стіл з партнерами, які впроваджують програми ЗТ в Україні, в офісі Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні. У зустрічі взяли участь представники високого рівня з агенцій Об’єднаних націй, Глобального фонду, Французького представництва Червоного Хреста, українських та міжнародних громадських організацій, включаючи Всеукраїнську Мережу людей, які живуть з ВІЛ, Коаліцію ВІЛ-сервісних організацій та Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні. Під час обговорення провадження ЗТ зацікавленими сторонами були визначені пріоритетні напрямки розвитку проблеми ЗТ і пріоритетні схеми втручання. Містер Дайбл підтвердив зобов’язання Офісу Глобального координатора програми PEPFAR продовжувати підтримку розвитку ЗТ в Україні.

15.10.2008 ПРЕС-РЕЛІЗ: США ПЛАНУЄ Й НАДАЛІ ПІДТРИМУВАТИ ЗАХОДИ З ПРОТИДІЇ ВІЛ/СНІД В УКРАЇНІ  

9.10.2008 Анонс «Школа соціальної журналістики у сфері висвітлення проблеми ВІЛ/СНІД»
Міжнародний Благодійний Фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 20-24 жовтня у м. Києві проводить перший семінар з підвищення кваліфікації журналістів періодичних видань для представників уразливих до ВІЛ груп населення та ВІЛ-сервісних НУО «Школа соціальної журналістики у сфері висвітлення проблеми ВІЛ/СНІД» на базі «Школи журналістики» Національного університету «Києво-Могилянська академія».
.

01.10.2008 Оновленння у розділі «САНРАЙЗ». Додані «Матеріали робочої зустрічі стратегічної групи з профілактики ін’єкційного вживання наркотиків серед молоді (вересень 2008) ».


29.09.2008 Матеріали четвертої національної конференції «Розбудова національної системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні»

   www.livinglibrary.org.ua 
25.09.2008 Жива бібліотека відкриється вдруге
 

24.09.2008 Огляд міжнародного досвіду використання жіночого презервативу (фемідому) у профілактиці ВІЛ/ІПСШ. У межах програми «Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для науразливіших верств населення в Україні» (2007–2012 рр.), профінансованої Глобальним фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках 6-го раунду, було заплановано впровадження в практику профілактичної роботи з ЖКС жіночого презерватива (фемідому), як додаткового методу бар’єрної контрацепції. Для ґрунтовного та зваженого початку широкомасштабного використання нового для України методу профілактики ВІЛ серед ЖКС МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» провів аналіз міжнародного досвіду впровадження жіночого презерватива, готовності жінок комерційного сексу, які є клієнтами профілактичних проектів, до впровадження цього методу бар’єрної контрацепції та вивчення ризиків використання фемідомів в профілактиці ВІЛ/ІПСШ з погляду регіональних соціальних працівників проектів профілактики серед ЖКС.

30.08.2008 Літня школа з адвокації-2008. «Адвокація у сфері ВІЛ/СНІД: долаємо перешкоди разом!».
У липні 2008 року МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у партнерстві з Міжнародною Програмою Зменшення Шкоди Інституту Відкритого Суспільства вже втретє проводив літню школу з адвокації у сфері протидії ВІЛ/СНІД для представників ВІЛ-сервісних організацій. Цього року учасники обговорювали проблему впровадження замісної і підтримуючої терапії для наркозалежних. Метою проведення літньої школи було навчитися відстоюваит інтереси клієнтів програм замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у своєму регіоні. Навчитися розробляти і втілювати в життя проекти, спрямовані на усунення існуючих перешкод у доступі представників уразливих груп населення до програм ЗПТ. 

21.08.2008 З 21 серпня по 3 вересня відбувається громадське обговорення стандарту соціальних послуг у сфері поєднаної патології ВІЛ/туберкульоз «Стандарт ТБ-скринінгу, діагностики, процедури перенаправлення і підтримки лікування людей з ТБ/ВІЛ конфекцією» на веб-сайті Коаліції : www.hiv.org.ua

12.08.2008 Національний звіт із виконання рішень декларації про відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом. Звітний період: січень 2006 р. – грудень 2007 р. 

1.08.2008

au     ПРЕС-РЕЛІЗ     levis

За результатами першої масштабної кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції серед студентської молоді
15 тисяч студентів пройшли експрес-тестування на ВІЛ з квітня по липень 2008 в рамках інформаційно-профілактичної кампанії, проведеної Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки Фонду Levi Strauss. Тестування проводилось анонімно, добровільно та безкоштовно. Інформацію щодо ВІЛ/СНІДу, шляхів передачі ВІЛ-інфекції, обстеження на ВІЛ-інфекцію отримали понад 100 тисяч студентів Києва, Одеси та Дніпропетровська. В результаті тестування виявлено ВІЛ-позитивні результати, переважна більшість яких пов’язана з досвідом вживання ін’єкційних наркотиків, меншою мірою – незахищеним сексом.
Більш детальна інформація про результати кампанії міститься у прикріпленому прес-релізі 

26.06.2008 12 червня 2008 року відбулось засідання робочої групи з розробки стандартів соціальних послуг при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту у сфері ВІЛ/СНІД. В ході засідання було презентовано проекти 4-х стандартів соціальних послуг, розроблених в рамках спільної діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту по проекту «Створення сприятливих умов для впровадження гранту Глобального Фонду», що фінансується Всеукраїнською мережею ЛЖВ. Ознайомитися з проектами стандартів і взяти участь в їх дистанційному обговоренні можна тут: http://www.hiv.org.ua/home. Рекомендації в рамках громадського обговорення приймаються до 3 липня 2008 року на ім’я Ольги Цвілій (електронна адреса tsviliy@hiv.org.ua), пропонується робити це в документах в режимі правок. Після закінчення терміну громадського обговорення планується узагальнити отримані коментарі та провести громадські слухання по стандартах.

26.06.2008 26 червня – Міжнародний день проти зловживання наркотичними засобами та їх незаконного обігу а також Міжнародний день захисту жертв катувань.
- Прес-реліз 
- Відкрите звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та Міністра юстиції України щодо недопущення подальшої криміналізації наркозалежних людей 
- Відкрите звернення активістів та представників громадянського суспільства до Генерального секретаря ООН 

Приєднуйтеся до відкритого звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та Міністра юстиції України щодо недопущення подальшої криміналізації наркозалежних людей 

11.06.2008 Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує конкурсний набір учасників до літньої школи з адвокації у сфері протидії ВІЛ/СНІД.
(пгт. Козин, 29 липня - 7 серпня 2008 року).Останній термін прийому заявок - 6 липня 2008 р. 

03.06.2008 Представники МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) взяли активну участь у Другій Конференції з питань ВІЛ/СНІД у Східній Європі та Центральній Азії, що відбулася 3-5 травня 2008 року в Москві.  

28.05.2008 Матеріали 14-ї зустрічі зацікавлених сторін з питань проекту Глобального фонду 1 та 6 раундів для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.. 

26.05.2008 ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ПОДОЛАННЯ ЕПІДЕМІЇ ВІЛ/СНІД, ЗАКЛИКАЮТЬ ВТРУТИТИСЯ У СИТУАЦІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Понад двох десятків керівників та представників найбільших недержавних та міжнародних організацій, державних органів, що працюють у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, підписали звернення до Президента України Ющенка В.А., у якому висловили серйозне занепокоєння і стурбованість з приводу цілого ряду нагальних проблем та незадовільного виконання Урядом України своїх міжнародних зобов’язань у сфері протидії ВІЛ/СНІД.
Інформаційне повідомлення  
Відкрите звернення 
Презентація виконавчого директора Альянсу-Україна Андрія Клепікова на 14-ій зустрічі зацікавлених сторін з питань виконання програм за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 

15.05.2008 14 травня 2008 року солістка гурту «Крихітка Цахес» Каша пройшла експрес-тестування на ВІЛ в Київському національному університеті будівництва і архітектури в рамках кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції серед студентської молоді Києва, Одеси й Дніпропетровська, яку впроваджує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки Фонду Levi Strauss.
“Я вже втретє здаю тест на ВІЛ, тому що я доросла людина і живу в Україні, де 400 тисяч ВІЛ-інфікованих людей по щонайменшим підрахункам. І я вважаю, що це дорослий і нормальний вчинок - знати про свій ВІЛ-статус, - поділилась своїми враженнями Каша. - Я можу тільки сподіватись, що мій приклад зможе підтвердити, що нічого страшного в тому, що в тебе є якась хвороба, немає і набагато страшніше не знати про це і продовжувати розповсюджувати те, що поки що є невиліковним”.
MTV-UA "Новини" (MPEG Video, 12 Mb)

arv

5.05.2008 "Нічого для нас без нас» – доповідь і маніфест про розширення діяльної участі людей, які мають досвід споживання наркотиків – у боротьбі з ВІЛ-інфекцією й гепатитом С.
Видано російську версію доповіді й маніфесту людей з використанням досвіду країн Центральної та Східної Європи, а також країн, що постали на теренах колишнього СРСР.

23.04.2008 На засіданні Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, що відбулося 21 квітня 2008 року, було вирішено продовжити конкурс про подання пропозицій та відбір Основних реципієнтів гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, до 18:00 години 12 травня 2008 року.Ознайомитись з пакетом документів  

14.04.2008 15 квітня 2008 року розпочалась масштабна кампанія з профілактики ВІЛ-інфекції у 50 вузах Києва, Одеси й Дніпропетровська. Проект впроваджується Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні, українськими неурядовими організаціями в партнерстві з вищими навчальними закладами й медичними установами за підтримки Фонду Levi Strauss. 16 квітня о 10:30 в інформаційній агенції УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбулась прес-конференція з нагоди старту проекту.  
5-й канал "Новини" (MPEG Video, 32,7 Mb)
ICTV "Факти" (MPEG Video, 18,5 Mb)
Інтер "Подробности" (MPEG Video, 22,1 Mb)
НТН "Вчасно" (MPEG Video, 26,0 Mb)
Тоніс "24 години" (MPEG Video, 23,4 Mb)
Радіо "Голос Києва" (MP3 Audio, 1,52 Mb)

10.04.2008 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЯК ДЕРЖАВА ЗАРОБЛЯЄ НА ХВОРИХ ЛЮДЯХ: 50 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗА ПРАВО ВВЕЗТИ В УКРАЇНУ БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ» 

07.04.2008 18 травня 2008 року. Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІД
Концепція акції  
План спільних дій  
Жива Бібліотека 
Статистика 
Прес-анонс церемонії біля пам'ятника "Червона стрічка" до Дня пам'яті  
Прес-анонс прес-конференції ВМ ЛЖВ до Дня пам'яті  
Прес-реліз прес-конференції ВМ ЛЖВ до Дня пам'яті  
Прес-анонс акції ВМ ЛЖВ до Дня пам'яті  
План заходів до Дня пам'яті в Києві  

31.03.2008 Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» підписали спільний робочий план на 2008 р. на виконання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.. Ці документи укладено з метою ефективної координації діяльності в сфері профілактики ВІЛ серед груп підвищеного ризику інфікування, догляду та підтримки людей, які живуть із ВІЛ. Спільний план передбачає створення скоординованих робочих планів із протидії епідемії ВІЛ/СНІД між обласними управліннями сім’ї, молоді та спорту, центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та суб-грантерами/ партнерами Альянсу в регіонах.

28.03.2008 21 березня 2008 р. Національною Радою з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу оголошений збір пропозицій для формування Заявки України до Глобального Фонду на фінансування програми "Подолання епідемії туберкульозу в Україні" на 2008 - 2012 роки.

27.03.2008 Оновлення в розділі Інфоцентр/Публикації Альянсу (Україна). Додана «Серія листівок для споживачів наркотиків».

05.03.2008 У м. Києві 21-23 лютого відбувся тренінг з подолання стигми та дискримінації серед медичних працівників щодо жінок, залучених до комерційного сексу, у рамках програми «Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні» за підтримки Глобального Фонду. 

25.01.2008 Оновлення в розділі "ЗВІТИ". Додано "Електронний інформаційний бюлетень про впровадження Національної програми за підтримки Глобального фонду з боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні". Випуск № 22-24, липень-вересень 2007 р. (PDF, 342 Кб)

23.01.2008 МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводить консультації з підготовки проектних пропозицій на конкурс проектів з організації соціального підприємства, який був оголошений 18 січня 2008 року.


Архів новин сайту:  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2009  2010  2011  2012  2013  2014