English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

АРХІВ НОВИН ЗА 2010 РІК

29.12.2010 Напередодні Нового року Альянс-Україна підбиває підсумки року та десятиліття, що минає, а також визначає пріоритети на майбутнє.
Прес-реліз...

21.12.2010 Ми раді повідомити, що видання Kyiv Post висунуло Альянс на премію “Кращий у Києві 2010” в номінації “Найкращий вплив (серед неурядових організацій)”. Це визнання не лише внеску Альянсу у протидію епідемії ВІЛ/СНІДу, але і спільної роботи з партнерськими організаціями щодо боротьби з нею, а також чергова можливість підкреслити суспільну важливість цієї проблеми. Тож, ми були б дуже вдячні за Вашу підтримку, а також підтримку тих, кому Ви можете порадити проголосувати. Голосування триває до 9 січня, до того ж, кожному, хто візьме участь, партнери Kyiv Post дарують шанс виграти уік-енд на двох у розкішному готелі або сертифікати на вечерю в ресторані. Проголосуйте, будь-ласка, тут.   
. На цій сторінці для голосування представлена 21 категорія. Зверніть увагу, що категорія “Best Impact by Non-Profit Organization” – “Найкращий вплив (серед неурядових організацій)” – остання, і знаходиться внизу сторінки. Ви можете віддати свій голос за Альянс, обравши “International HIV/AIDS Alliance” в цій категорії. Нижче знаходяться три обов’язкових поля для заповнення: “Name” (ім’я), “Surname” (прізвище) та “E-Mail” (адреса електронної пошти). Також можна вказати свій телефон в полі “Phone”. Для того щоб завершити процедуру голосування, необхідно в останньому полі ввести код підтвердження (букви та цифри, які Ви бачите у комірці) та нажати клавішу “Відправити” (“Send”). Тепер процедуру голосування завершено. Дякуємо за Вашу підтримку!

17.12.2010 17 грудня - Міжнародний день проти насильства по відношенню до секс-робітників. Прес-реліз.   

15.12.2010 Правління Глобального фонду в повному обсязі затвердило заявку України у рамках 10-го раунду на фінансування боротьби з ВІЛ/СНІДом в 2012-2016 роках: 305 млн. доларів США, у т.ч. 94 млн. на перші два роки. Це складає майже 13% коштів, спрямованих Глобальним фондом у 10-му раунді проти епідемії ВІЛ/СНІДу у всьому світі на цей термін, та є одним з найбільших грантів в світі, наданих у цьому раунді, а також найвагомішим серед усіх, що Україна мала змогу отримати для протидії епідемії. Цей успіх став можливим завдяки спільним зусиллям та ефективній роботі громадських та державних організацій для подолання епідемії в Україні. Фінальні переговори відбудуться протягом 2011 року: Глобальний фонд може висунути уряду України низку умов, зокрема щодо належного державного фінансування Загальнодержавної програми з протидії ВІЛ/СНІДу та щодо дотримання зобов'язань, задекларованих у цій Програмі, які наразі не виконуються.
"Рішення Глобального фонду надало Україні реальний шанс радикально вплинути на хід епідемії ВІЛ-інфекції. Сподіваюсь, що це буде адекватно сприйнято Урядом України і громадянським суспільством, які поєднають свої зусилля у боротьбІ з цією хворобою", - заявив Юрій Кобища, Голова Правління Альянсу-Україна.
Ви можете дізнатись більше з коментарів виконавчого директора Альянсу-Україна Андрія Клепікова для УНІАН (українською) та з прес-релізу Глобального фонду (англійською), а також під час прес-конференції, що пройде 17 листопада 2010р. о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, Хрещатик, 4). Контакти для реєстрації o.ustinova@network.org.ua, (067) 406 49 00.

1.12.2010 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ
УКРАЇНА РИЗИКУЄ ВТРАТИТИ ДОСЯГНЕННЯ У БОРОТЬБІ З ЕПІДЕМІЄЮ ВІЛ/СНІДу
  

Нижче Ви можете дізнатися про акції громадських та державних організацій, що відбуваються з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у регіонах:
• Київ: НУО   
• Київ: Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   
• Донецьк   
• Дніпропетровськ   
• Миколаїв   
• Одеса   

30.11.2010 Сьогодні випущено звіт "Чоловіки, що мають статеві контакти із чоловіками, у Східній Європі: можливі наслідки прихованої епідемії", підготовлений Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД, Центром з технічної підтримки у країнах Східної Європи та Центральної Азії в партнерстві із організацією Науки управління для охорони здоров'я (MSH) за підтримки проекту Aidstar-two, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку(USAID). Згідно зі звітом, для боротьби з прихованою епідемією ВІЛ серед чоловіків, що мають статеві контакти із чоловіками, у Східній Європі терміново потрібна активізація дій на національному та регіональному рівні. Повна версія звіту російською та англійськю мовами доступна за адресою http://www.aidstar-two.org/

Прес-реліз   

18.11.201017-19 листопада у Києві проходить Національна науково-практична конференція з питань ВІЛ/СНІДу. На цьому унікальному національному форумі діляться своїм досвідом та обговорюють проблеми у відповіді на епідемію понад 550 спеціалістів із усіх областей України та десятки міжнародних експертів. Альянс-Україна не лише надав основну фінансову підтримку конференції, став її організаційним ядром, але і проводить понад 10 секційних заходів. Ви можете переглянути презентацію виконавчого директора Альянсу-Україна Андрія Клепікова, зроблену на відкритті конференції, а також ознайомитись з детальним описом, програмою та матеріалами конференції.   

16.11.2010 Підвищення рівня кримінального переслідування наркозалежних в Україні у 20 разів прирівнює наркозалежність до злочину та загрожує сплеском епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.    

05.11.2010 Альянс-Україна запрошує НУО, що працюють з групами ризику та усі зацікавлені сторони прийняти участь в обговоренні проекту Типового положення про спеціалізовані формування «Мобільний пункт консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію та мобільну амбулаторію консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію та інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) і лікування ІПСШ». Ваші зауваження та пропозиції з приводу даного проекту надсилайте, будь ласка, протягом листопада 2010р. за адресою savenko@aidsalliance.org.ua. Після обговорення, доопрацювання та затвердження проект буде передано до МОЗ України.

04.11.2010 Альянс-Україна запрошує Вас подарувати свято ВІЛ-позитивным малюкам з ОХМАТДИТу, дитячих будинків, а також неповних сімей в різних куточках України. 130 ВІЛ-позитивних дітей вже надіслали свої листи Святому Миколаю з проханнями про подарунки (це книжки, спорттовари, одяг, іграшки, фарби, фломастери, цукерки та інше). Ви можете здійснити дитячі мрії, підготувавши комусь з них подарунки, яких вони так чекають. Кріме того, ми склали список інших важливих потреб: засоби гігієни, вітаміни, ліки, тощо - щоб Ви могли допомогти відразу кільком чи багатьом малюкам, даруючи речі або перераховуючи кошти. Дізнайтесь більше про те, як ВИ можете допомогти  

18.10.2010 Регіональна місія USAID в Україні, Молдові та Білорусі повідомляє про можливість отримання грантів USAID на проекти, спрямовані на розширення участі людей з обмеженими можливостями у соціальному та економічному житті, посилення потенціалу організацій, що працюють з людьми з обмеженими можливостями. USAID передбачає фінансування проектів у розмірі від 20 000 до 300 000 доларів США. Зацікавлені організації можуть подавати свої заявки до 17:00 за київським часом 15 листопада 2010 р.    

16.10.2010 "Ланцет", один з найавторитетніших та найдавніших медичних журналів у світі, опублікував статтю, присвячену програмам профілактики ВІЛ/СНІД та зменшення шкоди в Україні. «В Україні найвища поширеність ВІЛ у Європі. Але зусилля зі зменшення шкоди серед головних груп риску (споживачів ін'єкційних наркотиків та жінок комерційного сексу) приносять позитивні результати», - відзначає у репортажі Пітер Хейвард. З перекладом його статті на російську Ви можете ознайомитись тут   

23.09.2010 Виконавчий директор Альянсу Україна Андрій Клепіков, виступаючи на Cаміті з Цілей розвитку тисячоліття 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, попередив, що Україна не досягне Цілі №6 «Обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу і започаткування тенденції до скорочення їх масштабів», якщо не будуть змінені підходи щодо найбільш уразливих груп населення. Пропонуємо Вашій увазі повний текст виступу та прес-реліз з цього приводу.

22.09.2010 Альянс-Україна закликає Вас підримати своїм підписом Глобальний фонд по боротьбі з СНІДом, туберкульозом та малярією – головного донора програм з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в нашій країні. Збір 500 000 підписів триває до 30 вересня по всьому світу з метою привернути увагу світових лідерів до необхідності повноцінного фінансування Глобального фонду. Будь ласка, підпишіть самі та запросіть інших приєднатися!   

22.09.2010 9 жовтня 2010р. 11:00. Київ, Майдан Незалежності. За підтримки Альянсу-Україна стартує чергова благодійна акція «Пробіг заради життя». Зібрані в ході акції кошти підуть на допомогу дітям, що живуть з ВІЛ/СНІД в Україні.   

07.09.2010 Міжнародне товариство по СНІДу (IAS), найбільша в світі незалежна асоціація професіоналів у галузі боротьби з ВІЛ/СНІДом, закликає до звільнення 62-річного українського лікаря, який вже понад 100 днів перебуває під вартою без суду, незважаючи на загрозливий стан здоров’я. Переклад оригінального документа українською мовою Ви можете завантажити тут.

31.08.2010 Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін та заступник виконавчого директора Альянсу-Україна Павло Смирнов підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством та Альянсом, а також Спільний робочий план на 2010-2011 роки. Більш детально про підписання Меморандуму та присвячену цій події прес-конференцію Ви можете дізнатись на офіційному сайті Міністерства.

30.08.2010 31 серпня об 11:00 у приміщенні Мінсім'ямолодьспорту відбудеться прес-конференція „Співпраця центральних органів виконавчої влади і громадських організацій – запорука успішного подолання ВІЛ/СНІДу в Україні”, в рамках якої буде підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством та Альянсом-Україна, а також Спільний робочий план на 2010-2011 роки.

20.08.2010 Україна подала заявку щодо фінансування на 305 млн доларів США за компонентом "СНІД" до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Коментарі Альянсу-Україна з цього приводу опублікували інформаційні агентства та ЗМІ: KyivPost, Кореспондент.net та ін.

13.08.2010 Статтю, присвячену програмам Глобального фонду в Україні, у тому числі, діяльності Альянсу-Україна,, опубліковано у газеті «Дзеркало тижня» № 28 (808) за 7-13 серпня 2010 р.

26.07.2010 Екс-президент США закликав до підтримки програм зменшення шкоди на відкритті XVIII Міжнародної конференції зі СНІД

22.07.2010  Альянс-Украина сердечно вітає миколаївський обласний громадський молодіжний рух «Пенітенціарна ініціатива» та донецьку благодійну організацію «Клуб «Світанок», що увійшди до числа 25 організацій з усього світу, нагороджених міжнародною премією «Червона Стрічка». Крім того, 21 липня під час урочистої церемонії «Пенітенціарну ініціативу» проголошено переможцем у номінації «Забезпечення отримання лікування людьми, що живуть з ВІЛ».

21.07.2010 XVIII Міжнародна конференція щодо ВІЛ/СНІДу проходить у Відні 18-23 липня під гаслом «Права людини – тут і тепер»::
Сайт конференції (рос.)
Розклад заходів Альянсу-Україна в рамках конференції (англ.)
Постери до виступів співробітників Альянсу-Україна (англ.)
Будь-ласка, присвятіть 5 хвилин короткому опитуванню, що допоможе оцінити потенційний вплив конференції >>>

16.07.2010 З 29 червня по 9 липня 2010 Альянс-Україна провів першу Літню школу по роботі з волонтерами в пенітенціарній системі, у якій взяли участь 40 співробітників НУО, які впроваджують проекти з профілактики ВІЛ серед засуджених. Навчання відбувалося в форматі тренінгу для тренерів, в результаті якого учасники не тільки набули тренерських навичок, які будуть корисними у роботі з волонтерами з числа засуджених, а й доопрацювали тренінговий модуль з підготовки волонтерів, розроблений фахівцями Миколаївської організації «Пенітенціарна ініціатива». Тренерами школи були Олена Герман, Олена Чуприна та Марина Брага. Найкращими випускниками Літньої школи з високим рівнем тренерської майстерності стали Сергій Дмитрієв, Харківське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», та Андрій Овсянніков, БФ «З надією» з Кривого Рогу.

15.07.2010 Альянс-Україна підписав офіційну Декларацію XVIII Міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу (18-23 липня 2010р., Відень), що закликає уряди держав та міжнародні організації, у т.ч. ООН, підтримати декриміналізацію споживачів наркотиків і запровадження науково-обґрунтованих підходів до контролю за наркотиками.

15.07.2010 Під час візиту до України Держсекретар США Гілларі Клінтон поспілкувалась з лідерами громадських організацій, у т.ч. й Альянсу-Україна, відзначила успіхи країни в боротьбі з епідемією та пообіцяла подальшу підтримку.   

02.07.2010 01.07.2010 у МОЗ України під головуванням міністра охорони здоров’я Зіновія Митника відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У результаті розгляду рекомендацій групи технічного оцінювання та голосування членів Нацради, основними реципієнтами у рамках гранту Глобального фонду на 10-й раунд за компонентом «СНІД» визначено ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України. Національна рада також ухвалила рішення про те, щоб максимально врахувати програмну пропозицію, подану МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» та Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту під час розробки Заявки від України до Глобального фонду. Також, за підсумками доповіді Альянсу-Україна щодо порушень прав медпрацівників та пацієнтів програм ЗПТ, Нацрада призначила проведення у місячний термін спільної колегії МОЗ та МВС України з метою вирішення усіх проблемних ситуацій з даного питання

02.07.2010 30.06.2010 у МВС України відбулося засідання Національної координаційної ради боротьби з наркоманією при Кабінеті Міністрів України. «Міністерство внутрішніх справ цілком підтримує замісну терапію», - заявив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Зима, який головував на засіданні. Він також віддав перевагу використанню рідких форм препаратів для лікування пацієнтів ЗПТ. Крім того, на засіданні було розглянуто пропозиції Альянсу-Україна щодо проведення спільної розширеної наради для розгляду проблем у впровадженні програм ЗПТ в Україні, захисту законних прав пацієнтів та медичних працівників. Пропонуємо Вашій увазі телерепортаж з місця подій.

17.06.2010 Колективне звернення вітчизняних та міжнародних організацій до Голови Уряду України щодо вирішення проблем необґрунтованого кримінального переслідування медперсоналу та порушень прав пацієнтів програм Замісної підтримувальної терапії в Україні.   

07.06.2010 Глобальний Фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією оголосив 10-й раунд прийому заявок від країн на отримання фінансування національних програм на грантовій основі   

03.06.2010 З червня в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена зростаючому протягом останнього часу тиску з боку міліції на діяльність програм замісної підтримувальної терапії, зокрема нещодавньому арешту лікаря-нарколога Іллю Подоляна в Одесі. На прес-конференції, організованій Альянсом-Україна, виступили лікарі-наркологи та пацієнти програм ЗПТ з різних регіонів, уповноважені представники міжнародних організацій в Україні (Бюро ВООЗ в Україні, Управління ООН з наркотиків та злочинності, Фонду Вільяма Дж. Клінтона), які заявили про неприпустимість протиправного тиску на персонал та пацієнтів медичних програм, закликали негайно звільнити заарештованого лікаря.   

28.05.2010 Третя національна конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України «Стратегія та єдність» пройде 25–27 червня 2010 р.   

25.05.2010 Запрошення на семінари «Протидія стигмі та дискримінації» для представників ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу.   

17.05.2010 17 травня відзначається Всесвітній день протидії гомофобії та трансфобії. З цього приводу до журналістів звернулися Голова Правління Альянсу-Україна Юрій Кобища, представниця Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Вікторія Сановська, керівник відділу політики та поширення досвіду Альянсу-Україна Ганна Довбах та інші учасники прес-конференції, що відбулася напередодні в інформаційній агенції УНІАН. Зокрема, виступаючі повідомили про те, що прояви гомофобії заважають ефективно протидіяти поширенню ВІЛ-інфекції серед чоловіків, які практикують секс із чоловіками – однієї з найуразливіших до ВІЛ/СНІДу груп населення.

Альянс-Україна взяв участь у заходах, що відбулися 14 травня, з нагоди Дня вшанування пам’яті людей, які померли від СНІДу, в тому числі - у церемонії відкриття оновленого меморіалу «Червона стрічка» у Києві. Також, в цей час було розповсюджено 1000 буклетів «ВІЛ через дружбу не передається», створених Альянсом-Україна за підтримки Фонду Levi Strauss.

14.05.2010 День пам’яті людей, які померли від СНІДу - 16 травня 2010 р. Заходи Альянсу-Україна та партнерів:
• Церемонія вшанування пам’яті людей, які померли від СНІДу. Київ, вул. Івана Мазепи, 23 (біля меморіалу «Червона стрічка»). 14 травня 2010 р. з 10:00.
• Живі бібліотеки у п’яти областях України. 11-28 травня.
• Інші заходи

12.05.2010 У п’ятницю, 14 травня 2010 року, о 12:30 в інформаційній агенції УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик 4) за підтримки Альянсу-Україна та за участі його представників відбудеться прес-конференція з нагоди VI Міжнародного Дня протидії гомофобії та трансофобії (17 травня).    

12.05.2010 Своїм рішенням Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Семиноженком) підтримала низку ініціатив Альянсу-Україна, зокрема щодо програм замісної підтримувальної терапії.

26.04.2010 25-29 квітня 2010 р. у м. Ліверпуль (Велика Британія) пройшла XXI Міжнародна конференція «Зменшення шкоди: наступне покоління», організована Міжнародною асоціацією зменшення шкоди. На першому пленарному засіданні виступив д-р Альваро Бермехо, Виконавчий директор Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД. Представники Альянсу-Україна теж взяли активну участь у сесіях та зробили презентації, присвячені правовим, соціальним та медичним аспектам ВІЛ та зменшення шкоди. Крім того, Ольга Бєляєва, Голова правління ВГО "Асоціація учасників ЗПТ України", член Керівного комітету Євразійської мережі зменшення шкоди (EHRN) виступила з доповіддю щодо проблем у реалізації програм замісної підтримувальної терапії в Україні.

26.04.2010  Перше засідання оновленої Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулося 20 квітня 2010 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка, засвідчило наміри нового керівництва відповідально та оперативно вирішувати нагальні проблеми, що виникають в роботі державних і громадських організацій під час виконання програм боротьби з цими епідеміями на місцевому рівні.   

logos

21.04.2010  18 квітня заступник Міністра охорони здоров’я Валерій Бідний, чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв, фронтмен гурту «ТНМК» Фагот, популярні телеведучі та журналісти, як і понад 200 киян та гостей міста пройшли консультування та тестування на ВІЛ під час акції з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, організованої Альянсом-Україна у партнерстві з Бюро ВООЗ в Україні.   

16.04.2010  В рамках глобальної кампанії «1000 міст, 1000 життів» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Києві 18 квітня з 11:00 до 17:00 на Контрактовій площі та вул. Сагайдачного у наметах та мобільній амбулаторії Альянсу і приміщенні Червоного Хреста всі бажаючі зможуть безкоштовно і анонімно пройти експрес-тестування на ВІЛ, сифіліс та гепатит B, отримати відповідні консультації та прослухати міні-лекції. Зірки шоу-бізнесу, спорту, офіційні особи та представники мас-медіа теж проходитимуть тестування. Під час акції буде роздано 5000 безкоштовних презервативів VIZIT.    

09.04.2010  Інформаційне повідомлення.
Затримання наркозалежних пацієнтів та лікарів в Україні може викликати занепокоєння у США: проблеми навколо замісної терапії в контексті україно-американських відносин   
logos

25.03.2010
17 -19 березня 2010 року Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки МФ «Відродження» та Levi Straus провів у Києві в готелі «Братислава» робочу зустріч юристів партнерських організацій, що працюють в програмах з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД та спільну робочу зустріч з представниками Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ МВС України та помічниками міністра з прав людини в областях. Слід зазначити, що це був перший подібного роду спільний захід за участі представників ВІЛ-сервісу та служби, відповідальної за дотримання прав людини в системі органів внутрішніх справі.
В ході зустрічі юристи неурядових організацій визначали та обговорили найбільш актуальні проблеми і потреби організацій у сфері надання правової допомоги представникам уразливих до ВІЛ груп визначали населення, визначали адекватні ефективні моделі реагування на випадки порушень прав клієнтів програм зменшення шкоди та пацієнтів замісної підтримувальної терапії.
Під час спільної зустрічі юристів з представниками Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ МВС України та помічниками міністра з прав людини в областях юристи ознайомилися з особливостями роботи Управління та помічників міністра в областях. В свою чергу, представники МВС України отримали необхідні знання проі про особливості програм з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД серед представників уразливих груп. Юристи спільно з представниками Управління та помічниками міністра в областях розглянули та проаналізували нормативно-правові документи, що регламентують діяльність громадських організацій у сфері протидії ВІЛ/СНІД та особливості взаємодії з органами внутрішніх справ України, перспективне законодавство, шляхи декриміналізації наркозалежних людей. Учасники спільної зустрічі обговорили типові проблемні ситуації, що виникають на місцях через втручання територіальних ОВС в роботу програм з профілактики та лікування ВІЛ/СНІД та виробили типові моделі реагування на випадки порушень прав людини та ефективні методи взаємодії з помічниками міністра внутрішніх справ з прав людини в областях при виникненні проблемних ситуацій.
У робочій зустрічі взяло участь 24 юристи та активістів неурядових організацій, що працюють в програмах профілактики ВІЛ/СНІД та 29 представників МВС (Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ МВС України та помічниками міністра з прав людини в областях).
Уся інформація про діяльність та контакти помічників міністра, до яких необхідно звертатися неурядовим організаціям за допомогою у випадку виникнення проблемних ситуацій, пов’язаних із втручанням органів внутрішніх справ у діяльність програм з протидії ВІЛ/СНІД наявна на офіційному веб-сайті Управління: http://umdpl.info/

24.03.2010 Інформаційне повідомлення. «Боротьба з туберкульозом продовжується: використовуйте інновації для прискорення прогресу»    

24.03.2010 Україна отримає близько 100 млн. доларів на боротьбу з туберкульозом    

12.03.2010 ПРЕС-РЕЛІЗ: Реалізація програми замісної терапії в м. Одесі поставлена під загрозу, більше 200-х пацієнтів не отримують життєво необхідних медикаментів.    

01.03.2010
Весна прийшла до ВІЛ+ діток
1 березня 2010 року було проведено офіційну церемонія закриття благодійного проекту, спрямованого покращити якість життя дітей, які перебувають на стаціонарі в Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД», що працює на базі лікарні ОХМАТДИТ. Під час церемонії відбудеться передача керівництву ОХМАТДИТУ медичних препаратів та одягу, які були придбані за кошти зібрані Альянсом під час акції «Лист до Святого Миколая».   

logos

26.02.2010
У щорічному звіті за 2009 рік, щойно оприлюдненому Міжнародним комітетом з контролю за наркотиками (МККН) ООН, зазначається, що загальна кількість споживачів опіоїдів в Україні оцінюється на рівні 323 000 - 423 000, що є другим невтішним результатом після Російської Федерації.
З огляду на те, що вказані наркотики вживаються ін’єкційним шляхом, Україна та Росія продовжують лідирувати за темпами поширення ВІЛ/СНІД в Європі. Відповідно, саме споживачі ін’єкційних наркотиків вже майже 15 років залишаються рушійною силою епідемії ВІЛ/СНІД в державі.

15.02.2010
15 лютого 2010 року о 10:30 в інформаційній агенції (вул. Хрещатик 4) в рамках адвокаційного проекту «Зелене світло» Альянс-Україна за фінансової підтримки МФ «Відродження» провів прес-конференцію «15 років наркополітики України: проблеми, перемоги, перспективи», присвячену 15-ій річниці прийняття Верховною Радою України національного антинаркоманійного законодавства.    
Статистика та інша корисна інформація   

Протягом 2009 р. Альянс провів низку операційних досліджень.
У 2008 р. Альянс започаткував проведення досліджень нового типу – операційних. Основна мета таких досліджень – надання виконавцям та менеджерам проектів необхідної інформації для покращання, планування програм, визначення шляхів вирішення проблемних ситуацій та прийняття управлінських рішень. У 2009 р. спільно з партнерськими НУО було проведено операційні дослідження: «Оцінка впровадження ґендерно сенситивних підходів в проекти профілактики ВІЛ та зменшення шкоди серед СІН», «Експериментальне вивчення ефективності залучення клієнтів в МСМ-проекти через соціальні онлайн-мережі», «Вивчення можливості покращання доступу ЖКС до програм лікування ІПСШ», «Оцінка ефективності програм профілактики ВІЛ в пенітенціарних установах» та «Формативне дослідження серед СІН, які вживають кустарно виготовлені наркотики-стимулятори».


Архів новин сайту:  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2011  2012  2013  2014