English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

АРХІВ НОВИН ЗА 2013 РІК
26.12.2013 Альянс-Україна підсумовує 2013 рік та визначає плани на майбутнє.


24.12.2013 Альянс-Україна ділиться досвідом з білоруськими колегами
    23-24 грудня Альянс-Україна організував навчальний візит для 15 представників НУО Республіки Білорусь та відділу профілактики ВІЛ/СНІДу Республіканського центру гігієни, епідеміології і громадського здоров'я, які входять до регіональних груп з моніторингу та оцінки у сфері ВІЛ/СНІДу.
    У програму візиту входило ознайомлення з основними системами моніторингу програм з профілактики для уразливих груп, національною системою МіО та роллю НУО в зборі, аналізі та використанні даних. Навчальні сесії і польові виїзди були організовані Альянсом-Україна спільно з Українським центром з контролю за соціально небезпечними хворобами і БФ «Конвіктус-Україна».
    Така плідна співпраця та обмін досвідом стали можливими завдяки фінансовій підтримці з боку програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Республіці Білорусь та проекту «Широкомасштабне впровадження ефективних стратегій профілактики ВІЛ серед уразливих груп у країнах Східної Європи», профінансованого Європейським Союзом.


19.12.2013 Перші 20 випускників курсу підвищення кваліфікації Альянсу-Україна отримали свідоцтво державного зразка
   Команда Відділу технічної допомоги Альянсу-Україна успішно провела курс підвищення кваліфікації соціальних працівників на базі Інституту сімейної та молодіжної політики.
    Розрахований на 216 академічних годин, курс складався з двох модулів - система соціальної роботи в Україні (законодавство, суб'єкти та об'єкти, форми і методи роботи) та особливості соціальної роботи з групами, уразливими до ВІЛ (зменшення шкоди, міжсекторальна взаємодія, специфіка форм і методів роботи та надання послуг).
    Заявки для участі в програмі подали 63 особи, з яких було відібрано 20. Слухачі курсів виконували індивідуальні самостійні науково-практичні роботи з розробки інструментів впровадження соціальних послуг. Кожен отримав сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації, який дає їм право працювати як в НУО, так і в державних установах.
    Альянс-Україна планує продовжити курси підвищення кваліфікації для соціальних працівників. На даному етапі тривають переговори з Інститутом соціальної роботи та управління Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.


16.12.2013 Ганна Довбах, Асоційований директор з питань політики та партнерства Альянсу-Україна, очолюватиме Громадську раду при Держслужбі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.


06.12.2013 Лорд Норман Фаулер: протест в Україні заслуговує на нашу підтримку
    Останній візит в Київ лорда Нормана Фаулера, голови Спеціального комітету Палати Лордів Великобританії з питань ВІЛ/СНІДу, для участі в заходах Альянсу-Україна припав на початок Євромайдану. Лорд Фаулер був свідком подій на Майдані Незалежності та Михайлівський площі 29-30 листопада. Тому він прокоментував ситуацію в Україні під час обговорення в Палаті Лордів:
    “…я був на Майдані Незалежності у той вечір, коли мирних демонстрантів брутально розігнали. Я можу заприсягтися…що учасники демократичної демонстрації, яка закликала до зміцнення економічних зв’язків з Європейським Союзом, поводилися мирно і доброзичливо, і що працівники спецпідрозділів міліції були єдиними, хто вдавався до насильства. Я не можу з упевненістю сказати, які факти будуть використані в ході розслідування, щоб довести це. Хіба не є красномовним політичним фактом те, що уряд України піддався на фінансовий шантаж Росії, в той час як демонстранти виступають не за винагороду, діють виключно на ідейних засадах та заслуговують на нашу підтримку?”


06.12.2013 Благодійний аукцион “Inspired for Life” об’єднав представників ділових кіл та знаменитостей заради протидії ВІЛ/СНІД в Україні.
29.11.2013 Відомі виконавці Джамала та Карл Фріерсон (лідер гурту DePhazz) підтримують Альянс-Україна напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

29.11.2013 Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у регіонах26.11.2013 Альянс-Україна подав позов проти держави Україна

Після судових баталій, що тривали 2,5 роки в адміністративних судах усіх рівнів в Україні, з приводу оскарження частин Наказу Міністерства охорони здоров'я № 634 від 29.07.2010, внаслідок вступу у дію якого рівень криміналізації найбільш уразливої до ВІЛ категорії населення - наркозалежних від опіоїдів - було необґрунтовано збільшено ще у 20 разів. Вичерпавши усі наявні національні механізми, Альянс-Україна був вимушений вперше подати заяву проти держави Україна до Європейського суду з прав людини про безперечне та свавільне порушення державою Україна права на справедливий судовий розгляд. Альянс-Україна щиро сподівається на об’єктивний та справедливий розгляд справи у Європейському суді.
22.11.2013 Альянс-Україна спільно з БА «Світло Надії» впроваджує профилактику ВІЛ в пенітенціарних закладах Полтавської області.

   У Полтаві відбувся практичний семінар та нарада «Профілактика ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних хвороб серед осіб, які знаходяться на обліку Кримінально-виконавчої інспекції: досвід співпраці з неурядовими організаціями та перспективи подальшого розвитку в контексті створення Служби пробації». Захід був організований Альянсом-Україна спільно з партнерами: UNODC, ДПтСУ та БА «Світло надії» (Полтава).
    «Полтавці першими у Комсомольську почали підтримувати програми замісної терапії. Сьогодні в Полтаві також кошти місцевого та обласного бюджетів спрямовані на підтримку центру соціальної адаптації для тих верств населення, які наражаються на найвищий рівень ВІЛ-інфекції», - зазначила Тетяна Дешко, асоційований директор регіональних програм Альянсу-Україна.
    Полтавcька область – лідер у відповіді на епідемію ВІЛ, у тому числі – у закладах пенітенціарної системи. Неурядові організації регіону перші отримали підтримку від місцевої влади у вигляді коштів для профілактичних програм.
    Захід в телевізійних сюжетах полтавських каналів:
    http://www.misto-tv.poltava.ua/news/15704/
    http://irt.pl.ua/video/1449
    Інформація на офіційному сайті ДПтСУ:
    http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/697185
    http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/697420
04.11.2013 Завдяки спільної ініціативі Альянсу-Україна та НУО «Світло Надії» ціни на діагностику вірусного гепатиту С в Україні знижено в 2 рази    

31.10.2013 МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" розпочинає благодійну акцію «Листи до Святого Миколая»    

30.10.2013 Через дев'ять років після початку замісної підтримуючої терапії в Україні пацієнтам дозволили видавати препарати на руки

Відповідний механізм, передбачений у Порядку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів № 333 від 13.05.2013 р., був нещодавно апробований на практиці на базі одного з ЛПЗ, де надається ЗПТ.
    Пацієнт вже двічі отримав препарат (метадон) терміном на 10 днів на підставі власної заяви на ім'я головлікаря (за формою у додатку № 3) та клопотання від керівництва Альянсу-Україна на ім'я головного лікаря, оскільки це був перший подібний прецедент.
    Відповідно до діючої редакції Наказу МОЗ № 360, таблетований метадон пацієнтам ЗПТ не можна виписувати за рецептом. Таким чином, практична реалізація постанови КМУ № 333, що затвердила новий прогресивний порядок обігу наркотичних лікарських засобів у ЛПЗ, дозволить істотно підвищити ефективність програм ЗПТ, якість життя пацієнтів, збільшити охоплення. Аналогічним чином дана схема вже практично працює для паліативних та інших пацієнтів, які отримали можливість терміном до 15 днів отримувати на руки/на дім, особисто або через своїх близьких, таблетований морфін, трамадол та інші наркотичні лікарські препарати, які за рівнем нормативної регламентації нічим не відрізняються від препаратів ЗПТ.
23.10.2013 23 жовтня відбулася зустріч Мішеля Сідібе, Виконавчого директора ЮНЕЙДС, зі спільнотами, уразливими до ВІЛ, і людьми, що живуть з ВІЛ. Представники самоорганізацій уразливих до ВІЛ спільнот отримали можливість обговорити ключові перешкоди для ефективної відповіді на епідемію в Україні та в регіоні Східної Європи та Центральної Азії.    

22.10.2013 24-26 жовтня у Києві відбудеться науково-практична конференція з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу з міжнародною участю «За кожне життя разом».

Детальніше   

09.10.2013 Лікування гепатиту С в Україні: перемога в інтересах пацієнтів    

Блог Андрія Клепікова, Виконавчого директора Альянсу-Україна, на сайті Глобального фонду17.09.2013 Глобальний фонд: Вперше лікування гепатиту С стане доступним в Україні, де висока вартість ліків досі була серйозною перешкодою.   
Джерело: Global Fund News Flash: Issue 25    


10.09.2013 Альянс-Україна досяг безпрецедентного для регіону зниження ціни на лікування гепатиту С    


04.09.2013 Київська міська державна адміністрація та Альянс-Україна виходять на новий рівень співпраці з метою протидії поширенню ВІЛ-інфекції шляхом укладання Договору про взаєморозуміння    


28.08.2013 Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні.    


09.08.2013 У 13% з усіх протестованих громадян виявлено гепатит С!
Такі невтішні результати медичного тестування було отримано в рамках проведення в 30 містах України наприкінці липня всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!», що вже другий рік поспіль проводиться Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні .    26.07.2013 У Києві хворі на гепатит С та представники небайдужих громадських організацій урочисто відкопали з-під товстого шару піску у київському Гідропарку утаємничений Урядовий проект Держпрограми з протидії вірусним гепатитам та разом з відкритим зверненням до Президента запустили його униз по течії Дніпра з надією на те, що документи врешті допливуть до місць відпочинку найвищих керівників держави і кардинально доопрацьовану Держпрограму з адекватним фінансуванням врешті буде затверджено, а відповідальні державні чиновники перестануть безсоромно вводити в оману 1,2 мільйони своїх хворих на гепатит С співгромадян.    


26.07.2013 «Президент та Уряд у відпустці – гепатит С наступає!»
    Черговий Всесвітній день боротьби з гепатитами Україна та щонайменше 1,2 млн. хворих на гепатит С її громадян знову зустрічатимуть без Державної програми з протидії вірусним гепатитам, відповідно, без виділених бюджетних коштів на закупівлю життєво-важливих ліків.    23.07.2013 28 липня в рамках Всесвітнього дня боротьби з гепатитами у Києві та 30 містах України відбудуться акції «Переможемо С!».    

04.07.2013 3 липня 2013 року Рада міністрів Автономної Республіки Крим, в особі Голови Могильова Анатолія Володимировича, підписала МЕМОРАНДУМ про співпрацю між Радою міністрів Автономної Республіки Крим та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», в якому зафіксовано готовність сторін співпрацювати з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу на території АР Крим, виконуючи заходи Загальнодержавних цільових програм з ВІЛ/СНІДу і ТБ, використовуючи потенціал республіканських, міжнародних донорських, громадських та благодійних організацій.
    На сьогодні це вже 9-й Меморандум про співпрацю, які підписані в 2012-2013 рр. Альянсом-Україна з обласними державними адміністраціями та радами народних депутатів у Миколаївській, Київській, Одеській областях; з міською адміністрацією і радою народних депутатів у місті Севастополь; з обласними державними адміністраціями в Черкаській, Херсонській, Львівській областях; з головним управлінням охорони здоров'я ОДА Дніпропетровської області.

03.07.2013 Альянс-Україна спільно з партнерами продовжують відстоювати необхідність декриміналізації наркозалежних людей в Україні в рамках чергової 108-ої сесії Комітету ООН з прав людини, що має розпочатися 8 липня у Женеві.
    За результатами опрацювання тематичного тіньового звіту, поданого Альянсом-Україна, Канадською правовою мережею з ВІЛ/СНІД та Євразійською мережею зменшення шкоди у 2012 році профільний комітет ООН 23 листопада 2012 р. включив проблему надмірної криміналізації споживачів наркотиків наказами МОЗ України до «переліку питань» (п.12) до Уряду України, на що Урядом України 16.05.2013 було надано Комітету ООН формальну та неадекватну реальній ситуації відповідь 108-ої сесії Комітету ООН у Женеві мають відбутися неформальні консультації членів Комітету з громадськими організаціями, які подали свої альтернативні звіти. В консультаціях у день відкриття сесії прийматимуть участь Павло Скала, старший менеджер програм політики та адвокації Альянсу-Україна та Михайло Голіченко, старший аналітик з прав людини Канадської правової мережі з ВІЛ/СНІД.
   Альтернативна доповідь до Комитету ООН з прав людини (рос)   
    Додаткова інформація для Комитету ООН з прав людини (рос)   

26.06.2013 Акція кампанії за зміни репресивної наркополітики «Support. Don’t punish» (Підтримати. Не карати) відбудеться 26 червня у Києві.  
21.06.2013 20 червня 2013 року відбулося розширене засідання міжсекторальної робочої групи Одеської обласної Координаційної ради з ВІЛ/СНІД та туберкульозу.
    МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» виступив ініціатором та співорганізатором зустрічі, що проходила під головуванням заступника голови Одеської ОДА Волошенкова Д.Б. та за участі представників Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проекту USAID RESPOND, Одеського міського та обласного Центрів СНІДу та інших партнерів.
    На зустрічі обговорювалися такі питання, як координація підходів та втілення заходів з протидії ВІЛ-інфекції серед уразливих підлітків, передовий міжнародний досвід у профілактичній роботі, розбудова сталої взаємодії між державним сектором та неурядовими організаціями. У фокусі дискусії опинилося також навчання соціальних робітників. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» презентував тренінг для спеціалістів ЦССДМ, що проходитиме 24-27 червня 2013 року в Одесі за темою «Профілактика ВІЛ-інфекції у середовищі підлітків, які практикують ризиковану поведінку».
10.06.2013 УСПІХ ПРОГРАМ ЗМЕНЬШЕННЯ ШКОДИ В УКРАЇНІ СТАЄ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ РЕГІОНУ    
10.06.2013 Альянс-Україна бере участь у ключовій події року зі зменшення шкоди
    9-12 червня у Вільнюсі проходить Міжнародна конференція зі зменшення шкоди, яка ставить на меті закликати уряди країн світу забезпечити необхідну політичну та фінансову підтримку боротьби з епідемією ВІЛ, яка в багатьох частинах світу і досі розповсюджується за рахунок споживання ін'єкційних наркотиків. Тема заходу: «Цінність зменшення шкоди».
    Представники Альянсу-Україна візьмуть активну участь у цьому міжнародному форумі разом з організаціями, що входять до глобальної родини Альянсу. Під час різноманітних сесій та презентацій українські фахівці продемонструють успішні приклади реалізації програм зменшення шкоди на національному рівні.
    В рамках конференції Альянс-Україна також проводить регіональну адвокаційну школу з захисту інтересів та доступу до профілактичних послуг для СІН.
    На конференції широко обговорювались успіхи програм зменшення шкоди в Україні, а також був представлений проект із забезпечення доступу до АРТ для споживачів наркотиків. С цією презентацією Ви можете ознайомитися за посиланням:
«Збільшення доступу до лікування ВІЛ для споживачів наркотиків в Україні силами спільноти»    
06.06.2013 Упродовж 3-6 червня 2013 року в м. Ялта проходить семінар-нарада «Стратегічна інформація як основа прийняття управлінських рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу».
    Організаторами заходу виступили Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Проект з технічної допомоги в сфері МіО та ефективного використання даних «МЕТІДА» за фінансової підтримки CDC (виконавець – МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні), проект «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» за фінансової підтримки USAID (виконавці – Pact, Inc./FHI 360).
    Упродовж семінару-наради обговорюються напрацювання України у сфері використання стратегічної інформації для планування та впровадження політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, заходи із посилення використання стратегічної інформації на національному та регіональному рівнях тощо. Був представлений міжнародний досвід щодо збору та використання стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції.
    У нараді взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, інших державних установ, представники донорських організацій, українських та міжнародних НУО.
31.05.2013 Глобальна комісія з питань наркополітики відзначила зусилля Альянсу-Україна з адвокації доступу до лікування вірусного гепатиту С    
16.05.2013 Альянс-Україна підписав декларацію «Подолати СНІД, туберкульоз і малярію. Як Глобальний фонд може сприяти вирішенню проблеми».
   Мета цього документу – закликати Єврокомісію збільшити внесок до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією до 450 млн. євро у 2014-2016 рр.. Разом з Альянсом-Україна декларацію підписали 27 неурядових організацій.
15.05.2013 Альянс-Україна підтримує футбольний турнір з метою звернути увагу громадськості на ключові проблеми втілення прав дітей   
29.04.2013 Кабінет міністрів затвердив першу в історії України національну програму боротьбі з гепатитами   
26.04.2013 Через рік після затвердження сумнозвісного Наказу № 200 та подачi Альянсом-Україна судового позову щодо його скасування, Міністерство охорони здоров'я України внесло деякі зміни до Порядку проведення ЗПТ, яким скасовано більшість необгрунтованих обмежень, що мали негативнi наслідки для пацієнтів та медичного персоналу.   
12.04.2013 100 приречених на смерть українців вишикуються навпроти Кабміну зі зв’язанними руками та мішками на головах
    Хворі на смертельні хвороби українці, яких залишили без шансу на життя, вишикуються 17 квітня в живу стіну під будівлею Кабінету Міністрів України. 100 людей зі зв’язаними руками та з бавовняними мішками на головах, приречених на смерть, стоятимуть навпроти своїх катів під барабанний дріб, що символізуватиме страту.
    Акція «Приречені» розпочнеться 17 квітня, в середу, о 9.30, коли всі урядовці, причетні до перегляду бюджету 2013, збиратимуться на роботу. Акція пройде за адресою: вул. Грушевського 12/2. О 10.00 розпочнеться прес-брифінг, у якому візьмуть участь пацієнти, яких прирекли на смерть, а саме:

  • Хворий на гепатит С
  • Хворий на туберкульоз
  • ВІЛ-позитивний
09.04.2013 Альянс-Україна звітує про підсумки реалізації Програми «Підтримка з метою профілактики ВІЛ/СНІД, лікування і догляд для найуразливіших верств населення в Україні» в рамках гранта 6-го раунду Глобального фонду (2007-2012).
+

02.04.2013 Сьогодні в Києві відбулась підсумкова конференція програми «Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування та догляду для найуразливіших верств населення в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у рамках програми 6-го раунду, впроваджуваної в Україні з серпня 2007 року по липень 2012 року.   


29.03.2013 2 квітня Альянс-Україна спільно з ключовими партнерами підводитиме підсумки Програми 6-го раунду ГФ
    Програма конференції    


22.03.2013 В переддень Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Альянсом-Україна започатковуються інновації з профілактики ко-інфекції ВІЛ та туберкульозу серед уразливих груп.
    З квітня 2013 року буде здійснюватись раннє виявлення туберкульозу та ініціювання лікування серед більш ніж 66 тисяч представників уразливих груп в усіх областях України. Крім того, в 11 областях здійснюватиметься діяльність зі зменшення шкоди у закладах протитуберкульозної служби для 2,5 тисяч пацієнтів.
   


22.03.2013 Напередодні Всесвітнього дня боротьбі з туберкульозом Альянс-Україна закликає активізувати профілактику і виявлення туберкульозу серед вразливих груп населення та розширити їх соціальний супровід для досягнення ефективного лікування.    


07.03.2013 Програми зменшення шкоди перемагають ВІЛ/СНІД в Україні.
Наймасштабніша програма профілактики ВІЛ-інфекції у регіоні Східної Європи та Центральної Азії, що впроваджується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду, довела свою ефективність. Вона спричинила зниження рівня передачі ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків, ключової групи ризику інфікування, а також вплинула на стабілізацію епідемії серед загального населення в Україні: в 2012 році вперше, починаючи з 1999 року, зафіксовано зниження кількості нових випадків ВІЛ-інфекції.
   


01.03.2013 Альянс-Україна планує забезпечити лікування вірусного гепатиту С для 50 ВІЛ - позитивних пацієнтів замісної підтримувальної терапії    
26.02.2013 Альянс-Україна досягнув більшості ключових цілей в рамках реалізації програми ГФ 10-го раунду
    Альянс-Україна звітував про виконання програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 10-го раунду у другому півріччі 2012 року. Звіт був представлений 26 лютого на черговому засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Протягом звітного періоду абсолютна більшість програмних цілей була досягнута. Середній відсоток досягнення за ключовими показниками складає 108%. Профілактичними програмами було охоплено 137 204 СІН, 22 978 РКС, 13 123 ЧСЧ, 12 312 підлітків груп ризику.
    Презентація підсумків реалізації програми ГФ 10-го раунду у липні-грудні 2012 р.    
12.02.2013 Досвід Альянсу-Україна в профілактиці ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних захворювань у середовищі підлітків, які належать до груп ризику, визнаний Глобальним Фондом як досягнення України.    

    Фотоблог на сайті Глобального Фонду    
04.02.2013 Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні звернувся до Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) від імені українських НДО, активістів та експертів, які працюють у сфері протидії поширенню вірусним гепатитам та занепокоєні неконтрольованим поширенням вірусного гепатиту С (ВГС) в Україні, з проханням включити до списку життєво-необхідних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) пегільований інтерферон (ПЕГ-ІНФ) для лікування вірусного гепатиту С.    

    Звернення Альянсу-Україна до ВООЗ    
01.02.2013 Новий дослідницький проект «Розширення доступу до медикаментозного підтримуючого лікування (МПЛ)в Україні» офіційно стартував у рамках унікального партнерства між Альянсом-Україна та Єльським університетом, США.    
30.01.2013 Альянс-Україна і Миколаївська ОДА узгодили плани по продовженню співпраці з метою протидії поширенню ВІЛ-інфекції та туберкульозу в області.
    Під час зустрічі Виконавчий директор Альянсу-Україна Андрій Клепіков поінформував голову Миколаївської ОДА про стан виконання зобов’язань Альянсом-Україна за 2012 рік, протягом якого Альянс-Україна спрямував в Миколаївську область понад 10 млн. гривень для надання профілактичних та медико-соціальних послуг уразливим до ВІЛ верствам населення, забезпечення їх засобами профілактики, медикаментами для лікування ІПСШ та туберкульозу, а також на медичне обладнання для закладів охорони здоров’я.    

25.01.2013 Від Альянсу, некомерційної благодійної організації, незаконно вимагають сплатити понад три мільйони гривень у 10-денний термін.
    Таку вимогу 21 січня 2013 року виставила митна служба, безпідставно нарахувавши антидемпінгове мито на благодійні закупівлі, здійснені в рамках фінансування Глобального фонду – шприці, які безкоштовно поширюються для попередження інфікування ВІЛ. Відлік часу вже почався.
    Альянс Україна закликає міжнародні та українські організації негайно висловити своє заперечення щодо таких неправомірних дій.
    Звернення Альянсу-Україна про підтримку    
    Податкове повідомлення-рішення митної служби про вимогу сплатити антидемпінгове мито    
    Правова позиція Альянсу-Україна   


24.01.2013    Новостворене Міністерство доходів та зборів починає 2013 рік із «рекету» найбеззахисніших громадян, що мають найвищий ризик заразитися ВІЛ-інфекцією. 21 січня 2013 року до Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні надійшла вимога додатково сплатити 3,3 млн. гривень додаткових зборів, які безпідставно нараховані на гуманітарні закупівлі – шприці, необхідні для попередження інфікування ВІЛ.
    Звіт з прес-конференції Альянсу-Україна 24.01.2013:
    ТСН 1+1   
    СТБ   
    5 канал   
    Интерфакс-Украина   
    Коммерсант-Украина   
   ТВі   
   «Факты и Комментарии»   
    Kyiv Post   


Архів новин сайту:  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2014