English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

АРХІВ ПОДІЙ ТА НОВИН

29 червня 2011 року Київським районным судом міста Одеса лікар-нарколог програми замісної підтримуючої терапії в Одеському облнаркодиспансері Подолян Ілля Костянтинович визнаний невинним по всім 44-м фактам тяжких злочинів       

29 червня 2011 року Київським районным судом міста Одеса лікар-нарколог програми замісної підтримуючої терапії в Одеському облнаркодиспансері Подолян Ілля Костянтинович визнаний невинним по всім 44-м фактам тяжких злочинів (збут наркотиків пацієнтам ЗПТ), що йому інкримінувалися, з огляду на відсутність в його діях складу злочину. Суд визнав висновки обвинувачення в цій частині безпідставними та виправдав лікаря.
В той же час, по одному факту виявлення за місцем проживання психотропних лікарських препаратів, що не мають ніякого відношення до замісної терапії, суд визнав лікаря винним в незаконному зберіганні за ст. 309 КК Украины. Даний епізод стороною захисту не оскаржувався., а суд обмежився покаранням у вигляді вже відбутого лікарем Подоляном раніше 4-х місячного арешту в СІЗО.
Напередодні винесення вироку суду, прокуратура, підтримуючи, державне звинувачення, наполягала на вині лікаря у збуті наркотиків та вимагала призначення покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі. Тому за два дні до вступу в законну силу рішення суду прокурор подав апеляцію, тобто, попереду ще нелегкий процес в суді апеляційної інстанції.
Нагадаємо, що лікар був затриманий 12 березня 2010 року за безпідставним звинуваченням у збуті наркотиків пацієнтам програми ЗПТ, через 2 дні був звільнений, а 28 травня 2010 року був знову арештований на підставі аналогічних безпідставних звинувачень. 25 вересня 2010 року, після 120 днів утримання під вартою Ілля Подолян був звільнений під підписку про невиїзд рішенням Апеляційного суду Одеської області. Влітку 2010 року на захист лікаря Подоляна виступили вітчизняні громадські, всеукраїнські та авторитетні міжнародні організації. Були направлені відповідні звернення та петиції на адресу Генеральної прокуратури України та вищого керівництва держави.
На початку 2011 року, після тривалої медичної реабілітації та лікування загострених в умовах СІЗО хронічних захворювань, лікар Подолян повернувся на роботу в якості лікаря-нарколога Одеського обласного наркологічного диспансеру.


Кримінальне переслідування медичного персоналу та пацієнтів програм ЗПТ

6.12.2010 Лікар Ілля Подолян виголосив промову на Національній конференції з ВІЛ/СНІД у Києві 18 листопада 2010р. (через два місяці після його звільнення)

  Звернення міжнародних та місцевих неурядових організацій до Миколи Азарова, Прем'єр-міністра України.

  Звернення Олівера Адама, Координатора ООН в Україні, до Миколи Азарова, Прем'єр-міністра України.

  Звернення п'яти організацій ООН (UNICEF, UNFPA, WHO, UNAIDS та UNDP) щодо неприпустимості переслідування медперсоналу і активістів у сфері ВІЛ-сервісу у Східній Європі та Центральній Азії.       

Чому Україна змінює свою політику щодо розповсюдження ВІЛ-інфекції       

  Наймасштабніша епідемія ВІЛ в Європі       

  Міжнародний Альянс з ВіЛ/СНІД в Україні: міліція втручається в реалізацію медичних програм       

  Державі бракує коштів на боротьбу з ВІЛ/СНІДом       

  Змова проти лікарів       

  Організації, що борються зі СНІДом, скаржаться на міліцію

  Боротьба з наркотиками: друга сторона медалі

  Лікарі заявляють про втручання правоохоронних органів в реалізацію програм замісної терапії для наркозалежних

 Правоохоронці втручаються в терапію наркозалежних? Лінк 1       Лінк 2      

 Міжнародний Альянс з ВіЛ/СНІД в Україні: міліція втручається в реалізацію медичних програм      

 Чому Янукович мовчить про СНІД? Лінк 1       Лінк 2       Лінк 3      

 Масові репресії проти лікарів, залучених до реалізації програм замісної терапії Лінк 1       Лінк 2       Лінк 3       Лінк 4       Лінк 5      

  Міліція переслідує лікарів та пацієнтів наркологічних клінік       

  Прес-конференція: кримінальне переслідування лікарів-наркологів та їхніх пацієнтів       

  Екстренна прес-конференція, присвячена кримінальному переслідуванню медиків       

 В Україні зростає тиск міліції на медиків та їхніх пацієнтів Лінк 1       Лінк 2      

 Екстренна прес-конференція, присвячена кримінальному переслідуванню медиків       

  Справа лікарів або як це робиться      

Чому війна проти наркотиків неефективна – ситуація в Україні (англ.)       

Покараний за боротьбу зі СНІДом (англ.)      

`

  


 


 


«Оголошення про конкурс» для тих, хто бажає приєднатися до Комітету із розгляду пропозицій до ЮНІТЕЙД-ВООЗ ("PRC").

03.02.2010

ЮНІТЕЙД – міжнародна ініціатива у сфері охорони здоров'я. Вона була створена для забезпечення стабільного, прогнозованого та додаткового фінансування з метою суттєвого впливу на ринкову динаміку для зниження цін і покращення доступу, а також надання високоякісних препаратів, діагностики та інших засобів лікування ВІЛ/СНІД, малярії й туберкульозу, насамперед, в країнах з низьким і середнім рівнем прибутку.
Це відкрите «оголошення про конкурс» для тих, хто бажає приєднатися до Комітету із розгляду пропозицій (PRC) – незалежної неупередженої команди експертів, завдання якої полягає у наданні технічної допомоги ЮНІТЕЙД стосовно тих заявок та відповідних проектів, які подають запити на фінансування.
Більш детальна інформація http://www.unitaid.eu/en/Requests-for-proposals-RFP.html. Тут також пропонуються технічні завдання та критерії відбору експертів.
Кінцева дата подачі заявок: 15 лютого 2010 року.


Запрошення на експертну зустріч - Зменшення проявів стигми та дискримінації щодо найбільш уразливих до ВІЛ груп та ЛЖВ. Обговорення методологічного посібника (11-12 березня, 2009 року). До уваги експертів та тренерів з числа представників ВІЛ-сервісних громадських організацій, обласних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, які працюють з методами та методиками зменшення проявів стигми та дискримінації щодо найбільш уразливих до ВІЛ груп та людей, які живуть з ВІЛ.

24.02.2009

  Запрошення
  Реєстраційна форма


Запрошення на тренінг - Методологія формування толерантного ставлення до груп найбільш уразливих до ВІЛ – «Жива» бібліотека (13-14 березня, 2009 року). До уваги спеціалістів з числа представників ВІЛ-сервісних громадських організацій, обласних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (залучених у ВІЛ-сервіс) та центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, які проводять заходи зі зменшення проявів стигми та дискримінації щодо найбільш уразливих до ВІЛ груп та людей, які живуть з ВІЛ.

24.02.2009

  Запрошення
  Реєстраційна форма


До уваги організацій, що отримали від Альянсу вантажі зволожуючого гелю-змазки торгових марок «Contex», «One Touch / Уан Тач» та «Triesco Lube / Трайеско Луб»..

08.08.2008

Тут ви можете скачати 1) копію сертифікатів якості та 2) висновки державної сан.-епідем. експертизи на продукцію. Для гелю-змазки «One Touch / Уан Тач» або «Triesco Lube / Трайеско Луб»: будь ласка, передивіться на продукції позначки з номерами серії продукції і оберіть відповідний сертифікати якості.
  COA One Touch Gel 080201
  COA One Touch Gel 080202-080206
  Contex-CoA & registration
  Registation-one touch
  Registation-triesco lube
  Registation-triesco lube

Увага!
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» попереджає, що нецільове використання благодійної та гуманітарної допомоги, зокрема незаконний продаж відповідних товарів медичного призначення, тягне за собою кримінальну або адміністративну відповідальність. Реакція на всі подібні випадки - оперативна і жорстка: усі факти та відповідні матеріали передаються до правоохоронних органів з метою притягнення винних до відповідальності. Закликаємо усіх фізичних та юридичних осіб, які мають справу з товарами медичного призначення, що мають статус гуманітарної допомоги, утриматися від незаконних дій та негайно надавати будь-яку інформацію стосовно нецільового їх використання до Альянсу Україна (на електронну адресу: porada@aidsalliance.org.ua).
Дякуємо за співпрацю,
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»


МБФ «Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство охорони здоров'я України, запрошує Вас взяти участь у Четвертій національній науково-практичній конференції «Розбудова системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яка відбудеться 24 – 27 вересня 2008 року у м. Ялта, АР Крим.

08.07.2008

 logo

Шановні пані та панове!

МБФ «Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД в Україні», Міністерство охорони здоров'я України, запрошує Вас взяти участь у Четвертій національній науково-практичній конференції «Розбудова системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яка відбудеться 24 – 27 вересня 2008 року у м. Ялта, АР Крим.

На конференції будуть висвітлені питання за такими напрямками:
• Моніторинг ВІЛ в найбільш уразливих гурпах
• Моніторинг ефективності АРТ
• Моніторинг ДКТ
• Моніторинг програми профілактики вертикальної трансмісії
• Моніторинг ЗТ
• Розбудова системи фінансового моніторингу
• Розвиток національної системи моніторингу та оцінки, регіональних та галузевих систем
• Розробка та впровадження баз даних

До участі у конференції запрошуються представники органів державної влади, лікарі, науковці, дослідники, представники неурядових організацій.

Реєстрація учасників конференції з моніторингу та оцінки проводиться безкоштовно (за рахунок стипендії конференції) лише за умов активної участі у конференції. Для тих учасників, які не отримають стипендію конференції, проїзд, проживання та харчування – за власний рахунок.
Кінцевий термін подачі реєстраційних форм 10 серпня 2008 року.
Через фінансові обмеження учасники конференції будуть відбиратись після розгляду поданих матеріалів.

Результати розгляду тез будуть повідомлені не пізніше 1 вересня 2008 року.
Для того, щоб зареєструватися, заповніть, будь ласка, у режимі он-лайн РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ     
Організатори конкурсу розглянуть лише повністю заповнену реєстраційну форму. Контактні телефони: +380 44 490-54 85 (86, 87, 88) дод. 124,137. Факс: +380 44 490-5489


Шановні колеги з ВІЛ-сервісних організацій, які отримують від Альянсу презервативи виробництва Alatech Healthcare (США).

09.06.2008

Альянсом отримано від постачальника і розпочато розвезення до вас наступної – другої – партії цих презервативів.
До вашої уваги надаємо копію Сертифікатів відповідності на презервативи другої партії.
Таким чином, якщо ви не можете знайти сертифікат на отримані вами презервативи серед документів у повідомленні від 14.11.2007 р (див. нижче) – шукайте їх тут.    
  Certificates of Analysis-parcel-2
  Certificates of analysis-parcel 2-translation
  One time permit-parcel-1
  One time permit-parcel-2

Увага!
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» попереджає, що нецільове використання благодійної та гуманітарної допомоги, зокрема незаконний продаж відповідних товарів медичного призначення, тягне за собою кримінальну або адміністративну відповідальність. Реакція на всі подібні випадки - оперативна і жорстка: усі факти та відповідні матеріали передаються до правоохоронних органів з метою притягнення винних до відповідальності. Закликаємо усіх фізичних та юридичних осіб, які мають справу з товарами медичного призначення, що мають статус гуманітарної допомоги, утриматися від незаконних дій та негайно надавати будь-яку інформацію стосовно нецільового їх використання до Альянсу Україна (на електронну адресу: porada@aidsalliance.org.ua).
Дякуємо за співпрацю,
МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»


Представляємо вашій увазі результати тестування презервативів, що були отримані Альянсом від Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та передані до організацій-партнерів. Тестування було проведено в акредитованій лабораторії на показник «Токсичність» згідно міжнародних стандартів ISO. Висновок проведеного тестування – відповідність презервативів вимогам ДСТУ ISO 10993-1:2004 "Біологічні оцінювання медичних виробів".

14.02.2008

    Детальніше       


В вересні 2007 року Альянс нарешті отримав першу з очікуваних поставок презервативів, які Агентство з міжнародного розвитку США (USAID) надало Альянсу в якості безкоштовної пожертви для підтримки програм з профілактики передачі ВІЛ/СНІД в Україні.

14.11.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на закупівлю зволожуючого гелю-змазки (лубрикант).

26.10.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на закупівлю медичного препарату для замісної терапії: Метадону гідрохлорид в таблетках.

26.10.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на закупівлю швидких тестів для діагностики сифілісу та тестів для визначення вагітності.

26.10.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на закупівлю медичного препарату для замісної терапії: Налоксон у шприц-тюбиках.

26.10.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»оголошує відкритий конкурс проектів з профілактики інфікування ВІЛ

19.10.2007

    Детальніше       


 

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурс на проведення спеціалізованого огляду заробітних плат та компенсацій.

17.09.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс на виконання проекту «Організаційно-методичний супровід впровадження замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) у рамках п'ятого року програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні»

10.09.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання послуг поштової розсилки інформаційних продуктів в межах України та Києва

05.09.2007

    Детальніше       

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Проведення тренінгових програм для фахівців, що працюють у сфері надання медичних послуг хворим на ВІЛ-інфекцію / СНІД»

28.08.2007

    Детальніше       Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД»

28.08.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на закупівлю бупренорфіну гідрохлориду в формі сублінгвальних таблеток.

28.08.2007

    Детальніше       


22.08.2007

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Організація та проведення в регіонах України програми клінічного наставництва для фахівців, що працюють у сфері надання медичних послуг хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД»      


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс на виконання проекту «Національна лінія довіри з питань ВІЛ/СНІД» .

09.08.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс на розробку та впровадження комплексного проекту за напрямками «Забезпечення догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ», «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, зниження рівня стигми і дискримінації», «Адвокація та правозахисна діяльність»

09.08.2007

    Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення опитування серед населення України (Омнібус) для розрахунку Національних показників моніторингу та оцінки ефективності заходів, які забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД, «Тестування на ВІЛ та використання презервативів серед загального населення».

30.07.2007

    Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів "Профілактика ВІЛ-інфекції через систему освіти"

18.07.2007

    Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання послуг з корпоративного медичного страхування співробітників.

17.07.2007

  Детальніше       


«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проводить консультації з підготовки проектних пропозицій на конкурс проектів з профілактики ВІЛ/СНІД, який був оголошений 3 липня 2007 року.

09.07.2007

  Конкурсне оголошення
  Реєстраційна форма


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

09.07.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» продовжує строки конкурсу експертів для участі у КОМІСІЯХ З ОЦІНКИ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ до 31 липня 2007 року.

05.07.2007

  Конкурсне оголошення


 

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

27.06.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультаційних послуг.

12.06.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультаційних послуг. .
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів на проведення дослідження «Оцінка сучасного стану доглянутості ВІЛ-інфікованих дітей, позбавлених батьківської опіки, в м. Києві, Одеській, Донецькій, Київській, Дніпропетровській області та АР Крим»

04.06.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення операційного дослідження з визначення критеріїв ефективності та проведення порівняльного аналізу проектів профілактики ВІЛ/СНІД серед груп ризику на прикладі НУО – суб-грантерів МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

31.05.2007

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультаційних послуг.

25.05.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультаційних послуг. .
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує додатковий відкритий конкурс проектів "Технічна допомога лікувально-профілактичним закладам охорони здоров'я, у яких заплановане впровадження замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) у 2007-2008 роках"

18.05.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на здійснення моніторингу проведення досліджень (контрольного дослідження)
«Моніторинг поведінки споживачів ін'єкційних наркотиків»
«Моніторинг поведінки чоловіків, які мають секс із чоловіками, як компоненту епіднагляду другого покоління»

16.05.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю комп'ютерів та програмного забезпечення.

25.04.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад» в Одеській області.

24.04.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад» в Черкаській області.

24.04.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує закритий конкурс проектів "Впровадження та супровід системи моніторингу і оцінки пілотних проектів замісної підтримуючої терапії"

19.04.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів "Технічна допомога лікувально-профілактичним закладам охорони здоров'я, у яких заплановане впровадження замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) у 2007-2008 роках".

17.04.2007

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду.

03.04.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

02.04.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення дослідження в загальноосвітніх учбових закладах України: «Моніторинг ефективності програм профілактики ВІЛ-інфекції серед учнів старших класів загальноосвітніх учбових закладів України»

02.04.2007

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

27.03.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

27.03.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

20.03.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "Технічна допомога закладам охорони здоров'я з метою створення хоспісних відділень і надання паліативної допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД"

14.03.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження «Моніторинг поведінки чоловіків, які мають секс із чоловіками, як компоненту епіднагляду другого покоління».

14.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження «Моніторинг поінформованості та поведінки засуджених, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

14.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження «Моніторинг поведінки споживачів ін'єкційних наркотиків та жінок, які надають сексуальні послуги за плату».

14.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання технічної допомоги у проведенні дослідження «Моніторинг поведінки військовослужбовців, як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

14.02.2007

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні шукає висококваліфікованого консультанта для роботи на контрактній основі у якості дослідника та аналітика, з метою підтримки подальшого посилення фінансового моніторингу заходів з протидії ВІЛ/СНІД в Україні, що сприятиме впровадженню в Україні триєдиних принципів ООН.

12.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад», напрям «Розробка інформаційних матеріалів для представників уразливих груп населення та людей, що живуть з ВІЛ».

09.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на підключення до інтернет.

05.02.2007

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю принтеру та витратних матеріалів.

23.01.2007

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

23.01.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

15.01.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

10.01.2007

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на придбання какордера.

19.12.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

18.12.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на придбання принтеру та картриджів

13.12.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад» напрям «Розвиток догляду та підтримки для ЛЖВС» діяльність «Медико-соціальний супровід та психологічна підтримка дітей-сиріт з ВІЛ/СНІД»

05.12.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад» напрям «Замісна підтримуюча терапія» в Донецькій області

05.12.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

28.11.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

23.11.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад» в Одеській та Черкаській областях.

23.11.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю ноутбуків та програмного забезпечення.

17.11.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

17.11.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2006-2007 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні, через проведення епідеміологічних досліджень та вивчення випадків нещодавнього інфікування", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю оргтехніки.

15.11.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю комп'ютерів та програмного забезпечення.

26.10.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує конкурс «Послуги та інформація на рівні громад»: видання електронної версії вісника з ВІЛ/СНІД-тематики.

16.10.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс проектних пропозицій за напрямком "Розвиток мобілізації спільноти"

09.10.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ»

05.10.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «АДВОКАЦІЯ ІНТЕРЕСІВ ПРЕДСТАВНИКІВ УРАЗЛИВИХ ДО ВІЛ ГРУП НАСЕЛЕННЯ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНІ»

25.09.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

4.09.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидата та умови участі у конкурсі


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Проведення тренінгових програм для фахівців, що працюють у сфері надання медичних послуг хворим на ВІЛ-інфекцію / СНІД»

23.08.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Організація та проведення в регіонах України програми клінічного наставництва для фахівців, що працюють у сфері надання медичних послуг хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД»

23.08.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс за напрямком «Організаційно-методичний супровід впровадження замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) у рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні»

23.08.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс проектних пропозицій у рамках проекту "САНРАЙЗ".

19.08.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс проектних пропозицій у рамках проекту за кошти Глобального фонду.

19.08.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує тендер на друкування 4-го видання книжки "Люди та ВІЛ"

26.07.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує відкритий конкурс проектів у Херсонській області за напрямком «Замісна підтримуюча терапія» в рамках компоненту «Послуги та інформація на рівні громад».

24.07.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

20.07.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидата та умови участі у конкурсі


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує тендер на проведення дослідження «Оцінка доглянутості та потенційні можливості усиновлення ВІЛ-інфікованих дітей, позбавлених батьківської опіки, в Україні»

07.07.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

03.07.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

03.07.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидата та умови участі у конкурсі


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні оголошує тендер на проведення дослідження «Моніторинг поведінки споживачів ін'єкційних наркотиків та жінок, які надають сексуальні послуги за плату»

23.06.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

22.06.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

22.06.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з Проектом "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN), та Міжнародним фондом «Відродження» оголошують набір учасників для навчання у літній школі «Адвокація у галузі ВІЛ/СНІД» та розробленні проектів адвокаційних заходів для свого регіону.

16.06.2006

 

  Оголошення


10 травня 2006 року Національна координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу прийняла рішення про подання Заявки України до Глобального Фонду на подальше фінансування програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні» на 2007 – 2011 роки.

9.06.2006

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією
Національна координаційна рада
з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу
УСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ ОСОБАМ

10 травня 2006 року Національна координаційна рада з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу прийняла рішення про подання Заявки України до Глобального Фонду на подальше фінансування програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні» на 2007 – 2011 роки.
З метою формування Заявки України до Глобального фонду оголошується:
1. Збір пропозицій для формування Заявки України
2. Конкурс на відбір Основного реципієнта гранту Глобального фонду
Прийом пропозицій та заявок:
- починається 14 червня 2006 року о 9 годині;
- закінчується 22 червня 2006 року о 18 годині
Детальна інформація і документи
  Оголошення
  Порядок подання пропозицій
  Положення про відбір Основного реципієнта гранту


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

02.06.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

01.06.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

01.06.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

18.05.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний Благодійний Фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на забезпечення пасажирських перевезень (таксі).

16.05.2006

Детальніше       


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні подовжує відкритий конкурс проектів за напрямком "Залучення нових партнерів для боротьби із епідемією ВІЛ/СНІД".

12.05.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ЗА НАПРЯМКОМ «Розширення доступу до добровільного консультування та тестування на ВІЛ для уразливих груп»

12.05.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення операційного дослідження з оцінки рівня охоплення СІН та ЖКС програмами зниження шкоди на прикладі НУО – суб-грантерів Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.

12.05.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на надання послуг з корпоративного медичного страхування співробітників.

6.05.2006

Детальніше       


Відкритий лист Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ до Президента України.

06.05.2006

  Відкритий лист Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ до Президента України.


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

04.05.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.

03.05.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.
  Інформація щодо вимог до кандидату та умови участі у конкурсі


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ З ВІЛ" .

27.04.2006

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "АДВОКАЦІЯ ІНТЕРЕСІВ ПРЕДСТАВНИКІВ УРАЗЛИВИХ ДО ВІЛ ГРУП НАСЕЛЕННЯ".

27.04.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком ПРОФІЛАКТИКА ВІЛ/СНІД У КУРОРТНИХ ЗОНАХ ЧОРНОМОРСЬКОГО ТА АЗОВСЬКОГО УЗБЕРЕЖЖЯ (ОДЕСЬКА, МИКОЛАЇВСЬКА, ХЕРСОНСЬКА, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТІ, АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ) У ЛІТНІЙ ПЕРІОД.

27.04.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду: Консультант з питань взаємодії з регіональними центрами СНІДу

17.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантну посаду.
  Інформація щодо вимог до кандидату та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду: Консультант з питань бухгалтерського обліку та звітності.

07.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду: Консультант з питань бухгалтерського обліку та звітності.
  Інформація щодо вимог до кандидата та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

06.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.

04.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду.

04.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантну посаду.
  Інформація щодо вимог до кандидата та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

03.04.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "Залучення нових партнерів для боротьби з поширенням епідемії ВІЛ/СНІД".

03.04.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 11.00 г., 03.04.2006 на вакантні посади.

28.03.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

27.03.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 31 березня 2006 на вакантні посади.

22.03.2006

Для успішної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю принтера HP LJ 2430dtn.

09.03.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг.

02.03.2006

Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України інформує, що з метою ефективної реалізації проекту "Надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006 роках та посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІД в Україні", в рамках програми Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", Центром подано оголошення про конкурс на закупівлю консультативних послуг (лист від 28.03.2006 № 15).
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Нарада країн СНД із питань забезпечення універсального доступу до профілактики, догляду, лікування та підтримки при ВІЛ-інфекції

02.03.2006

Представники 12 країн СНД зібралися в Москві 1-2 березня 2006 для визначення основних принципів стратегії по мобілізації зусиль, направлених на забезпечення універсального доступу до програм профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки.
Нарада зібрала урядовців та керівників недержавних організацій, місцевих та релігійних об'єднань із регіону СНД. У делегації країн увійшли високопоставлені представники державних структур, координатори національних програм по профілактиці та боротьбі зі СНІД, а також представники співтовариств людей, що живуть із ВІЛ. Ціль зустрічі - обговорити перешкоди і перспективи на шляху забезпечення якісного лікування, догляду та підтримки людей, що живуть із ВІЛ у регіоні СНД.
Ведучу роль в організації консультацій узяло на себе Міністерство охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації за підтримки Об'єднаної програми ООН по СНІД (ЮНЕЙДС).
Відкриваючи засідання, Хальфін Р. А., заступник Міністра охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації, зазначив, що в Росії спостерігаються позитивні тенденції у справі боротьби зі СНІД, збільшилося фінансування програм по профілактиці та лікуванню ВІЛ-інфекції, хоча ситуація продовжує залишатися складною. Існує необхідність впровадження багато-секторального підходу, щоб СНІД перестав бути винятково медичною проблемою. Координація роботи на національному рівні сприятиме збільшенню загальних зусиль по боротьбі зі СНІД у регіоні СНД.
Нарада проводиться в рамках всесвітньої ініціативи. Вже відбулися регіональні консультації у країнах Латинської Америки (Бразилія), Карибського басейну (Ямайка) та в Азіатсько-Тихоокеанського регіону (Тайланд). Генеральна асамблея ООН у резолюції від 23 грудня 2005 року звернулася до ЮНЕЙДС із проханням підтримати зусилля країн в розробці комплексної стратегії на національному рівні, задля забезпечення до 2010 року універсального доступу до лікування всім, хто цього потребує, а також через накопичення ресурсів, прикладати зусилля до боротьби зі стигматизацією та дискримінацією, розширювати доступ до недорогих медпрепаратів, зменшувати уразливість людей, що постраждали від епідемії, а також вирішувати інші проблеми, що виникають у сфері охорони здоров'я.


15-17 травня 2006 р. в Москві пройде перша міжнародна конференція з питань ВІЛ/СНІД у країнах Східної Європи та Центральної Азії.

28.02.2006

Учасники конференції обговорять актуальні проблеми, пов'язані з поширенням епідемії ВІЛ/СНІД та вивчать шляхи співпраці між політичними та громадськими лідерами, вченими і дослідниками, людьми, що живуть з ВІЛ, представниками державних структур і громадянського суспільства. Вперше для обговорення питань, пов'язаних з епідемією ВІЛ/СНІД, у Москві зберуться делегати з країн СНД, Центральної Азії, країн Балтії та Східної Європи.
У роботі конференції візьмуть участь офіційні особи, що представляють зацікавлені Міністерства країн-учасниць, міжнародні організації, що працюють у регіоні, а також приватні особи та НУО, що активно займаються профілактикою ВІЛ-інфекції, лікуванням та доглядом.
Очікується, що конференція збере близько 1500 учасників. Надалі планується проводити конференцію регулярно - раз в два роки. Співголовами Організаційного комітету є Р.Р.Оніщенко, Головний санітарний лікар Росії, Керівник Федеральної служби по нагляду в сфері захисту прав споживачів та добробуту людини, Пітер Піот, Виконавчий директор Об'єднаної програми ООН по ВІЛ/СНІД (ЮНЭЙДС) і Крейг МакКлюр, Виконавчий директор Міжнародного співтовариства по СНІД.
15-17 мая 2006 г. в Москве пройдет первая международная конференция по вопросам ВИЧ/СПИД в странах Восточной Европы и Центральной Азии. Конференция предоставит возможность для широкого обсуждения самых насущных проблем, вызванных эпидемией ВИЧ/СПИДа, откроет пути для сотрудничества между политическими и общественными лидерами, учеными и исследователями, людьми, живущими с ВИЧ, представителями государственных структур и гражданского общества. Впервые для обсуждения вопросов, связанных с эпидемией ВИЧ/СПИДа, в Москве соберутся делегаты из стран СНГ, Центральной Азии, стран Балтии и Восточной Европы.
В работе конференции примут участие официальные лица, представляющие заинтересованные Министерства стран-участниц, международные организации, работающие в регионе, а также частные лица и НКО, активно занимающиеся профилактикой ВИЧ-инфекции, лечением и уходом.
Ожидается, что Конференция соберет около 1500 участников. В дальнейшем предполагается проводить Конференцию на регулярной основе, раз в два года. Сопредседателями Организационного комитета являются Г. Г. Онищенко, Главный санитарный врач России, Руководитель Федеральной службы по защите прав потребителей и благополучия человека РФ, Питер Пиот, Исполнительный директор Объединенной программы ООН по ВИЧ/СПИДу (ЮНЭЙДС) и Крейг МакКлюр, Исполнительный директор Международного сообщества по СПИД.
www.eecaac2006.org


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю ноутбукa та програмного забезпечення

16.02.2006

Детальніше       


ПРЕС-РЕЛІЗ
З нагоди Національної конференції зі зменшення шкоди, пов'язаної зі вживанням наркотиків.

16.02.2006

  ПРЕС-РЕЛІЗ


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на матеріально-технічне забезпечення тренінгів, семінарів та інших заходів.

02.02.2006

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на комплексний аудиторський супровід діяльності.

02.02.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на комплексне юридичне забезпечення діяльності

02.02.2006

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю витратних матеріалів (картриджів).

02.02.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "Послуги та інформація на рівні громад" з метою підтримки ініціатив з організації профілактичних заходів серед уразливих груп в Тернопільському регіоні.

30.01.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення дослідження «Оцінка рівня охоплення учнівської та студентської молоді профілактичними програмами»

19.01.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком «Проведення когортних епідеміологічних досліджень в системі виконання покарань».

19.01.2006

Детальніше       


ВБО "Всеукраїнська асоціація зменшення шкоди" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

17.01.2006

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади 20.01.06.

17.01.2006

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс на вакантні посади до 20.01.06:
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю ноутбуків та програмного забезпечення.

16.01.2006

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" запрошує до участі у тренінгу для тренерів з розвитку національної системи моніторингу та оцінки ефективності заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД.
Тренінг відбудеться у м. Свалява 26 лютого - 3 березня 2006. Кінцевий термін подачі заявок для конкурсного відбору 1 лютого 2006 року.

12.01.2006

Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" запрошує до участі у тренінгу для тренерів з розвитку національної системи моніторингу та оцінки ефективності заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД

Тренінг проводиться МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" в рамках реалізації програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", підтриманої Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" (надалі "Організатор тренінгу") - міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД. Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ у найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток соціальної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та поліпшення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.

Метою тренінгу є підготовка групи тренерів для навчання спеціалістів різних галузей та регіонів принципам і складовим національної системи моніторингу та оцінки(МіО) ефективності заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД. Програма тренінгу передбачає підготовку спеціалістів з проведення семінарів та тренінгів з таких тем:

 • Розвиток та підтримка регіональних систем МіО
 • Розвиток галузевих систем МіО
 • Система національних та обласних показників МіО
 • Система програмного моніторингу в сфері ВІЛ/СНІД
 • Методи та підходи МіО (епіднагляд другого покоління, поведінковий моніторинг, спеціальні дослідження, збір та аналіз адміністративних даних)
 • Використання даних з моніторингу та оцінки для стратегічного планування, "управління знанням".

До участі в тренінгу запрошуються спеціалісти, які відповідають таким умовам:

 1. освіта із соціальних спеціальностей;
 2. досвід з проведення соціальних досліджень чи ведення діяльності з моніторингу та оцінки;
 3. досвід роботи в сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІД (інформація, фокусована профілактика, догляд та підтримка ЛЖВС);
 4. досвід роботи тренером з різними цільовими групами.

Учасники тренінгу отримають сертифікат про проходження навчання та в подальшому можуть бути залучені до проведення семінарів/тренінгів за відповідними темами в різних регіонах України.

Тренінг відбудеться 26 лютого - 3 березня 2006 року в містечку Свалява в мальовничих Карпатських горах. Проїзд, проживання, харчування учасників буде оплачено організатором тренінгу. Точне місце проведення тренінгу буде вказане в запрошеннях, розісланих лише відібраним за заявками учасникам не пізніше 14 лютого 2006 року.

Просимо подавати заявки на участь в тренінгу до 1 лютого 2006 року, в яких необхідно вказати:

 1. Прізвище та ім'я, рік народження;
 2. Регіон проживання, населений пункт;
 3. Поштова адреса, контактний телефон, електронна адреса;
 4. Освіта;
 5. Організація, посада;
 6. Опис основного досвіду з проведення соціальних досліджень чи ведення діяльності з моніторингу та оцінки;
 7. Досвід роботи в сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІД (інформація, фокусована профілактика, догляд та підтримка ЛЖВС);
 8. Досвід роботи тренером з різними цільовими групами.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі комісією із спеціалістів з моніторингу та оцінки.
Заявки на участь у тренінгу просимо надсилати електронною поштою або факсом Ганні Довбах

Tel.: (+380 44) 490-54-85 (86,87, 88) ext.142
Fax: (+380 44) 490-54-89
e-mail: dovbakh@aidsalliance.org.ua

Сподіваємось на плідну співпрацю!


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру від 12.12.2005 року на закупівлю цифрового фотоапарату - визнати переможцем ТОВ "Протон-сервіс".

29 грудня 2005 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс з відбору презентацій для Національної конференції зі зменшення шкоди, пов'язаної з вживанням наркотиків, що відбудеться у м. Києві, 8-10 лютого 2006 року.

29 грудня 2005 року

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 30 грудня на вакантні посади.

23 грудня 2005 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 30 грудня на вакантні посади
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


"Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком "Pозвиток клубного руху для уразливих груп населення (споживачів ін'єкційних наркотиків та осіб, залучених до секс-бізнесу)"

16 грудня 2005 року

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 23 грудня на вакантні посади.

15 грудня 2005 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 23 грудня на вакантні посади
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю цифрового фотоапарату.

12 грудня 2005 року

Детальніше       


Виданий наказ МОЗ України від 19.08.2005р. № 415 «Про удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2005р. за №1404/11684, яким затверджені порядок добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (протокол) з додатками та форми первинної облікової документації щодо проведення перед- та післятестового консультування.

12 грудня 2005 року

Виданий наказ МОЗ України від 19.08.2005р. № 415 «Про удосконалення добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2005р. за №1404/11684, яким затверджені порядок добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (протокол) з додатками та форми первинної облікової документації щодо проведення перед- та післятестового консультування.
Протокол ДКТ (з додатками) підготовлений робочою групою МОЗ України (наказ МОЗ України від 13.04.2004 р. № 104-Адм «Про створення робочої групи для підготовки національного протоколу «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію/СНІД») за технічної підтримки Проекту ПОЛІСІ в Україні та Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІДу в Україні.
До складу робочої групи ввійшли провідні вітчизняні (з державних та комунальних установ, закладів та організацій, з благодійних та громадських організацій) та міжнародні фахівці, що працюють у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу.
В процесі розробки проекту протоколу проведено 5 засідань робочої групи МОЗ. Проект протоколу пройшов широке громадське обговорення у наступних формах:
1) на національній конференції «Нові технології консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію/СНІД» за участю фахівців регіональних центрів з профілактики та боротьби зі СНІДом, національних і міжнародних благодійних та громадських організацій (м. Київ, вересень 2004р.);
2) на семінарі-нараді з питань розширення антиретровірусної терапії хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні для головних лікарів та інфекціоністів регіональних центрів з профілактики та боротьби зі СНІДом (м. Алушта, червень 2005);
3) проект протоколу був прорецензований експертами ВООЗ та Ф'ючерс груп Інтернешнл та узгоджений з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством освіти та науки України, Міністерством оборони України, Державним департаментом України з питань виконання покарань, Державним комітетом статистики України, Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.
Наказ МОЗ України від 19.08.2005 № 415 (з додатками) опублікований 14.12.2005р. у випуску № 48 «Офіційного вісника України» та розміщений на сайті Верховної Ради України www.rada.gov.ua
  1. Наказ МОЗ
  2. Порядок добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (протокол)
  3. Додатоки до порядку
  4. Облікові форми


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру від 28.11.2005 року на закупівлю копіру - визнати переможцем ТОВ "ИТ - Ресурсы".

9 грудня 2005 року

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 9 грудня на вакантні посади.

5 грудня 2005 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом подовжує конкурс до 9 грудня на вакантні посади
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


В рамках програми благодійного фонду САЛЮС «МИСТЕЦТВО ПРОТИ СНІДу» 3 грудня о 16 год у приміщенні Львівського палацу культури ім. Гната Хоткевича, вул. Кушевича 1, проводитиметься акція «ПАНТОМІМА антиСНІД» та «ФОТОГРАФІЯ антиСНІД».

2 грудня 2005 року

Учасниками конкурсу пантоміми є 9 творчих колективів зі Львова, Івано-Франківська, Києва, Чернігова та Вінниці. Кожен учасник демонструватиме короткі перформанси тематично пов»язані з проблемою ВІЛ/СНІДу.
Роботи семи фотографів демонструватимуться у фойє Палацу культури, де водночас відбуватиметься «ярмарок соціальних послуг» урядових та неурядових організацій, що працюють в царині попередження ВІЛ та у царині поліпшення доступу до діагностики та до лікування ВІЛ інфекції.
Акція проводиться у співпраці з Львівським обласним центром з профілактики та боротьби з СНІДом, благодійним фондом МЕТАМОРФОЗИ та благодійним фондом розвитку та підтримки мистецько-культурних ініціатив РУСТ. Під час акції розповсюджуватимуться інформаційні матеріали з проблем ВІЛ/СНІД.
Журі обиратиме та нагороджуватиме переможців.


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру від 23.11.2005 року на закупівлю ПК програмного забезпечення - визнати переможцем ТОВ "Венета Сістем Київ".

1 грудня 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру від 23.11.2005 року на закупівлю програмного забезпечення - визнати переможцем ТОВ "ЕйДжиСі".

1 грудня 2005 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує відкритий конкурс на видання та розповсюдження Інформаційно - освітнього бюлетеню для педагогів.

1 грудня 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямком «Послуги та інформація на рівні громад» з метою розширення пакету послуг для представників уразливих груп населення (споживачів ін'єкційних наркотиків, осіб, залучених до секс-бізнесу та засуджених).

1 грудня 2005 року

Детальніше       


Відбулася спільна прес-конференція Всеукраїнської мережі ЛЖВ та її партнерів за підтримки МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"

30 листопада 2005 року

Прес-реліз

Статистика з ВІЛ/СНІД в Україні

Фотографії прес-конференції
           


Прес-реліз Всеукраїнської мережі ЛЖВ

30 листопада 2005 року

Прес-реліз Всеукраїнської мережі ЛЖВ: 1 грудня 2005року - День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми
Статистика з ВІЛ/СНІД в Україні


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю копіру.

28 листопада 2005 року

Детальніше       


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

24 листопада 2005 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005-2006р.", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.
  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю програмного забезпечення

23 листопада 2005 року

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю комп'ютерів та програмного забезпечення

23 листопада 2005 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурси на проведення тренінгів для фахівців, що працюють у сфері надання медичних послуг хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД, а також на проведення програми наставництва.

10 листопада 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру на на закупівлю файл-серверу та програмного забезпечення й обладнання для локальної обчислюваної мережі

3 листопада 2005 року

Детальніше       


В рамках проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні" Міністерством охорони здоров'я України оглошено конкурс на проведення інформаційної кампанії по компонентах "туберкулбьоз" та "ВІЛ/СНІД".

1 листопада 2005 року

  Оголошення на вияв интересу QCBS 5
  Оголошення на вияв интересу QCBS 7


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю обладнання для локальної обчислюваної мережі.

25 жовтня 2005 року

Детальніше       


Альянс, виконуючи своє зобов'язання регулярно інформувати партнерів про досягнення за Програмою Глобального Фонду, запросив зацікавлені сторони на сьому зустріч зацікавлених сторін, присвячену основним результатам виконання 1-ої фази та головним аспектам і плану дій 2-ої фази, яка нещодавно розпочалася. Зустріч відбулася 21 жовтня 2005 р. у Президент-готелі «Київський».

21 жовтня 2005 року

Детальніше       


Зустріч представників Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД з Міністром охорони здоров'я України Др. Юрієм Поляченком.

21 жовтня 2005 року

 

   Після зустрічі зацікавлених сторін 21 жовтня 2005 року Альваро Бермехо (Секретаріат Міжнародного Альянсу), Андрій Клепіков, Ірина Борушек та Сергій Філіппович (Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні) зустрілись з новим Міністром охорони здоров'я України Др. Юрієм Поляченком.

Представники МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" висловили вдячність за підтримку з боку Міністерства та за плідне співробітництво впродовж першої фази виконання Програми Глобального Фонду, без чого успіх Програми та досягнуті позитивні результати були б неможливими. А.Бермехо зазначив, що Альянс сподівається на подальше плідне співробітництво з Міністерством охорони здоров'я під час виконання 2-ої фази Програми, особливо наголосивши на важливості ключової ролі, яку в цьому процесі відіграватиме уряд. Під час зустрічі сторони погодились підписати Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством та Альянсом, де будуть окреслені основні сфери співпраці. А.Бермехо підкреслив, що одним з основних завдань 2-ої фази є ефективне проведення замісної терапії для споживачів ін'єкційних наркотиків, що потребує рішучої підтримки з боку Міністерства.
Міністр охорони здоров'я запевнив представників Альянсу у своїй підтримці та передав слова вдячності від Президента та Уряду України за значні досягнення Альянсу впродовж виконання першої фази Програми.


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю файл-серверу та програмного забезпечення.

17 жовтня 2005 року

Детальніше       


Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" (MSF) проводить фотовиставку

14 жовтня 2005 року

 

28 жовтня 2005р.
Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" (MSF) проводить фотовиставку, присвячену людям, які живуть з ВІЛ в Україні, та їхньому життю в руслі завершення Місії організації в Україні та передачі своєї програми партнерським організаціям: Міністерству охорони здоров'я, "СНІД Фонд Схід-Захід", іншим ВІЛ-сервісним організаціям. Захід проводиться в партнерстві з НКРУ та Всеукраїнською Мережею ЛЖВ. Урочисте відкриття виставки відбудеться о 16:00 в галереї "L' Art" (Поділ, Андріївський узвіз, 2-б, тел. 425-03-20).


Всеукраинская благотворительная организация «Коалиция ВИЧ - сервисных организаций» приглашает к участию организации в семинаре «Дискриминация в эпоху ВИЧ: проблемы и перспективы», который будет проходить 5-6 октября, 2005 года, Киев, г- ца «Турист», ул. Раисы Окипной 2, (М. Левобережная).

27 вересня 2005 року

Семинар проводится в рамках проекта « Адвокация и сетевая работа на уровне сообщества с целью расширения программ профилактики ВИЧ в эру расширенного доступа к лечению. (Community-based advocacy and networking to scale-up HIV prevention in an era of expanded treatment).
Партнером семинара выступает региональный информационный и правозащитный центр для геев и лесбиянок «Наш мир».
Цель семинара: Представить современное состояние проблемы дискриминации в целом, а также в аспекте эпидемии ВИЧ для того, чтобы определить сферу выявления и решения проблем, с которыми сталкиваются люди, живущие с ВИЧ/СПИДом, и обсудить пути реализации концепции антидискриминации и создания антидискриминационного законодательства в Украине.

Задачи семинара:

 • Рассмотреть и понять современное состояние проблемы дискриминации, в т.ч. в аспекте эпидемии ВИЧ/СПИД. Выяснить уровень заинтересованности участников рабочей встречи проблемой дискриминации в Украине.
 • Определить и понять концепцию прав человека и антидискриминации. Выявить особенности и структуру проблемы дискриминации в Украине.
 • Ознакомиться с основными международными и региональными соглашениями, согласительными заявлениями, Конституцией и законами Украины, которые имеют отношение к проблемам дискриминации.
 • Научиться определять факты дискриминации путем демонстрации и анализа реальных и характерных ситуаций.
 • Донести к участникам семинара идею о необходимости разработки украинского антидискриминационного законодательства, используя систему единых подходов.
 • Определить, каким образом можно ускорить изменение политики и законодательства, используя антидискриминирующие принципы в качестве инструмента.

Ожидаемые результаты:

 • Сформировать виденье концепции и процесса разработки украинского антидискриминационного законодательства.
 • Начать формирование широкой коалиции украинских НГО, заинтересованных в разработке и принятии украинского антидискриминационного законодательства.
 • Создать рабочую группу для разработки концепции украинского антидискриминационного законодательства.

Для участия в семинаре предлагаем заполнить анкету участника.
Просьба подтвердить участие не позже 30 сентября 2005 года.
Контакт:
Елена Дэвис
Тел/факс: 8(044) 536 12 11
Моб: 8 050 352 06 44
e-mail: olena@aids.ua или ngo@aids.ua
 MS Word Анкета для участия
 MS Word Концепция семинара
 MS Word Міжнародний досвід та перспективи розробки антидискримінаційного законодавства в Україні


ММіжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на друк поліграфічної продукції.

22 вересня 2005 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс ВІЛ/СНІД в Україні", Проект "ПОЛІСІ" спільно з Міністерством охорони здоров'я України і ЮНЕЙДС запрошує Вас взяти участь у конференції "Розбудова національної системи моніторингу та оцінки заходів протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка відбудеться 20 – 22 вересня 2005 у м. Києві.

16 сепня 2005 року

На конференції будуть висвітлені питання за такими напрямками:

 • Проблеми впровадження національної системи моніторингу та оцінки
 • Основні методи та підходи моніторингу та оцінки: епіднагляд другого покоління, поведінкові дослідження, інші спеціальні дослідження
 • Система моніторингу виконання програм та проектів
 • Регіональні системи моніторингу та оцінки
 • Галузеві системи моніторингу та оцінки

Форми участі в роботі конференції:
- виступ на пленарному засіданні
- виступ на секційному засіданні
- участь у роботі майстер-класу / тренінгу

Проект програми конференції додається >>>

РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація учасників конференції з Моніторингу та Оцінки проводиться безкоштовно за умови надсилання тез для виступу на секційному засіданні. (приклад додається)
Кінцевий термін подачі заявок та тез (тільки в електронному форматі) – 5 вересня 2005 року.
Для того, щоб зареєструватися, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму та надішліть її за електронною адресою salyuk@aidsalliance.org.ua, або по факсу +380 44 490 54 89.


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на закупівлю комп'ютерів та програмного забезпечення

18 липня 2005 року

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер на проведення дослідження "Експрес опитування та оцінка ефективності масової акції "Модно бути здоровим" 14 серпня 2005 року"

11 липня 2005 року

Детальніше       


ВБО "Всеукраїнська асоціація зменшення шкоди" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

11 липня 2005 року

Ознайомтесь, будь-ласка з конкурсними оголошеннями:
  Фахівець з моніторингу та оцінки
  Фахівець з тюремного напрямку
  Фінансовий менеджер
  Юрист
  Асистент проекту


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ\СНІД в Україні» оголошує тендер на проведення пілотного дослідження «Оцінка консультування щодо ВІЛ\СНІД пацієнтів із хворобами, які передаються статевим шляхом».

7 липня 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати тендеру на друкування поліграфічної продукції.

30 червня 2005 року

Детальніше       


Международный благотворительный фонд «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» объявляет тендер на печать полиграфической продукции.

24 червня 2005 року

Детальніше       


Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України інформує, що з метою ефективної реалізації "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005 році", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

22 червня 2005 року

  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ\СНІД в Україні» оголошує конкурс проектів на проведення аналізу існуючих стандартів якості послуг з профілактики ВІЛ\СНІД, догляду та підтримки ЛЖВС.

22 червня 2005

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує конкурс проектів "Медико-соціальний та психологічний супровід АРТ для дорослих та дітей" у Київській області.
Організації, що запрошуються запрошені до участі: НУО в партнерстві з СНІД-центрами.

17 червня 2005

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує продовження терміну конкурсу проектів "Медико-соціальний та психологічний супровід АРТ для дорослих та дітей" у Вінницькій та Луганській областях.
Організації, що запрошуються запрошені до участі: НУО в партнерстві з СНІД-центрами.

17 червня 2005

Детальніше       


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ\СНІД в Україні» оголошує тендер на проведення дослідження «Моніторинг поведінки представників груп-провідників (містків) як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління».

15 червня 2005

Детальніше       


Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України інформує, що з метою ефективної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005 році", в рамках програми Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг (лист від 28.05.2005 № 383).

30 травня 2005 року

  Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурс проектів "Медико-соціальний та психологічний супровід АРТ для дорослих та дітей" у м. Севастополь, Вінницькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Полтавській, Харківській, Херсонській областях.

20 травня 2005 року

Дата оголошення конкурсу: 20 травня 2005 року
Кінцевий термін подання заявок: 6 червня 2005 року
 MS Word Оголошення про конкурс проектів


Міжнародний Фонд "Відродження" оголошує конкурс "Впровадження програм замісної терапії в пріоритетних регіонах України".

11 травня 2005 року

 MS Word Оголошення про регіональний конкурс


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні у межах компоненту "Інформація, освіта та адвокація» оголошує тендер "Організація та проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики".

5 травня 2005 року

 MS Word Організація та проведення гала-концерту з ВІЛ/СНІД тематики


Міністерство Охорони Здоров'я оголошує конкурс на вакансію Керівника Секретаріату Національної Координаційної ради з питань профілактики ВІЛ/СНІД в Україні.

28 квітня 2005 року

 pdf Див. пояснення та вимоги до кандидатів (англ.)


Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України інформує, що з метою ефективної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД в Україні в 2005 році", в рамках програми Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг (лист від 24.04.2005 № 24).

27 квітня 2005 року

Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі

№ Посада Кваліфікаційні вимоги 1 Консультант з питань написання протоколу лікування ВІЛ-інфікованих споживачів ін'єкційних наркотиків (3 особи) Вища освіта (медична) Професійний досвід у сфері охорони здоров'я з питань ВІЛ/СНІДу Обізнаність в питаннях лікування ВІЛ-інфікованих споживачів ін'єкційних наркотиків Вільне володіння українською та російською мовами, іноземна мова - бажано Володіння ПК на рівні користувача
Умови подання документів на конкурс
Для участі в конкурсі необхідно подати до приймальної Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом автобіографічні дані у вигляді резюме українською мовою та заяву на ім'я Директора Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Зазначені документи приймаються до 10.00 06.05.05 за адресою:
м. Київ, вул. Амосова 5. Телефон для довідок: 275-46-17.
Оплата праці буде високо конкурентною і відповідати кваліфікації фахівців рівня міжнародних проектів.


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг.

15 квітня 2005 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД та удосконалення системи епіднагляду в країні для реальної оцінки масштабів епідемії ВІЛ/СНІДу", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг.
 pdf Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі.


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на проведення ремонтних робіт приміщення імунологічної лабораторії Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом на базі клініко-діагностичної лабораторії Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України.

8 квітня 2005 року

Дата оголошення тендеру: 08 квітня 2005 року
Кінцевий термін подання заявок: 29 квітня 2005 року
  Ознайомтесь, будь ласка із конкурсним оголошенням, виданим українською мовою


Україна отримала запрошення від Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією на подання заявки щодо продовження фінансування програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», основним виконавцем якої наразі є Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні.

1 квітня 2005 року

1. Лист-запрошення до подання заявки на продовження фінансування.
2. Додаток 1 – Презентація процесу продовження програми, березень 2005р.
3. Додаток 2(а) – Індикатори. Рік 1 (Англ.).
4. Додаток 2(б) – Індикатори. Рік 2. (Англ.)
5. Додаток 3 – Звіт про виконання програми. Березень 2005.
7. Додаток 4(а) Заявка на продовження фінансування.
6. Додаток 4(а) Частина 2 – додаткові фінансові матеріали.
8. Додаток 4(б) Пояснення щодо заповнення заявки на продовження фінансування. (Англ.)
9. Додаток 5 – Опис процесу продовження підтримки від Глобального Фонду після 30 вересня 2005р.
10. Додаток 6(а) Форма подачі індикаторів. Рік 3.
11. Додаток 6(б) Пояснення щодо заповнення форм індикаторів. Рік 3. (Англ.)


Нова українська влада визнає ключову роль освітньо-профілактичних заходів у подоланні епідемії ВІЛ/СНІД в Україні

15 березня 2005 року

4 березня 2005 року Міністр освіти і науки України Станіслав Миколайович Ніколаєнко та виконавчий директор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» Андрій Олександрович Клепіков підписали другий Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Альянс виступає виконавцем широкомасштабної програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним Фондом боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією. Попередній Меморандум було підписано у червні 2004 року, на початку реалізації Програми, строком до 14 березня 2005. Оскільки термін виконання Програми було продовжено до 30 вересня 2005 року, Альянс та Міністерство поновили взаємні зобов'язання.
Основні положення Меморандуму залишаються незмінними. Вони мають на меті підтвердити співробітництво Міністерства освіти і науки України з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у впровадженні інформаційно-просвітницьких програм та інтерактивних форм навчання, які сприяють формуванню життєвих навичок, необхідних для зменшення уразливості до інфікування ВІЛ, а також підготовці педагогічних працівників з питань пропаганди здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції серед шкільної та студентської молоді в Україні.
Сторони погодились, що Альянс й надалі сприятиме виконанню Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД на 2004-2008 роки, а Міністерство забезпечить підтримку діяльності Альянсу в рамках Програми.


Всеукраїнська мережа ЛЖВ/С оголошує конкурс проектів з розвитку руху самодопомоги для людей, які живуть з ВІЛ у Сумській, Луганській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

22 лютого 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на проведення дослідження «Оцінка чисельності груп населення з високим ризиком інфікування ВІЛ».

8 лютого 2005 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує конкурс проектів "Медико-соціальний та психологічний супровід АРТ" у Одеському регіоні.

3 лютого 2005 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурс "Створення циклу радіопрограм з ВІЛ/СНІД тематики".

21 грудня 2004 року

Детальніше       


МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує конкурс "Разові всеукраїнські видання для уразливих до ВІЛ груп населення".

21 грудня 2004 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурс "Разові регіональні видання для уразливих до ВІЛ груп населення".

21 грудня 2004 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер "Створення циклу навчальних відеофільмів з ВІЛ/СНІД тематики".

14 грудня 2004 року

Детальніше       


МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує тендер "Моніторинг ЗМІ".

14 грудня 2004 року

Детальніше       


Оголошено переможців конкурсів і тендерів, проведених в рамках компоненту «Інформація, освіта та адвокація» програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні»

3 грудня 2004 року

Детальніше       


30 грудня Міністерство охорони здоров'я України розповсюдило спільний прес-реліз "Подолаємо СНІД разом", складений від імені українських і міжнародних організацій і установ, що працюють в сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.

1 грудня 2004

Детальніше       


Програма "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яку виконує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, входить до 10% найуспішніших проектів, підтриманих Глобальним Фондом для боротьби зі СНІД, туберкульозом і малярією. Такий висновок зроблено за результатами аналізу діяльності всіх одержувачів грантів, нещодавно проведеного Глобальним Фондом.

5 листопада 2004

GLOBAL FUND OBSERVER (GFO) NEWSLETTER, a service of Aidspan. Issue 33 – Monday 18 October 2004. www.aidspan.org/gfo/archives/newsletter


Оголошено переможця конкурсу «Збагачення професійного досвіду українських НУО та їх партнерів з державного сектору шляхом організації та адміністрування програми проведення візитів з обміну досвідом до НУО з України або країн-сусідів України».

4 листопада 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про надання гранту за результатами конкурсу «Збагачення професійного досвіду українських НУО та їх партнерів з державного сектору шляхом організації та адміністрування програми проведення візитів з обміну досвідом до НУО з України або країн-сусідів України», проведеного в рамках компоненту "Інформація, освіта та адвокація" програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.


Оголошено переможців конкурсу "Регіональний ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД"

1 листопада 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про результати конкурсу "Регіональний ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІД" в рамках компоненту «Інформація, освіта та адвокація» програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.


Оголошено переможців конкурсу проектів «Періодичні видання для уразливих до ВІЛ груп населення».

20 жовтня 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про надання грантів за результатами конкурсу в рамках компоненту "Інформація, освіта та адвокація" програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні 30 вересня 2004 року організував зустріч з офіційними представниками Державного Департаменту США з метою поінформування їх про ситуацію щодо ВІЛ/СНІД в Україні, ознайомлення з програмою та прогресом, що став можливим завдяки підтримці Сполучених Штатів.

14 жовтня 2004 року

Еллін Сміт, заступник директора відділу в офісі координатора допомоги США країнам Європи та Євразії (EUR/ACE) та Джоржд Фравік, керівник відділу України, Молдови та Білорусі, провели переговори у відділенні СНІД Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського (клініка в лаврі), в яких взяли участь керівництво Альянсу, завідувач відділенням СНІД клініки в лаврі Світлана Антоняк, голова координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС), Володимир Жовтяк, програмний директор ЛЖВС Ганна Ходас, президент НУО «Клуб Еней» Євген Кривошеєв та директор НУО «Час життя плюс» Анатолій Бондаренко, а також Ніколь Вебер, представник економічного відділу Посольства США в Україні, Пітер Луцик і Аліна Юрова з Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові.
Андрій Клепіков, Виконавчий директор Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, зробив короткий огляд загальної ситуації щодо боротьби з епідемією СНІД в Україні, детально розповівши про ті програми допомоги, які зараз виконує Альянс. Він ознайомив учасників зустрічі з результатами виконання проекту USAID «Підтримка НУО та розвиток ресурсів для профілактики ВІЛ/СНІД в Україні», який Альянс виконував з грудня 2000 року до березня 2004 року, й поінформував про прогрес в реалізації програми, підтриманої Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. Він також розповів про ключові елементи проекту «САНРАЙЗ» («Посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні шляхом надання послуг та інформації»), яку нещодавно розпочав за фінансової підтримки USAID. Проект «САНРАЙЗ» Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні виконуватиме в консорціумі з Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, та Програмою оптимальних технологій в охороні здоров'я (PATH).
Альянс зібрав для цієї зустрічі представницьку групу керівників НУО, які охоплюють всі напрямки діяльності в сфері боротьби з ВІЛ/СНІД в Україні: лікування, догляд, підтримку, реабілітацію, профілактику тощо. Інформація керівництва "Альянсу" дала змогу учасникам зустрічі ознайомитися з основними напрямами його роботи й зусиллями, що їх докладають в Україні для ефективного розв'язання проблеми ВІЛ/СНІД, й вагомим внеском усіх учасників відповідних напрямків діяльності, спрямованої на протидію епідемії.
Представники Державного Департаменту США також оглянули відділення СНІД, зустрілися з пацієнтами, які на цьому етапі отримують лікування через програми, що виконує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні. Таким чином, Еллін Сміт та Джоржд Фравік отримали об'єктивну інформацію про те, наскільки ефективно реалізуються програми міжнародної допомоги, спрямовані на боротьбу з ВІЛ/СНІД в Україні.

 


Оголошено переможців конкурсів проектів зі зниження ризику ВІЛ-інфікування

8 жовтня 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про надання грантів за результатами конкурсів в рамках компоненту «Профілактика» програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.


19 вересня 2004 року, з 16:00 до 21:00 на Європейскій площі в Києві відбулася молодіжна акція-концерт "Модно бути здоровим!" за участі провідних музичних виконавців.

20 вересня 2004 року

 

 

Великий концерт для київської молоді пройшов на Європейській площі з 16 до 21 години у неділю. В концерті взяли участь молоді талановиті рок-групи, відомі артисти з України й Білорусі. Концерт був організований Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в рамках реалізації Національної програми подолання епідемії ВІЛ/СНІД, підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.


Телевізійну трансляцію концерту здійснив телеканал OTV, а журналісти Гала радіо й радіо "Київ" організували прямі включення з Європейської площі - брали інтерв'ю в організаторів, артистів, спілкувалися з публікою. Під час акції на Європейській площі й Хрещатику працювали десятки волонтерів, які роздали 15 000 буклетів з інформацією на тему ВІЛ/СНІД і 15 000 презервативів торгової марки Lіfe Styles. Два соціологічних агентства проводили дослідження з оцінки ефективності впливу акції на молодіжну аудиторію. У рамках акції проводилися конкурси, метою яких було перевірити знання молоді про проблему ВІЛ/СНІД, про те, як захистити себе від зараження ВІЛ, а також донести до свідомості молодих людей одну просту істину - ВІЛ не передається через дружбу! Відкрила концерт Марія Бурмака: її пісня "Не бійся жити!" рік тому стала гімном людей, які живуть із Віл-інфекцією.

   

Групи "Щастя", "34", "Сирик-бэнд", "Карпатіянс" не тільки розігрівали аудиторію, але й разом із ведучим Геннадієм Попенко розповідали глядачам про проблему ВІЛ/СНІД в Україні, про те, як передається ВІЛ і як не передається, і, звичайно ж, призивали максимально відповідально ставитися до власного здоров'я. Виступи Ані Лорак, Росави й Ділі з його проектом "Неділя" стали гідним продовженням вечора, а вихід улюбленця молоді - Серьогі - справжньою, кульмінацією концерту. Його "спортивні частушки" так само як і прості, зрозумілі слова про те, як варто уберігатися, чому можна продовжувати спілкування з людьми, що живуть з ВІЛ, викликали жвавий відгук і розуміння в слухачів, яких на Європейській площі зібралося більше 25 тисяч. Переважна більшість людей, що прийшли на гала-концерт "Модно бути здоровим!" - молодь у віці 18-25 років. Як ще достукатися до їхніх сердець і розумів, як звернути їхню увагу на цю важливу, актуальну для країни проблему?

Артисти, які брали участь у концерті, не просто розуміють всю значимість таких інформаційних акцій соціальної спрямованості "під концертним соусом". Вони пишуть пісні про те, як жити далі, вони говорять про те, як уникнути ВІЛ, вони застерігають своїх слухачів і допомагають людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Лаконічні, але інформативні й конкретні поради з вуст ведучого Геннадія Попенка, а також, організаторів і всіх артистів, які вийшли на сцену акції "Модно бути здоровим!", були спрямовані на те, щоб молоді люди почали відповідальніше ставитися до свого здоров'я, здоров'я своїх близьких, стали більш толерантними до людей, які живуть з ВІЛ.

 

  Прес-реліз прес-конференції

  Сценарний план

 

Агентство США з міжнародного розвитку обрало Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні головним виконавцем 8,2-мільйонного проекту, метою якого є посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні шляхом надання послуг та інформації – «САНРАЙЗ»

14 вересня 2004 року

Проект «SUNRISE» з бюджетом у 8 млн 200 тис. доларів США –це перша ініціатива, підтримана в межах нещодавно розробленої АМР США стратегії для України, що передбачає істотне збільшення ресурсів, спрямованих Агентством на підтримку відповіді України на поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Проект виконуватимe Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні у консорціумі з Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, і Програмою оптимальних технологій в охороні здоров'я.
Більш детальну інформацію про проект дивіться далі:
  "Прес реліз"
  "Короткий опис проекту "


Оголошено переможця конкурсу в рамках субкомпоненту «Адвокація» компоненту «Інформація, освіта та адвокація»

9 вересня 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує переможця конкурсу в рамках субкомпоненту «Адвокація» компоненту «Інформація, освіта та адвокація»


2 вересня ц.р. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» провів 3-тю зустріч зацікавлених сторін, на якій було представлено результати першого півріччя виконання в Україні програми Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом , туберкульозом та малярією

9 вересня 2004 року

Більш детальна інформація:
- електронний бюлетень;
- матеріали зустрічі.


«Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує тендер на проведення дослідження «Оцінка рівня охоплення учнівської та студентської молоді профілактичними програмами».

6 вересня 2004 року

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує конкурс на проведення дослідження «Оцінка рівня охоплення учнівської та студентської молоді профілактичними програмами»
Дата оголошення тендеру: 6 вересня 2004 року
Кінцевий термін подання заявок: 27 вересня 2004 року

  Ознайомтесь, будь ласка із тендерним оголошенням

  Тут Ви можете знайти проект «Методичних рекомендацій з оцінки рівня охоплення учнівської та студентської молоді профілактичними програмами як компоненту національної системи моніторингу та оцінки ефективності заходів, що забезпечують контроль за епідемією ВІЛ/СНІД»


Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг.

3 вересня 2004 року

Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД та удосконалення системи епіднагляду в країні для реальної оцінки масштабів епідемії ВІЛ/СНІДу", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на закупівлю консультативних послуг.
 pdf Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі.


Оголошено переможців тендерів та конкурсів в рамках субкомпоненту «Мас-медіа».

31 серпня 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про надання грантів за результатами тендерів та конкурсів в рамках субкомпоненту «Мас-медіа» компоненту "Інформація, освіта та адвокація" програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні».


Рішення комісії із оцінки пропозицій, поданих на тендер "Моніторинг ЗМІ":
Рішення за тендером:
Переоголосити тендер та продовжити строк прийняття заявок, згідно новим тендерним завданням.


Рішення комісії із оцінки пропозицій, поданих на тендер "Створення циклу учбових відеофільмів та радіопрограм з ВІЛ/СНІД тематики":
Рішення за тендером:
Переоголосити тендер та продовжити строк прийняття заявок, згідно новим тендерним завданням.


Рішення комісії із оцінки пропозицій, поданих на конкурс "Організація молодіжного кіно фестивалю з ВІЛ/СНІД тематики до Всесвітнього Дня боротьби із СНІД":
Рішення за тендером:
Переоголосити тендер та продовжити строк прийняття заявок, згідно новим тендерним завданням.


Оголошено переможців конкурсів «Моніторинг поведінки споживачів ін'єкційних наркотиків та жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду другого покоління» та «Моніторинг поведінки чоловіків, які мають секс із чоловіками, як компонент епіднагляду другого покоління»

31 серпня 2004 року

«Моніторинг поведінки споживачів ін'єкційних наркотиків та жінок, які надають сексуальні послуги за плату, як компонент епіднагляду другого покоління»
Рішення за конкурсом:
Визначити переможцем у тендері на виконання дослідження Державний інститут проблем сім'ї та молоді


«Моніторинг поведінки чоловіків, які мають секс із чоловіками, як компонент епіднагляду другого покоління»
Рішення за конкурсом:
Визначити переможцем у тендері на виконання дослідження Центр соціальних експертиз Інституту соціології НАН України


Оголошено переможців конкурсу та підписано грантові угоди в рамках субкомпоненту «Адвокація» компоненту "Інформація, освіта та адвокація"

30 серпня 2004 року

  МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" повідомляє про надання грантів переможцям конкурсу в рамках субкомпоненту «Адвокація» компоненту "Інформація, освіта та адвокація" програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. (MS Word, 38 Кб)


Оголошено переможців конкурсів та підписано грантові угоди в рамках компоненту "Лікування, догляд та підтримка".

3 серпня 2004 року

  МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» повідомляє про надання грантів за результатами конкурсів в рамках компоненту "Лікування, догляд та підтримка" програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним фондом боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією (MS Word, 35 Кб)


Відкрився перший Громадський центр соціальних послуг дітям, молоді та сім'ям, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД.

21 липня 2004 года

 

21 липня в Києві відкрився перший Громадський центр соціальних послуг дітям, молоді та сім'ям, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД. Кошти на відкриття Центру надав МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», а також Європейська Комісія/TACIS, а засновниками закладу виступили Київський Міський Центр Соціальних служб для молоді і ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВС». Основною метою Громадського центру є надання комплексу соціальних послуг ВІЛ-позитивним людям та їх сім'ям, що має значно поліпшити якість життя і полегшити соціальну адаптацію постраждалих від ВІЛ/СНІДу людей.
Створення Громадського центру є ще одним наявним свідченням про успішну реалізацію програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», підтриманої Глобальним Фондом боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, та про ефективне цільове використання наданих Україні коштів, тимчасовим адміністратором яких є Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД.

 


Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД та удосконалення системи епіднагляду в країні для реальної оцінки масштабів епідемії ВІЛ/СНІДу", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

20 липня 2004 года

 pdf Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі.


Україна приєдналася до Спільної декларації між Федеративною республікою Бразилія, Південно-Африканською республікою, Російською Федерацією, республікою Індія, Королівством Таїланд, Китайською Народною Республікою, та Федеративною республікою Нігерія у сфері боротьби проти ВІЛ/СНІДу

23 червня 2004 року

Детальніше дивится на офіціальному сайті Міністерства охорони здоров'я України
http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=2080


Для успішної реалізації проекту "Організація надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД та удосконалення системи епіднагляду в країні для реальної оцінки масштабів епідемії ВІЛ/СНІДу", в рамках впровадження програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні", яка виконується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні" за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом оголошує конкурс на вакантні посади.

23 червня 2004 года

 pdf Інформація щодо вимог до кандидатів та умови участі у конкурсі.


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД та Міністерство освіти і науки України об'єднують зусилля у боротьбі з ВІЛ/СНІД

23 июня 2004 года

 

21 червня 2004 року МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», який виступає реалізатором Національної програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні» за кошти Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Міністерством освіти і науки України. Ця визначна подія забезпечила вагому підтримку реалізації національної програми боротьби з ВІЛ/СНІД в Україні з боку однієї з ключових державних установ, яка має безпосереднє відношення до освітньо-профілактичної складової програми. У підписанні Меморандуму взяли участь Міністр освіти і науки пан Кремень В.Г, заступник міністра пан Огнев'юк В.О., директор департаменту початкової та середньої освіти пан Полянський П.Б., виконавчий директор Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні пан Клепіков А.О. та директор програми пан Мінаков М.А. Під час зустрічі сторони погодились, що проблема ВІЛ/СНІД не є суто медичною, а, насамперед, соціальною, і профілактичні заходи відіграють ключову роль у подоланні епідемії ВІЛ/СНІД. Тому активна участь освітніх закладів у вихованні інформованих про ВІЛ/СНІД дітей та молоді набуває стратегічно важливого значення для профілактики ВІЛ/СНІД, запобігання розповсюдженню інфекції та формування неупередженого ставлення до ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей.
Основні положення Меморандуму.

Сторони погодились, що Альянс своїми діями докладе всіх зусиль для сприяння виконанню Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД на 2004-2008 роки, а Міністерство підтримує Альянс у його діяльності за Програмою Глобального фонду та сприятиме її реалізації у сфері освіти. Сторони забезпечать максимальну прозорість та відкритість своїх відносин та спільних дій.
Альянс сприятиме забезпеченню належного рівня знань педагогічних працівників, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів педагогічних вузів щодо ВІЛ/СНІД. З цією метою буде оголошено конкурс для визначення субреципієнтів, тобто одержувачів грантів перш за все на:

 • розробку та видання навчально-методичних посібників з профілактики ВІЛ-інфекції для викладання нового предмету "Основи здоров'я" у інваріантній частині для 1-9 класів та спецкурсів для 5-11 (12) класів загальноосвітніх шкіл. Всі матеріали мають бути спрямовані на інтерактивну форму навчання, сприяти набуттю учнями навичок здорового способу життя та впорядковані з урахуванням принципів гендерної рівності та неупередженого ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.
 • забезпечення підготовки та перепідготовки педагогічних працівників з питань пропаганди здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції шляхом створення відповідних програм для інститутів післядипломної освіти, розробки навчально—методичних матеріалів та проведення тренінгів для тренерів-педагогічних працівників.

Міністерство сприятиме Альянсу в проведенні належних моніторингу та оцінки, а також збору інформації з індикаторів досягнень цілей і завдань Програми.
Сторони погодились, що компоненти Програми, спрямовані на впровадження інформаційно-просвітницьких заходів щодо зменшення уразливості до інфікування ВІЛ, будуть реалізуватися Альянсом та його суб-реципієнтами в тісному партнерстві з Міністерством.

 


Программа Развития ООН приглашает заинтересованные организации, имеющие опыт работы в соответствующей сфере, принять участие в конкурсе на проведение подготовительной работы по созданию национальной системы мониторинга и оценки в сфере ВИЧ/СПИДа в Украине

22 июня 2004 года

Уважаемые господа!
Программа Развития ООН приглашает заинтересованные организации, имеющие опыт работы в соответствующей сфере, принять участие в конкурсе на проведение подготовительной работы по созданию национальной системы мониторинга и оценки в сфере ВИЧ/СПИДа в Украине.
Подробная информация размещена в приложенном файле, а также на сайте www.un.kiev.ua/bc/tenders
В заявке должна содержаться следующая информация об организации :
1. Название организации
2. Юридический адрес
3. Почтовый адрес
4. Контактный телефон, факс, электронная почта
5. Информация о деятельности организации (не более двух страниц), включая; время основания организации, ее цели и задачи, количество сотрудников, выполнение в настоящий момент или в прошлом проектов международной технической помощи, сотрудничество с другими организациями
6. ФИО руководителя проекта
7. Описание стратегии выполнения технического задания
8. Рабочий план
9. Бюджет с указанием итоговой стоимости
10. Копия устава и регистрационных документов.
Заявка должна быть подписана руководителем организации и заверена печатью. Последний срок подачи заявки - 06 июля 2004 года.
Заявка подается в закрытом конверте с пометкой "Тендер. Проведение подготовительной работы по созданию национальной системы мониторинга и оценки в сфере ВИЧ/СПИДа в Украине" по адресу:
Представительство ООН/ПРООН в Украине, Кловский спуск, 1, г. Киев, 01021 Украина.


МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» передал Украинскому центру профилактики и борьбы со СПИД первую партию антиретровирусных препаратов.

17 июня 2004 года

Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине передал Украинскому центру профилактики и борьбы со СПИД первую партию антиретровирусных препаратов, поставка которых произведена в рамках программы Глобального фонда борьбы со СПИД, туберкулезом и малярией «Преодоление эпидемии ВИЧ/СПИД в Украине». Эта небольшая партия вирасепта Ля Рош закуплена Альянсом вследствие экстренной необходимости, связанной с угрозой прерывания лечения пациентов, которые находятся в блоке СПИД Ин-та эпидемиологии и инфекционных заболеваний им. Громашевского в лавре. Еще одна партия ожидает завершения таможенных процедур в аэропорту «Борисполь».


МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» принял участие в Киевской Международной Телерадиоярмарке

21 мая 2004 года

С 19 по 21 мая 2004 года МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» участвовал в 10-й Киевской Международной Телерадиоярмарке, которая состоялась в Доме кино по адресу ул. Саксаганского, 6.
Телерадиоярмарка широко известное ежегодное событие, организатором которого является компания «Телерадиокурьер», привлекающее представителей различных СМИ со всей Украины и региона (дополнительную информацию о ярмарке можно найти на вебсайте www.trk-mag.kiev.ua).
В течение трех дней на ярмарке работал стенд, на котором посетители могли ознакомиться с информационно-образовательными материалами Альянса, деятельностью Альянса в области взаимодействия со средствами массовой информации и организации публичных событий, а также узнать о ближайших планах работы в этом направлении в рамках программы Глобального фонда борьбы со СПИД, туберкулезом и малярией «Преодоление эпидемии ВИЧ/СПИД в Украине».
В рамках ярмарки 19 мая в Голубом зале Дома кино прошла презентация-дискуссия «ВИЧ/СПИД в Украине: роль СМИ в ответе на эпидемию», организованная Альянсом. Презентацию посетили журналисты, редакторы и продюсеры со всей Украины и из Беларуси.
В скором времени Альянс объявит несколько тендеров на проведение информационной кампании по ВИЧ/СПИД в Украине. Информацию о тендерах можно будет найти на нашем вебсайте.
  


День памяти людей, умерших от СПИД – 2004: «Люби, помни, живи»

18 мая 2004 года

В этом году одну из наиболее значимых и памятных дат года – День памяти людей, умерших от СПИД, – отмечали 16 мая. К этой дате Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ, организовала всеукраинскую акцию-реквием. Уже традиционно акция, которая в этом году прошла под лозунгом «Люби, помни, живи», состоялась при поддержке МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине». .
Начало традиции сотрудничества Международного Альянса по ВИЧ/СПИД и Всеукраинской сети ЛЖВ в организации ежегодной акции-реквиема было положено четыре года назад, когда в Украине впервые отмечали День памяти людей, умерших от СПИД. Это уже четвертая акция, которая проводится при тесном сотрудничестве Альянса и Всеукраинской сети ЛЖВ. В этом году МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» поддержал акцию в рамках программы Глобального фонда борьбы со СПИД, туберкулезом и малярией «Преодоление эпидемии ВИЧ/СПИД в Украине».
Акция «Люби, помни, живи», охватившая 16 регионов Украины, была направлена на привлечение внимания общественности к проблеме ВИЧ/СПИД, формирование толерантного отношения к ВИЧ-инфицированным и больным СПИД, повышение уровня информированности о ВИЧ/СПИД.
Основным посланием акции в этом году стали слова: «Пришло время воплотить понимание в реальность. Любить тех, кто рядом, независимо от их статуса. Помнить о том, что проблема ВИЧ/СПИД касается каждого. И давать возможность ВИЧ-позитивным людям Жить полноценной жизнью».
Среди событий, которые состоялись в городе Киеве, в рамках акции следует выделить:
1.  Пресс-конференцию, посвященную всеукраинской акции, которая была проведена 11 мая 2004 года в пресс-центре «Украинский час».
2.  Церемонию около памятника Красной ленты, которая состоялась утром 16 мая при участии представителей государственных структур, глав национальных и международных ВИЧ-сервисных организаций, донорских агентств, представителей прессы и общественности. Во время церемонии волонтерами Всеукраинской сети ЛЖВ распространялись информационные материалы Всеукраинской сети ЛЖВ и Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине.
3.  Информационную ярмарку и выступление молодежных театров на Крещатике, которые были проведены совместно с Центром социальных служб для молодежи (ЦССМ). В рамках ярмарки распространялись информационные материалы и буклеты, посвященные широкому спектру проблем, связанных с ВИЧ/СПИД. Гости ярмарки могли ознакомиться с информационно-образовательными материалами таких организаций, как ВБО «Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ», ЦССМ, МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине», СПИД-Фонд «Восток-Запад», «Врачи без границ», ЮНЭЙДС, ПРООН, Общество Красного Креста Украины, Всеукраинский телефон доверия для молодежи, МБФ «Вертикаль», Клуб «Эней» и других. Особым вниманием посетителей ярмарки пользовались информационные материалы с базовой информацией о ВИЧ/СПИД, публикации, посвященные проблемам наркотической зависимости среди молодежи. В рамках события работал мобильный кабинет доверия, организованный в карете скорой помощи, где все желающие могли анонимно сдать экспресс-тест на ВИЧ и получить консультацию.
4.  Вечер памяти в Арт-клубе «44», который был организован Всеукраинской сетью ЛЖВ и собрал организаторов, участников и волонтеров акции.
   


ВІЛ/СНІД в Україні: роль ЗМІ у відповіді на епідемію

14 травня 2004 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" проводить презентацію-дискусію "ВІЛ/СНІД в Україні: роль ЗМІ у відповіді на епідемію" у рамках Х Київського Міжнародного Телерадіоярмарку, що буде відбуватися 19-21 травня 2004 року в м. Києві у приміщенні Будинку кіно.
До участі запрошуються керівники PR відділів та головні редактори центральних та регіональних ЗМІ.
Презентація - дискусія відбудеться 19 травня 2004 року з 12:30 до 14:00 за адресою м. Київ, вул. Саксаганського 6, Будинок кіно, Блакитна вітальня, другий поверх.

План проведення
презентації-дискусії "ВІЛ/СНІД в Україні: роль ЗМІ у відповіді на епідемію"

1. Епідемія ВІЛ/СНІД в Україні.
2. Роль ЗМІ у протидії епідемії.
3. Програма "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні" за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією:
  &nbsp• Заходи Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, спрямовані на інформування та підвищення кваліфікації представників ЗМІ;   &nbsp• Плани щодо проведення тендеру на розробку та впровадження Національної мас-медіа кампанії з профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді та підтримки людей, що живуть з ВІЛ.
4. Дискусія.
5. Фуршет та неформальне спілкування.

У сучасному світі значну частину інформації людина отримує із засобів масової інформації (ЗМІ), зміст та правдивість цих повідомлень, спосіб викладу мають особливе значення і накладають на представників ЗМІ величезну відповідальність. Водночас розвиток каналів ЗМІ досяг такого рівня, коли без участі ЗМІ неможливо успішно реалізувати жодну суспільно важливу ініціативу регіонального, національного або міжнародного масштабу. Саме тому взаємна співпраця ЗМІ та Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД у рамках програми "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні" є важливою передумовою для успішного досягнення основної мети проекту – ефективної протидії епідемії ВІЛ/СНІД.
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД як тимчасовий основний реципієнт гранту Глобального фонду "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні" розраховує на підтримку та плідне співробітництво зі ЗМІ задля об'єднання зусиль спрямованих на подолання епідемії ВІЛ/СНІД. Під час проведення презентації-дискусії ми плануємо оприлюднити наші плани щодо проведення тендеру на проведення Національної мас-медіа кампанії "Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні".
Заявити про участь у презентації-дискусії "ВІЛ/СНІД в Україні: роль ЗМІ у відповіді на епідемію" можна не пізніше 17:00 17 травня 2004 року за телефонами:
(+380 44) 490 54 85, 490 54 86, 490 54 87, 490 54 88;
Факс: +380 44 490 54 89


ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" оголошує конкурс на посади

08 квітня 2004 року

: - Спеціаліста робочої групи з забезпечення догляду та підтримки ЛЖВ/С
- Спеціаліста робочої групи з підвищення інформованості суспільства щодо ВІЛ/СНІД
для реалізації проекту "Забезпечення догляду та підтримки ЛЖВ/С та підвищення інформованості суспільства щодо ВІЛ/СНІД" за кошти Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.
Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ" - українська неприбуткова благодійна організація, основними завданнями якої є представництво інтересів людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, на всіх рівнях державного та суспільного життя, сприяння захисту соціальних, особистих та інших прав і законних інтересів хворих на ВІЛ/СНІД. Організація сприяє у наданні медичної, психологічної і соціальної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД, а також членам їх родин, залученні людей, які живуть з ВШ/СНІДом, як консультантів і соціальних працівників у реабілітацію хворих на ВІЛ/СНІД тощо.
Вимоги до кандидатів:

 • досвід роботи в/з українськими НУО, що працюють в сфері ВІЛ/СНІД
 • сильна мотивація працювати у сфері ВІЛ/СНІД та робити свій внесок у протидію епідемії
 • вища освіта (перевага освіті з соціальної роботи та освіті в сфері менеджменту)
 • не менше 2-х років трудового стажу
 • вільне володіння українською, російською та/або англійською мовами (усно та письмово)
 • досвід управління проектами та/або участь в проектах, дотичних до проблем ВІЛ/СНІДу
 • навички роботи в команді та під тиском завдань
 • навички роботи з комп'ютером

Кандидати відбиратимуться у процесі прозорого конкурсу. Всеукраїнська мережа ЛЖВ відповість лише тим кандидатам, які будуть відібрані для проходження співбесіди на заміщення вказаних посад.
Заявки (Cover letter) разом з резюме (CV) англійською та українською мовами надсилати до 15 квітня 2004 року включно на адресу:
nleonchuk@ukr.net та CC: info@network.org.ua, в полі "Тема" вказати NGO Support Officer або за факсом: +380 (44) 253-9718.


Резюме пресс-конференции Международного Альянса по ВИЧ/СПИД по итогам реализации «Программы поддержки НПО и развития ресурсов в области профилактики ВИЧ/СПИД»

26 марта 2004 года

23 марта 2004 года Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине (Альянс) презентовал итоги реализации программы международной технической помощи в Украине «Программа поддержки НПО и развития ресурсов в области профилактики ВИЧ/СПИД», которая выполнялась Альянсом в период с декабря 2000 года по март 2004 года при поддержке Агентства США по Международному Развитию (АМР США/USAID).
Директор программ в Украине Международного Альянса по ВИЧ/СПИД Андрей Клепиков сообщил, что данная организация работает в Украине уже три года и реализованная Альянсом программа профилактики ВИЧ/СПИД, согласно оценке исследовательских учреждений, дала успешные результаты. Состояла она из двух взаимосвязанных компонентов: поддержки ВИЧ-сервисных неправительственных организаций и деятельности Информационно-ресурсного центра. Общий бюджет программы составлял около 4 млн. долларов США. За этот период Альянс оказал финансовую и техническую поддержку 54 проектам, которые реализовывали 33 украинские неправительственные организации в 20 регионах Украины. Организация активно приобщалась к деятельности по защите прав ВИЧ-положительных лиц и уязвимых к ВИЧ групп населения; разработке национальной политики и стратегии в области ВИЧ/СПИД; мониторингу и оценке. Альянс активно участвовал в выполнении национальной Программы профилактики ВИЧ-инфекции/СПИД на 2001-2003 гг.
Киев. 23 марта. УНИАН.

Пресс-конференция, посвященная итогам трехлетней деятельности Международного Альянса по ВИЧ/СПИД по данной программе, состоялась во вторник, 23 марта 2004 года в 10:00 в пресс-центре «Український час» по адресу: г. Киев, Крещатик, 2, Украинский дом. Пресс-конференцию посетило более 100 человек, среди которых 39 журналистов ведущих СМИ, а также 45 специально приглашенных Альянсом гостей. На пресс-конференции демонстрировались информационные продукты Альянса и партнерской организации - «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ»; было распространено 110 пресс-пакетов; более 150 экземпляров информационных бюллетеней; 120 экземпляров отчетов о трехгодичной деятельности Альянса по «Программе поддержки НПО и развития ресурсов в области профилактики ВИЧ/СПИД» при поддержке АМР США/USAID.
На пресс-конференции выступили: Андрей Клепиков, директор программ в Украине, Международный Альянс по ВИЧ/СПИД; Джон Хербст, Посол США в Украине; Алла Щербинская, директор Украинского центра профилактики и борьбы с ВИЧ/СПИД (МОЗ); Кристофер Краули, директор миссии USAID в Украине, Беларуси и Молдове; Владимир Жовтяк, председатель координационного совета «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ»; Евгений Кривошеев, президент Общественной организации «Клуб «ЭНЕЙ»; Мария Бурмака, заслуженная артистка Украины.
Презентация музыкального видеоклипа на песню М. Бурмаки «Не бойся жить!» состоялась во вторник, 23 марта 2004 года в 16:00 в клубе «Планета Спорт» по адресу: ул. Богдана Хмельницкого, 3.
Организаторы презентации ожидали прибытия 30 гостей. Однако, презентация собрала около 150 человек, среди которых 15 журналистов центральных СМИ. На презентации выступили члены творческой группы, работавшие над видеоклипом: Артем Литвиненко, режиссер; Евгений Адаменко, оператор; Юрий Маковейчук, художник; Яна Струк, стилист; Ира Белина, художник по гриму; Элла Бобленюк, директор съемочной группы; Катерина Березовская, героиня клипа; Сергей Федоров, герой клипа; Мария Бурмака, заслуженная артистка Украины; Лайма Гейдар, консультант по публичным событиям Международного Альянса по ВИЧ/СПИД.
Публика с интересом слушала выступления Марии Бурмаки, Сергея Федорова и Владимира Жовтяка о проблеме эпидемии ВИЧ/СПИД в Украине и о людях, живущих с ВИЧ. Поскольку презентация происходила в неформальной обстановке, зрители высказывали благодарность создателям видеоклипа, говорили о необходимости демонстрации на украинском телевидении видеоклипов социальной направленности, ориентированных на молодежную аудиторию. Следует также отметить, что с 28 марта 2004 года начинается ротация видеоклипа «Не бойся жить!» на всеукраинских телеканалах «М1», «OTV» и «5 канал».
Я хочу выразить свою искреннюю благодарность Марии Бурмаке и всем, кто работал над созданием видеоклипа! Клип очень жизненный, а его герои – реальные люди. Меня это очень глубоко тронуло и взволновало! Слова одной из зрительниц.
Освещение событий в СМИ. Пресс-конференция и презентация широко освещались теле- и радиоканалами, информационными агентствами и печатными СМИ.
Например, всеукраинский музыкальный телеканал М1 с 13 марта демонстрировал процесс создания видеоклипа на песню М. Бурмаки «Не бойся жить!» в программе «WEB.CАМ», а также осветил презентацию видеоклипа в блоке новостей «EM.ONE.NEWS». Информационные агентства УНИАН, Интерфакс, «Украинская служба ВВС» разместили в своих информационных рассылках анонс о предстоящих событиях: пресс-конференции Альянса и презентации музыкального видеоклипа, а также первыми сообщили о результатах пресс-конференции. На пресс-конференции аккредитовались 6 информационных агентств; 6 радиоканалов; 8 телекомпаний; более 8 всеукраинских газет и журналов. Международный Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине упоминался СМИ в контексте завершения «Программы поддержки НПО и развития ресурсов в области профилактики ВИЧ/СПИД», а также как временный основной реципиент гранта Глобального фонда борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией. ;
 
  


Пресс-релиз по итогам трехгодичной деятельности Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине.

19 марта 2004 года

Международный Альянс по ВИЧ/СПИД презентует итоги реализации программы международной технической помощи в Украине «Программа поддержки НПО и развития ресурсов в области профилактики ВИЧ/СПИД», которая выполнялась Альянсом в период с декабря 2000 года по март 2004 года при поддержке Агентства США по Международному Развитию (USAID).
Пресс-конференция, посвященная подведению итогов трехлетней деятельности Международного Альянса по ВИЧ/СПИД по данной программе, состоится во вторник, 23 марта 2004 года в 10:00 в пресс-центре «Український час» по адресу: г. Киев, Крещатик, 2, Украинский дом.
Пожалуйста, обратите внимание на то, что регистрация участников пресс-конференции начнется в 9:30.
Для выступления на пресс-конференцию приглашены:
Андрей Клепиков, Директор программ в Украине, Международный Альянс по ВИЧ/СПИД;
Дмитрий Табачник, Вице-премьер-министр Украины по гуманитарным вопросам;
Джон Хербст, Посол США в Украине;
Норбер Жустен, Посол, Глава Представительства Европейской Комиссии в Украине, Молдове и Беларуси;
Андрей Пидаев, Министр здравоохранения Украины;
Кристофер Краули, Директор миссии USAID в Украине, Беларуси и Молдове;
Владимир Жовтяк, Председатель координационного совета «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ»;
Мария Бурмака, Заслуженная артистка Украины.

Пресс-конференция состоится при участии журналистов ведущих СМИ, представителей государственных структур, сотрудников украинских и международных организаций, активистов «Всеукраинской сети ЛЖВ».
После пресс-конференции участники и гости приглашаются для неформального общения.
Также мы приглашаем на презентацию музыкального видеоклипа на песню М. Бурмаки «Не бойся жить!». Это общий проект Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине, «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ» и заслуженной артистки Украины Марии Бурмаки. Видеоклип пропагандирует понимание проблемы ВИЧ/СПИД, а также идею солидарности с ВИЧ-положительными людьми. Презентация видеоклипа состоится во вторник, 23 марта 2004 года в 16:00 в клубе «Планета Спорт» (адрес: Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 3).
Заявить про участие в пресс-конференции можно не позднее 17:00 22 марта по телефонам: (+380 44) 490 54 85, 490 54 86, 490 54 87, 490 54 88; факс: + 380 44 490 54 89.


Глобальный фонд борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией и Международный Альянс по ВИЧ/СПИД подписывают договор о работе в Украине

16 марта 2004 года

 

Ten years supporting community action on AIDS on developing countries


ПРЕСС-РЕЛИЗ


Международный Альянс по ВИЧ/СПИД (Альянс) был назначен временным основным реципиентом для администрирования средств Глобального фонда борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией (Глобальный фонд), выделенных на реализацию программы по ВИЧ/СПИД в Украине. Новый договор между Глобальным фондом и Альянсом был подписан 15 марта 2004 года. Договор на сумму немногим более 15 миллионов долларов США был заключен на срок 12 месяцев.
Секретариат Глобального фонда попросил Альянс взять на себя эту функцию, после того как объявил о своем решении приостановить работу трех предыдущих основных реципиентов «в связи с серьезными замечаниями в отношении управления программой». Альянс надеется, что по истечении этого временного 12-месячного периода будет возобновлена изначальная договоренность, согласно которой проектом управляют местные основные реципиенты под руководством Координационного механизма страны (КМС).
В ответ на это решение исполнительный директор Альянса д-р Альваро Бермехо заявил: «Мы понимаем, что выполнение программы, утвержденной КМС, является нелегкой задачей, но я убежден, что при помощи эффективного сотрудничества со всеми основными участниками этого процесса и общественными организациями, работающими на передовой противостояния эпидемии, Альянс сможет улучшить качество жизни людей, живущих с ВИЧ/СПИД, и осуществить крупномасштабные вмешательства, призванные снизить количество новых случаев инфицирования ВИЧ в Украине».
Данный договор охватывает четыре направления деятельности, а именно: лечение, уход и поддержка для людей, живущих с ВИЧ/СПИД; общая кампания снижения риска инфицирования; программы адресной профилактики среди групп населения, наиболее уязвимых к ВИЧ; а также мониторинг и оценка. Кроме этого, одной из главных целей программы является увеличение числа людей, получающих антиретровирусное лечение, от приблизительно 100 до 2100 человек в течение года.
Залогом выполнения условий данного договора является успешное партнерство с другими важными участниками данного процесса. Правительство Украины пообещало оказывать поддержку реализации текущих программ через партнеров, которые уже вовлечены в эту работу; кроме того, Альянс рассчитывает на сотрудничество с другими организациями, которые могли бы внести свой ценный вклад в эту работу.
Андрей Клепиков, Директор Альянса в Украине, сказал: «Сейчас необходимо принять срочные меры, чтобы не допустить прерывания работы проектов на местах. Мы настроены оптимистично, и учитывая то, с какой быстротой Глобальный фонд отреагировал на ситуацию в Украине, мы верим, что ни одна программа не столкнется с задержкой финансирования».


Продолжается сотрудничество популярной украинской певицы Марии Бурмаки, Международного Альянса по ВИЧ/СПИД и «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ»

10 марта 2004 года

Продолжается сотрудничество заслуженной артистки Украины Марии Бурмаки, Международного АЛЬЯНСА по ВИЧ/СПИД и «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ». 7 и 8 марта 2004 г. в г. Киеве на студии «Укртелефільм» прошли съемки видеоклипа на песню «Не бойся жить!».
Презентация музыкального видеоклипа на песню М. Бурмаки «Не бойся жить!» состоится во вторник, 23 марта 2004 года в 16:00 в клубе «Планета Спорт» по адресу: г. Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 3.
Впервые песня «Не бойся жить» прозвучала 19 июля 2003 года на Европейской площади в центре Киева во время проведения акции «Модно быть здоровым!», которую организовал Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине при финансовой поддержке Агентства США по международному развитию (АМР США/USAID). Название песни Мари Бурмаки стало частью лозунга акции – «Не бойся жить! Наслаждайся жизнью безопасно!»
«Я прониклась проблемой ВИЧ/СПИД два года назад, когда лично познакомилась со многими ВИЧ-положительными людьми и поняла, что страшен не вирус, который они носят в себе: ужасает отношение общества к ВИЧ-положительным людям. Эти люди находятся в своеобразном социальном гетто и наше общество по-прежнему не толерантно к ВИЧ-позитивным. У нас по-прежнему ведется борьба «против СПИД и ВИЧ», а люди все равно боятся сделать тест на ВИЧ, и, таким образом, эпидемия будет распространяться, так как общество закрыто для осознания этой проблемы», - говорит Мария. – «На самом деле, все, что я хотела сказать этой песней — это то, что ВИЧ не передается через дружбу, что даже ВИЧ-положительный статус — это не конец жизни. Даже если человеку очень одиноко, всегда найдется человек, который будет его любить. Более того, уважение, любовь и забота нужны всем, любому из нас, независимо от ВИЧ-положительного или отрицательного статуса, так как у любого из нас есть общечеловеческие проблемы. Песня «Не бойся жить!» — именно об этом».
Для съемок в видеоклипе были приглашены представитель «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ» Сергей Федоров (живет с ВИЧ 10 лет) и Катерина Березовская (ВИЧ-отрицательная девушка, у которой есть ВИЧ-позитивные друзья). Сергей и Катерина были приглашены для участия в видеоклипе еще и потому, что они живут в Одессе, городе, который является одним из лидеров по статистике распространения ВИЧ-инфекции в Украине.
Сергей Федоров, 30 лет, представитель «Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ»: «Я живу с ВИЧ уже десять лет. Когда я только узнал о своем диагнозе, то все, о чем я думал, было то, что я скоро умру. Но меня поддержали мои коллеги, друзья и близкие люди. И теперь я понимаю, насколько важна для полноценной жизни поддержка людей. Сегодня я научился жить без наркотиков, алкоголя и сигарет».
Катерина Березовская, 18 лет, студентка:
«Проблема наркотической зависимости, проблема ВИЧ-инфекции касается меня лично. Я живу в Одессе, где каждый 10-й человек ВИЧ-положительный. Мой отец умер из-за наркотиков, когда мне было 13 лет. А несколько моих близких друзей, с которыми я общалась с детства, начали «колоться» и ушли из жизни с диагнозом СПИД. У меня есть ВИЧ-положительные друзья и для них чрезвычайно важна моя поддержка, общение, доброжелательное отношение. Именно поэтому я – волонтер Общественной организации «Жизнь +», которая заботится о ВИЧ-положительных людях».
«Украина занимает одно из первых мест по темпам распространения ВИЧ-инфекции в Европейском регионе. По оценкам международных и национальных экспертов – не менее чем 1 % взрослого населения нашей страны инфицировано ВИЧ. Большинство из них – молодые люди 18-25 лет.
Страх перед жизнью, одиночество и недостаток внимания со стороны близких – вот некоторые причины рискованного поведения и стиля жизнь среди молодежи (рискованные эксперименты с наркотиками, алкоголем, сексом). Именно эти причины делают молодежь наиболее уязвимой группой в отношении инфицирования ВИЧ.
Видеоклип был задуман нами для того, чтобы люди не боялись говорить о своем ВИЧ-статусе и на их личном примере другие поняли, что быть ВИЧ-позитивным – это не означает быть изгоем, ведь жизнь продолжается. А люди, которые живут с ВИЧ, заслуживают дружбы, любви и уважения», – говорит Лайма Гейдар, консультант по публичным событиям Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине.
За дополнительной информацией о музыкальном видеоклипе обращайтесь по телефонам:
Лайма Гейдар – (044) 490 54 85; 490 54 86; 490 54 87

  
 


ГЛОБАЛЬНЫЙ ФОНД ПОДПИСЫВАЕТ ПИСЬМО О НАМЕРЕНИИ ВОЗОБНОВИТЬ СВОЮ ПРОГРАММУ ПО ВИЧ/СПИД В УКРАИНЕ

24 февраля 2004 года

 
Пресс-релиз
Дублин, Ирландия. Объявив в конце января 2004 года о приостановке поддержки пятилетней программы по ВИЧ/СПИД стоимостью 92 миллиона дол. США в Украине в связи с серьезными замечаниями в отношении управления программой, Глобальный Фонд рад объявить о назначении нового получателя гранта.
Международный Альянс по ВИЧ/СПИД, суб-реципиент в рамках предыдущей программы Глобального Фонда, теперь будет единственным основным реципиентом, распределяющим средства среди исполнителей четырех компонентов программы: уход и поддержка людей, живущих с ВИЧ/СПИД, кампания снижения риска инфицирования, программы адресного лечения и профилактики среди наиболее уязвимых к ВИЧ групп населения, а также мониторинг и оценка. Среди целей программы – увеличение числа людей, получающих лечение от СПИД, от менее 60 до 4000 человек в течение двух лет.
Ричард Фичем, исполнительный директор Глобального Фонда, заявил: «Эта новая договоренность позволит направить средства ГФ тем, кто наиболее в них нуждается, – украинцам, живущим с ВИЧ/СПИД. Мы обязались помочь обратить вспять развитие эпидемии в Украине, и мы рады тому, что смогли быстро решить проблемы, которые мешали нашей эффективной работе».
Письмо о намерении было направлено Глобальным Фондом Альянсу в качестве документа, предваряющего подписание нового грантового соглашения. Глобальный Фонд рассчитывает, что предлагаемый грант будет реализовываться в течение 12 месяцев и его сумма составит 15 миллионов дол. США. Решение о продлении срока реализации гранта по истечении оговоренных 12 месяцев будет приниматься на основании того, какие результаты работы продемонстрирует Альянс и насколько Координационный механизм страны (руководящий орган Глобального Фонда в странах – получателях гранта) сможет устранить те недоработки, которые вызвали обеспокоенность Глобального Фонда и стали причиной приостановки программы.
«После того, как будут улажены все выявленные нами серьезные недоработки, касающиеся руководства и управления программой, а также соблюдения принятых практик ведения дел, мы надеемся, что программа снова вернется к изначальной структуре управления под руководством Координационного механизма страны», – заявил Брэд Херберт, старший директор Глобального Фонда, курирующий вопросы стратегии, оценки о поддержки программ.
Правительство Украины, председательствующее в Координационном механизме страны и через Министерство здравоохранения выполнявшее роль одного из трех предыдущих основных реципиентов гранта, пообещало оказывать поддержку этому процессу и помогать Альянсу в его новой роли.
Международный Альянс по ВИЧ/СПИД – неправительственная организация, работающая в сфере международного развития, которая была учреждена в 1993 году консорциумом международных доноров. Альянс был создан как специализированная профессиональная посредническая организация, эффективно сотрудничающая с неправительственными и общественными организациями в развивающихся странах, а также с правительствами стран, частными и государственными донорами и системой ООН. Миссией Альянса является поддержка гражданских инициатив в развивающихся странах, которые должны сыграть полноценную и эффективную роль во всемирном ответе на эпидемию СПИД.
На данный момент Альянс оказал техническую помощь НПО и общественным организациям в 40 странах мира, при этом Альянс поддерживает программы по ВИЧ/СПИД в 20 странах, включая Украину, в дополнение к региональной и международной деятельности.
Глобальный Фонд – представляет собой уникальный пример партнерства государственного и гражданского секторов с целью привлечения и предоставления дополнительных ресурсов на профилактику и лечение СПИД, туберкулеза и малярии. Это партнерство правительств, гражданского общества, частного сектора и сообществ, затронутых эпидемией СПИД, представляет собой новый подход к финансированию международных инициатив в здравоохранении. Глобальный Фонд работает в тесном сотрудничестве с другими двусторонними и многосторонними объединениями с целью усиления деятельности, направленной на борьбу с этими тремя заболеваниями. Глобальный Фонд уже взял на себя обязательства по предоставлению 2,1 миллиарда дол. США 225 программам в 121 стране мира.
Глобальный Фонд был учрежден как независимый частный фонд, которым управляет международный Совет директоров. Глобальный Фонд не является исполнителем программ, полагаясь на местную инициативу и планирование, которые должны обеспечить предоставление новых средств программам, реализуемым на передовой глобального ответа на эпидемию и направленным на тех, кто более всего нуждается в этих средствах. Подход Глобального Фонда к предоставлению грантов, основанный на результатах деятельности организаций, согласно которому гранты предоставляются только в том случае, если достижения организации были оценены и доказаны, разработан с целью обеспечения эффективного использования средств и реального изменения ситуации для людей и сообществ. Мониторинг всех программ осуществляется независимыми организациями, нанимаемыми Глобальным Фондом, чтобы гарантировать, что данное финансирование окажет ощутимую помощь в борьбе против этих трех пандемий.
За дополнительной информацией о программах Глобального Фонда в Украине на английском языке обращайтесь к Джону Лидену, директору по информационным вопросам, по тел.: +41 22 791 1723, мобильный: +41 79 244 6006, эл. почта: jon.liden@theglobalfund.org; за дополнительной информацией на русском языке обращайтесь в Восточно-Европейское бюро Глобального Фонда по тел.: +41-22-7911797, мобильный: +41-79-7981240, факс: +41-22-7911701. Дополнительную информацию о Международном Альянсе по ВИЧ/СПИД можно найти на веб-сайте http://www.aidsalliance.org/eng/


Тренинг по второму поколению эпидемиологического надзора за ВИЧ/СПИД для стран Центральной и Восточной Европы и Центральной Азии

20 февраля 2004 года

Проект реализуется Школой Здравоохранения Андрии Стампар, Загреб, Хорватия, совместно с Европейским представительством Всемирной Организации Здравоохранения и Немецким Обществом Технического Сотрудничества (GTZ GmbH).
Тренинг по второму поколению эпидемиологического надзора за ВИЧ/СПИД будет разделен на следующие модули, проведение которых начнется с мая 2004 г.:
1. Введение во второе поколение эпиднадзора за ВИЧ/СПИД: 9 – 14 мая 2004 г.
2. Поведенческий эпиднадзор: 16 – 21 июня 2004 г.
3. Эпиднадзор за ИППП: 5 – 10 сентября 2004 г.
4. Биологический и сероэпиднадзор: 31 октября – 5 ноября 2004г.
5. Эпиднадзор в труднодоступных группах населения: 7 – 12 ноября 2004 г.
Все модули будут проводиться в Кавтате, Хорватия (5 км от Дубровника) Язык проведения – английский.
Для тех, кто лучше владеет русским, чем английским, курс будет повторен на русском в начале 2005 г.
Крайних сроков принятия заявок на участие нет – каждый модуль будет продолжать принимать заявки до тех пор, пока не наберет установленное количество участников. Однако после того как будет набрано установленное число участников, новые заявки рассматриваться не будут. Поэтому мы рекомендуем вам подавать заявки как можно раньше, поскольку уже много людей выразило свою заинтересованность в прохождении данных курсов.
Более детальную информацию (о лекциях, расписаниях занятий, проживании и поездке) можно найти на нашем вебсайте www.snz.hr, или связавшись с нами по электронной почте: training@snz.hr
Вы также можете писать нам по адресу:
Training in 2nd Generation Surveillance of HIV/AIDS
Andrija Stampar School of Public Health
Rockefellerova 4
10 000 Zagreb
Croatia


Новые опасения в отношении невирапина

13 февраля 2004 года

По материалам рассылки AEGiS (http://www.aegis.org/news/)
Шон Хосейн
Информационное агентство «КАТИ Ньюз»

Фармацевтическая компания «Boehringer Ingelheim» производит препарат невирапин (Вирамун), который используют в комбинированной терапии пациентов с ВИЧ/СПИД. Побочными действиями невирапина являются сыпь и в редких случаях повреждение печени. Американский офис «Boehringer Ingelheim» недавно опубликовал письмо, адресованное американским специалистам в области здравоохранения, обращая их внимание на следующие моменты: женщины, у которых количество клеток CD4 превышает 250, включая беременных, принимающих невирапин, подвержены повышенному риску повреждения печени. В некоторых случаях повреждение печени привело к летальному исходу.
Компания также отметила, что самый высокий риск «тяжелого и потенциально смертельного повреждения печени» наблюдается в течение первых шести недель приема невирапина и что такое повреждение печени «часто сопровождается сыпью». Поскольку пациент может подвергаться риску развития данных осложнений и по истечении первых шести недель приема лекарства, компания «Boehringer Ingelheim» рекомендует обеспечить пациентам, принимающим невирапин, пристальное медицинское наблюдение в течение первых 18 недель лечения. Строгое медицинское наблюдение является жизненно важным, поскольку в некоторых случаях повреждение может усугубиться, несмотря на прекращение лечения. «Boehringer Ingelheim» просит врачей сообщить своим пациентам о том, что, в случае появления каких-либо признаков/симптомов повреждения печени или кожной сыпи, что может быть вызвано применением невирапина, им следует сразу прекратить прием данного препарата и срочно обратиться за медицинской помощью. Кроме сыпи, возможно возникновение следующих симптомов:

 • повышение температуры тела;
 • волдыри;
 • ранки/язвочки во рту;
 • зуд или жжение в глазах, на веках;
 • отечность лица;
 • боль в мышцах или суставах;
 • усталость неизвестного происхождения;
 • потеря аппетита;
 • тошнота;
 • рвота;
 • пожелтение кожи (желтуха) и глаз;
 • боль в животе.

Хотя в этом письме речь идет о риске, которому подвергаются женщины, «Boehringer Ingelheim» отмечает, что у любого пациента, принимающего невирапин, может возникнуть повреждение печени, и, следовательно, он должен находиться под пристальным наблюдением врача. И как всегда в подобных случаях, если человек прекращает принимать невирапин по причине появления сильной сыпи или серьезного повреждения печени, в дальнейшем прием данного препарата будет ему противопоказан.


С 20 января в Киеве с 4-дневным визитом находилась делегация Секретариата Глобального Фонда. Цель визита — анализ динамики выполнения проекта в Украине.

26 января 2004 года

21 января Секретариат ГФ встречался с представителями PriceWaterhouseCoopers (локального агента ГФ) и представителями групп внедрения проекта Основных реципиентов. Во время встречи состоялась дискуссия по проблемным моментам реализации компонента по лечению, уходу и поддержке, за который отвечает Министерство здравоохранения, которые возникают, в частности, из-за забюрократизированного процесса принятия решений на уровне министерства.
22 января состоялась встреча делегации ГФ с вице-премьер-министром Дмитрием Табачником и министром здравоохранения Андреем Пидаевым.
О результатах этой встречи Арлетти Пинел и Валерий Чернявский объявили на рабочей встрече с представителями Украинского Фонда по борьбе с ВИЧ-инфекцией и СПИДом. Принимая во внимание критические замечания и пожелания участников проекта, представители ГФ четко и достаточно жестко определили свою позицию относительно реализации Украиной проекта: в сложившейся ситуации Украина не имеет никаких шансов на получение финансирования на последующие три года проекта (70 млн. долларов США!).
Глобальный Фонд является финансовой институцией, которая стремится к наиболее эффективному распределению средств и быстрому достижению результатов. Сегодня Украина не демонстрирует соответствия ключевым руководящим принципам ГФ: рабочие планы на 2 первых года проекта не выполнены, есть нарушения условий грантовых соглашений с ОР, не готовы двухгодичные планы, не выполнены обязательства по началу лечения АРВ терапией 4000 человек, а главное – Украина не будет готова летом 2004 года показать конкретные достижения проекта. Украина в процессе реализации Проекта ГФ оказалась в «ловушке», так как, с одной стороны, необходимо продвигать работу вперед, а, с другой стороны, это невозможно из-за существующей системы управления.
Было принято беспрецедентное решение в практике Глобального Фонда, распределившего 2 млрд. долларов на 21 страну мира – временно, на протяжении 6-9 месяцев, осуществлять прямое управление проектом будет ГФ при помощи одного Основного реципиента, способного немедленно продолжить работу по всем компонентам. Решение о том, кто будет выполнять эту функцию, будет принято в ближайшее время.
Планируется, что в понедельник 26 января состоится заседание Координационного механизма страны, на котором будет объявлено решение ГФ.
Глобальный Фонд сообщит окончательное решение на следующей неделе.
Секретариат НПО
по работе с Глобальным Фондом в Украине
ул.Димитрова, 5, офис 8, 03680, Киев, Украина
+380 044 490 57 70
info@globalfund.org.ua


Парламентские слушания по ВИЧ/СПИД

5 декабря 2003 года

 

Выступает директор Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине Андрей Клепиков

Парламентские слушания по эпидемии ВИЧ/СПИД состоялись 1 декабря в Верховной Раде. Депутаты парламента, правительственные чиновники, главы международных представительств, а также международных и украинских НПО приняли участие в однодневной дискуссии, обсуждая экономические и социальные последствия ВИЧ/СПИД и необходимость принятия политических мер, направленных на борьбу с эпидемией.
Среди выступавших были глава Комитета ВР по вопросам здравоохранения, материнства и детства Николай Полищук; Министр здравоохранения Украины Андрей Пидаев; официальный представитель и координатор программ ООН в Украине г-н Дуглас Гарднер; глава Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ, Владимир Жовтяк; глава Миссии АМР США в Украине Кристофер Краули; посол и глава Представительства Европейской Комиссии в Украине Норбер Жустен; а также директор Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине Андрей Клепиков.
Были затронуты такие конкретные вопросы, как повышение уровня информированности школьников о ВИЧ/СПИД; работа по уменьшению стигмы и дискриминации в отношении людей, живущих с ВИЧ/СПИД; увеличение доступности АРВ-лечения; и, что является наиболее срочной задачей для парламента – освобождение от налогообложения гранта Глобального Фонда борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией, полученного Украиной, поскольку без освобождения от налогов, следующий транш гранта, ожидаемый через несколько месяцев, может не пройти утверждение.
Во время слушаний в здании парламента демонстрировалась фотовыставка «Люди, живущие с ВИЧ», спонсором которой выступил Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине. На фотовыставке также распространялись информационные материалы и публикации, изданные несколькими украинскими и международными организациями.


Пятая Национальная Конференция позитивных людей и ВИЧ-сервисных организаций: «От опыта к перспективам!»

4—6 декабря 2003 года

 

С 4 по 6 декабря 2003 года в г. Киеве состоится V Национальная Конференция позитивных людей и ВИЧ-сервисных организаций.Организаторами конференции являются Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ и Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине. Конференция проводится при поддержке Агентства США по Международному Развитию (USAID), Программы Оптимальных Технологий в сфере Охраны Здоровья (PATH), фонда NOVIB и Европейской Коалиции позитивних людей (ECPP).
Цель конференции – подведение итогов работы за предыдущий период и разработка совместных стратегий развития сотрудничества неправительственных организаций, государственных струтур и донорских агентств по организации адекватного ответа на эпидемию ВИЧ/СПИД в Украине.
В программе Конференции:
• Пленарное заседание, в котором примут участие официальные лица и представители международных организаций.
• Рабочие секции: «Уход и поддержка», «Проекты по уходу и поддержке при содействии Глобального фонда», «Социальная адаптация и профилактика ВИЧ», «Юридические вопросы». В рамках конференции также состоится совместное заседание рабочей группы Федерации братских клубов и Координационного совета Сети ЛЖВ.
Место проведения Конференции: Конча-Заспа, санаторий «Пролісок», 34-й километр трассы Киев-Обухов. Открытие состоится в Актовом зале санатория «Пролісок» 4 декабря 2003 года в 14:00. Конференция завершит работу 6 декабря 2003 года в 16:00.

 ОТЧЕТ О РАБОТЕ 5-Й НАЦИОНАЛЬНОЙ КОНФЕРЕНЦИИ ПОЗИТИВНЫХ ЛЮДЕЙ И ВИЧ-СЕРВИСНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ

  Программа конференции (укр.) (Adobe Acrobat, 189 Кб)

  Conference Programme (eng.) (Adobe Acrobat, 30 Кb)


Обновленные данные по эпидемии СПИД — 2003

01 декабря 2003 года

Объединенная программа ООНСПИД (UNAIDS) совместно со Всемирной Организацией Здравоохранения (WHO) в преддверии Всемирного дня Борьбы со СПИД распространили Обновленные данные по эпидемии СПИД – 2003.
Эти данные представляют собой исчерпывающую информацию про эпидемию ВИЧ/СПИД в глобальном масштабе и по отдельным регионам. С полной версией Обновленных данных по эпидемии СПИД – 2003, новой региональной статистикой и статистикой по отдельным темам можно ознакомиться на сайте UNAIDS по адресу:
http://www.unaids.org/en/events/world+aids+day+2003.asp
На сайте Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине вы можете ознакомиться с пресс релизом и презентацией, посвященным выходу в свет Обновленных данных по эпидемии СПИД – 2003.

  GLOBAL AIDS EPIDEMIC SHOWS NO SIGN OF ABATING; HIGHEST NUMBER OF HIV INFECTIONS AND DEATHS EVER (MS Word (98 Кб)

  Global summary of the HIV/AIDS epidemic, December 2003 (MS PowerPoint (152 Кб)

  Time to Act, NHDR special edition on AIDS (Adobe Acrobat (1,15 Мб)


Всесвітній день боротьби з ВІЛ/ СНІД

1 грудня 2003 року

ВІЛ/СНІД Технічна група з інформації та комунікації Підпорядкована тематичній групі ООН з ВІЛ/СНІД
Тел. (044) 254-00-35, факс (044) 253-26-07
E-mail: snezhana@un.kiev.ua, info@un.kiev.ua

 Тренінг для представників роботодавців щодо попередження ВІЛ/ СНІДу на робочих місцях (підняття рівня свідомості, програми робочих місць, колективні договори)
25-26 листопада
Всеукраїнський центр професійного навчання інвалідів, село Лутіж, Київська область.
Організації, що беруть участь:
МОП,
Федерація роботодавців України Українська ліга промисловців та підприємців
Українська спілка орендаторів і підприємців
Спілка малих, середніх і приватизованих підприємств України
Контактні особи:
Василь Костриця, національний кореспондент МОП в Україні
Лариса Савчук, асистент
220-85-28, 220-80-94

 Прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/ СНІДом та презентація Світового звіту з епідемії
26 листопада, 11:00
"Український дім", прес-центр "Український час"
Організації, що беруть участь:
ЮНЕЙДС
Міністерство охорони здоров'я
ВООЗ
Всеукраїнська мережа ЛЖВ
ЮНІСЕФ
ПРООН
МОП
Альянс ВІЛ/СНІД
СНІД фонд Схід-Захід
СНІД фонд Схід Захід
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
Представництво ООН в Україні
254-00-35, 469-29-61
Прес-центр "Український час"
Наталія 228-59-50

 Круглий стіл на тему "Правила надання робочих місць і СНІД" з представниками медичних профспілок
28 листопада, 10:00 – 13:30
Дім профспілок, Майдан Незалежності, 2, другий поверх, зелений зал
Організації, що беруть участь:
Проект СМАРТ
Контактні особи:
Ігор Перезинець, Ілона Єлєнєва
Тел. 230-22-27

 Фото виставка "Люди, що живуть з ВІЛ/СНІД"
28 листопада – 5 грудня
Галерея РА, Богдана Хмельницького 32
Організації, що беруть участь:
Альянс ВІЛ/СНІД
Контактні особи:
Лайма Гейдар
тел.: 253-97-18

 Всесвітній день боротьби з ВІЛ/ СНІДом На радіо і телебаченні "Один день про ВІЛ/СНІД"
1 грудня
ICTV, Новий канал, СТБ, М-1, OTV, GALA- радіо, Super-Nova
Організації, що беруть участь:
Відділ громадської інформації ООН
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
254-00-35
469-29-61

 Недільна служба Української Православної Церкви
30 листопада
Організації, що беруть участь:
ЮНЕЙДС
Ініціатива Української Православної Церкви
Контактні особи:
Дамар Хорн
253-93-23

 Програма Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/ СНІД
1 грудня
11:00 – 11:30
Монумент Червоної стрічки
Києво-Печерська Лавра
Церемонія покладання квітів, Звернення від:
- Уряду України
- представника Всеукраїнської мережі ЛЖВ,
- Тематичної групи ООН
11:30-13:00
Прес-конференція у клініці ВІЛ/ СНІДу у Лаврі
- Церемонія Пробігу заради життя 2003
- Відкриття програми 3 до 5 за ініціативи ВООЗ
- Оприлюднення Національного звіту з людського розвитку по ВІЛ/ СНІД

 Парламентські слухання з питань ВІЛ/СНІД
1 грудня, початок реєстрації о 12:30
Верховна Рада
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
Оксана Нестеренко
254-00-35
Альянс ВІЛ/СНІД:
Лайма Гейдар
253-97-18

 Інформаційний ярмарок організацій, що працюють з ВІЛ/СНІД у Верховній Раді
1 грудня, 10:00
Парламентська ложа
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
Оксана Нестеренко
254-00-35
Альянс ВІЛ/СНІД:
Лайма Гейдар
253-97-18

 Виставка фотографії "Люди, що живуть з ВІЛ/ СНІД"
1 грудня
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
Оксана Нестеренко
254-00-35
Альянс ВІЛ/СНІД:
Лайма Гейдар
253-97-18

 Концерт для молоді за участю групи "Друга ріка"
1 грудня, 19:00-20:00
Національний університет технології та дизайну
Вул. Немировича-Данченко 4, 4-й корпус, перший поверх
Вхід вільний
Організації, що беруть участь:
SAAPF Фонд попередження захворюванню на СНІД,
Швейцарська культурна програма,
Фонд підтримки розвитку мистецтва,
Європейська комісія в Україні за підтримки Державного комітету у справах сім'ї та молоді
Контактні особи:
Лисовська Оксана
456-56-02, 456-93-25

 Зустріч ВІЛ/ СНІД громади
1 грудня , 20:00
клуб Арт 44
Організації, що беруть участь:
Відділ громадської інформації ООН
Super Nova
Контактні особи:
Сніжана Коломієць
254-00-35

 Тренінг для представників роботодавців щодо попередження ВІЛ/ СНІДу на робочих місцях (підняття рівня свідомості, програми робочих місць, колективні договори)
10-11 грудня
Всеукраїнський центр професійного навчання інвалідів, село Лутіж, Київська область.
Організації, що беруть участь:
МОП,
Федерація роботодавців України Українська ліга промисловців та підприємців
Українська спілка орендаторів і підприємців
Спілка малих, середніх і приватизованих підприємств України
Контактні особи:
Василь Костриця, національний кореспондент МОП в Україні
Лариса Савчук, асистент
220-85-28, 220-80-94


Фотовыставка Виктора Суворова «Люди, живущие с ВИЧ»

28 ноября 2003 года

 

28 ноября 2003 года в Галерее «РА» состоялось открытие фотовыставки Виктора Суворова «Люди, живущие с ВИЧ». Открытие фотовыставки стало возможным благодаря финансовой и организационной поддержке Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине и Агентства США по Международному Развитию (USAID), а также Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ. Открытие фотовыставки приурочено к Всемирному дню борьбы со СПИД – 1 декабря и Парламентским слушаниям по ВИЧ/СПИД, которые пройдут в этот день в Верховном Совете Украины, куда временно переместится часть экспозиции.
Цель фотовыставки – при помощи искусства фотографии привлечь внимание широкой общественности к проблемам людей, живущих с ВИЧ в Украине, способствовать разрушению стереотипов о ВИЧ-позитивных людях. Тема ВИЧ/СПИД очень тесно связана с соблюдением прав человека, созданием условий для успешной интеграции ВИЧ-позитивных людей, как полноценных граждан, в жизнь общества. Большая часть проблем, с которыми они сталкиваются, связаны, прежде всего, с предубежденным отношением к ВИЧ-позитивным людям в обществе. Так, например, далеко не каждый человек считает, что с ВИЧ можно жить.
Энергия и свет, которую излучают фотографии, на которых изображены ВИЧ-позитивные люди в обычных жизненных ситуациях, никого не оставляют безразличным.
Желающие могу ознакомиться с фотовыставкой В. Суворова «Люди, живущие с ВИЧ» с 28 по 5 декабря в Галерее «РА» по адресу: Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 32.


Тренинг «Взаимодействие со средствами массовой информации для НПО, работающих в области ВИЧ/СПИД»

21—22 ноября 2003 года

Накануне Всемирного дня Борьбы со СПИД Международным Альянсом по ВИЧ/СПИД в Украине при поддержке Агентства США по Международному Развитию (USAID) был организован тренинг «Взаимодействие со средствами массовой информации для НПО, работающих в области ВИЧ/СПИД» для работников украинских ВИЧ-сервисных НПО – партнеров Международного Альянса по ВИЧ/СПИД в Украине.
Тренинг состоялся в г. Киеве 21-22 ноября 2003 года. В нем приняли участие 14 работников НПО из разных регионов Украины: лидеры групп самопомощи, ответственные за связи с общественностью и социальные работники.
Цель тренинга - совершенствование навыков взаимодействия со средствами массовой информации у работников украинских ВИЧ-сервисных НПО.


Штатные сотрудники (пять вакансий), проект Tacis, Российская Федерация. Хорошие зарплаты и преимущества. Должности, включенные в заявку на финансирование.

14 ноября 2003

1. Team Leader (Ref: FP/213)
2. Communication Officer – Russian national (Ref: FP/214)
3. Communication Officer – EU national (Ref: FP/215)
4. Two positions: Primary Prevention Activities and Training Officers
(Refs: FP/216 & FP/217)

Project background

The Alliance is participating in a proposal to the EU for implementing the Tacis prevention project. The Tacis project will increase awareness for HIV/AIDS prevention among priority target groups. These include young people, as well as key components of Russian society with particular emphasis on workers and their employers, politicians, and other decision makers at federal level and in two regions.

The project will aim to reduce HIV transmission, increase safer sexual behaviour, create better understanding for people living with HIV, and influence policy. It will use mass media, interpersonal communication and teaching as tools for gaining influence.

Specific activities of the project are:
(1) Capacity building for high-level decision makers.
(2) Capacity building for other target groups.
(3) Awareness raising and campaigning.
(4) Encourage dialogue and co-operation between NGOs working on HIV/AIDS issues and regional authorities.
(5) Associate the business community in the fight against HIV/AIDS.

The main base of operations will be Moscow. The project will be implemented in two pilot regions within the Russian Federation, to be selected during the inception phase of the project.

The people required

The Alliance is seeking five experienced development professionals who can support this initiative and their fellow team members.

A.  Team Leader

She/he will have at least seven years relevant experience including most of the following skills qualifications and work experiences:

 • Demonstrable experience in project management, communication planning, social mobilization, training and impact evaluation of communication interventions and participatory research.
 • Excellent communication skills.
 • Fluent in English; knowledge of Russian would be an asset.
 • Advanced university degree in social or behavioural sciences.
 • Seven years of work experience in planning and managing social development projects, with two years experience in Newly Independent States or the Russian Federation working in the social or health area.

B.  Communication Officer - Russian national

The successful candidate will have nationality of the Russian Federation.

 • Knowledge of strategic communication planning, behaviour analysis, formative research and evaluation of communication interventions.
 • Demonstrable experience in communication, networking, advocacy and negotiation with authorities at ministerial level.
 • Advanced university degree in the social/behavioural or medical sciences.
 • Excellent communication skills.
 • Fluent in Russian, with a good working knowledge of English.
 • Two years of experience working on HIV/AIDS issues.

C.  Communication Officer - EU national

The successful candidate will have nationality of a member state of the European Union

 • Experience in strategic communication planning, behaviour analysis, formative research and evaluation of communication interventions.
 • Experience working with NGOs.
 • Five years of practical experience in adapting and implementing communication / prevention programmes.
 • Demonstrable skills in communication, networking, advocacy and negotiation with authorities.
 • Experience in working on HIV/AIDS issues would be a strong advantage.
 • Advanced university degree in the social/behavioural or medical sciences.
 • Excellent communication skills.
 • Fluent in English, and preferably a working knowledge of Russian.
 • Two or more years of experience in Russian Federation, NIS or Central Europe working in communication or advocacy.

D.  Primary Prevention Activities and Training Officers - two positions

Both of these team members will be responsible for activities in the regions.

 • Experience in adapting communication planning processes, and implementing communication interventions.
 • Experience in implementing primary prevention activities, including prevention campaigns and training.
 • Working experience with authorities, peer educators and group- and inter-personal outreach activities among priority populations.
 • At least 2 years of experience in working on health primary prevention campaigns in Russia or CIS countries.
 • Previous experience of HIV/AIDS activities would be an advantage.
 • Higher degree in social sciences, and training in project management and coordination.
 • Excellent communication skills.
 • Fluent in Russian with a working knowledge of English.

Nationality requirements

International and national experts will have the nationality of EU Member States or of the recipient countries of the Phare and Tacis programmes (Bulgaria, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Romania, Slovakia, Slovenia, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Russian Federation, Georgia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Moldova, Mongolia, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan).

Given the nature of awarding this project, the successful candidate names and work experience will form part of the proposal. Upon successful completion of the proposal, contracts will be offered for a two year period.

To Apply: Please email your CV to recruitment@aidsalliance.org together with a covering letter stating where you saw the position advertised, your reasons for applying, salary history and expectations and your availability to take up the post if successful. Please quote the relevant Reference Number for the position you are applying for.

Closing date for applications:    21st November 2003

Qualified people living with HIV/AIDS are particularly encouraged to apply.


Технические советники и менеджеры программ в сфере ВИЧ/СПИД: Южная Африка и Российская Федерация

14 ноября 2003

Zimbabwe, Zambia and South Africa

The Alliance has obtained funding for a new 3-year USAID-funded project in Zimbabwe focused on children affected by AIDS, and is seeking a Country Director ("Chief of Party") to be based in Harare, with suitable management and technical skills and experience of working in collaboration with USAID.

The Alliance also has funding in place for an ongoing Zambia programme focused on the scaling up of VCT services, and related prevention and care interventions. To support our established Lusaka-based team, we are seeking a Programme Director with strong technical, project management and staff management skills, for a one-year (renewable) posting.

Candidates are also sought for a variety of in-country positions associated with upcoming bids on USAID and DFID funded projects in Zambia and South Africa (2004 - 2009).

Russian Federation

The Alliance has been short-listed for an EU funded project supporting HIV/AIDS prevention in the Russian Federation (Moscow based). We require international and local experts from EU member or candidate states or the recipient countries of the Phare and Tacis programmes ("NIS"). Specific positions include team leader; EU communications expert; Russian communications expert; primary prevention & training experts.

Application deadline for all positions: 21st November 2003.

Further details on all posts and how to apply are available on our website www.aidsalliance.org, under "What's new", "Employment opportunities". Qualified candidates living with HIV/AIDS are particularly encouraged to apply.


X Международная конференция “Человек, живущий с ВИЧ/СПИД, в семье и обществе”, 25 – 27 ноября 2003, Варшава, Польша

28 октября 2003 года

Dear Friends
Please find atached the invitation and registration info for the HIV/AIDS International Conference, which will be held between 25 and 27 November 2003 in Warsaw at the conference rooms of the Marriott Hotel.
“Facing the reality” is the motto of the Conference.

  Invitation (MS Word, 24 Kb)

  Registration Form (MS Word, 72 Kb)

  Logistics (MS Word, 26 Kb)

  Accommodation Form (MS Word, 66 Kb)

  Abstract Form (MS Word, 69 Kb)


I hope to see you soon in Warsaw.

Warm regards
Anna Marzec-Boguslawska

*********************************************
Anna Marzec-Boguslawska MD, MPH
Managing Director

National AIDS Centre
ul. Samsonowska 1
02-829 Warsaw
Poland
Tel.: ++48 22 3317777
Fax: ++48 22 3317776
www.aids.gov.pl


Американский фонд гражданских исследований и развития объявляет о новой конкурсной программе по борьбе со СПИД и распространением ВИЧ-инфекции.

23 октября 2003 года

Программа ориентирована на страны СНГ, а также Эстонию, Латвию и Литву. Программа призвана стимулировать научные и практические исследования, направленные на борьбу со СПИДом (исследования, диагностика, лечение и профилактика заболевания). Полный текст условий участия в программе будет размещен на сайтах Фонда в конце октября 2003 г. Последний срок подачи заявок - 23 января 2004 г.

Подробнее на www.crdf.org


Український фонд боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом оголошує тендер для дослідницьких організацій на проведення дослідження серед представників правоохоронних органів щодо проблем ВІЛ/СНІДу.

7 октября 2003 года

Технічне завдання щодо проведення дослідження та форму для подання заявки можна отримати в офісі Українського фонду боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом за адресою: 04123, м. Київ, вул. Світлицького б.35, 2-ий поверх, каб. № 7.

Телефон для довідок: 433-03-00, e-mail: maria@diapr.kiev.ua.

Заявки на участь у тендері необхідно подати до офісу Українського фонду боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом у закритому конверті з позначкою "Тендер. Дослідження".

Останній термін прийняття заявок – 18.00 годин 14 жовтня 2003 р.

  Технічне завдання (MS Word, 49 Кб)

  Technical Assignment (MS Word, 37 Kb)


Международный благотворительный фонд "Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине" при поддержке СПИД-Фонда Элтона Джона (EJAF) и "Национального Руководства по СПИД" (NАМ) объявляют конкурс проектов "Стажировка сотрудников украинских ВИЧ-сервисных НПО в неправительственных организациях Украины и близлежащих государств"

7 октября 2003 года

Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине - международный благотворительный фонд, поддерживающий сообщества и их действия, которые играют полноценную и эффективную роль во всемирном ответе на эпидемию ВИЧ/СПИД.

Приоритеты Альянса – поддержка общественной инициативы, направленной на снижение заболеваемости ВИЧ-инфекцией в наиболее уязвимых к ней группах населения, развитие общественной поддержки ВИЧ-позитивных и их близких, снижение стигматизации и улучшение обслуживания ВИЧ-позитивных и наиболее уязвимых к ВИЧ групп, определение, обмен и наследование образцов наиболее эффективного общественного ответа на эпидемию.

Миссией СПИД-Фонда Элтона Джона является улучшение качества жизни людей, живущих с ВИЧ/СПИД, путем отбора и финансирования ориентированных на предоставление услуг проектов, которые помогают облегчить физические, эмоциональные и финансовые страдания, причиняемые СПИД. Фонд продолжает финансировать профилактические образовательные программы и инициативы, которые препятствуют распространению ВИЧ.

«Национальное руководство по СПИД» (NАМ) является общественной организацией, зарегистрированной в Великобритании, которая борется с эпидемией СПИД посредством предоставления точной, доступной и актуальной информации. Цель NАМ – создавать и распространять информационные ресурсы, берущие начало в опыте наиболее затронутых эпидемией, и таким образом содействовать отдельным лицам и сообществам в деятельности и контроле в ответ на ВИЧ/СПИД.

Обоснование конкурса
Угрожающие темпы распространения ВИЧ-инфекции в Украине делают очевидной необходимость получения новейших навыков и знаний сотрудниками неправительственных организаций для поддержки позитивных людей и остановки дальнейшего распространение эпидемии. Один из наиболее эффективных путей для получения таких навыков – непосредственный обмен опытом между сотрудниками НПО, которые осуществляют подобную работу.

Цель конкурса
Цель этого конкурса - содействовать обмену информацией и опытом между ВИЧ-сервисными неправительственными организациями как непосредственно во время ознакомительных визитов, так и путем общения с более широкой аудиторией через печатные и электронные продукты Альянса в Украине, а также через сайт NАМ www.aidsmap.com. Мы надеемся, что таким образом о лучших примерах из практики узнают и что такие примеры, в случае их релевантности, будут адаптированы и реализованы в других странах мира.

К участию в конкурсе приглашаются ВИЧ-сервисные неправительственные организации Украины для того, чтобы узнать и перенять лучшие практики, успешно работающие в других НПО. Для участия в конкурсе необходимо подать заявку на финансирование, которое позволит нанести рабочий визит в ВИЧ-сервисную неправительственную (принимающую) организацию для получения навыков предоставления определенной помощи (например, обучение по типу «равный – равному» среди уязвимых групп, уход на дому за людьми с ВИЧ/СПИД и т.д.), а также навыков по проведению тренингов или развитию организационного потенциала.

Дополнительные условия осуществления визитов:

 • визиты могут осуществляться внутри Украины или через одну сухопутную границу;
 • визиты не могут продолжаться более четырех недель;
 • визитеры должны быть оплачиваемыми сотрудниками НПО или членами координационного совета НПО;
 • принимающая сторона должна документально подтвердить наличие навыков и/или достижений в предоставлении услуг, являющихся предметом стажировки, и согласиться на такой визит, заполнив соответствующую часть аппликационной формы.

На поездку может запрашиваться не более 4 тыс. грн.
Финансирование будет осуществляться путем предоставления мини-грантов НПО-победителям конкурса. Эти средства должны быть направлены на все затраты, связанные с визитом (оплата проезда, проживания, суточные и т.д.) визитера. Заявители, в случае получения финансирования, должны пользоваться наземным транспортом среднего класса, останавливаться в гостинице класса 1-3 звезды. Финансирование не может покрывать связанные с визитом затраты принимающей стороны.

Финансирование не может быть использовано на посещение конференций или образовательных учреждений.

Предпочтение будет отдаваться проектам, которые докажут свою готовность воспользоваться запрашиваемым опытом и обоснуют потребность в таком опыте; продемонстрируют четкость планов и задач в отношении этой поездки и дальнейшего применения полученных знаний; смогут убедительно мотивировать выбор конкретной принимающей организации.

Поездки будут осуществляться с конца ноября 2003 г. по март 2004 г. включительно. В течение месяца после осуществления визита организация должна предоставить Международному Альянсу по ВИЧ/СПИД в Украине отчет о поездке.

Для участия в конкурсе организации-визитеру необходимо подать проектную заявку, состоящую из двух частей (одна заполняется визитером, другая - принимающей организацией), и бюджет, составленные по прилагаемым к этому объявлению формам.
Проектную заявку необходимо выслать в одном экземпляре на русском языке по адресу:

г. Киев 03680
ул. Димитрова, 5, комната 2
Международный благотворительный фонд
«Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» с пометкой
«Программа стажировок»

или электронной почтой по адресу: deshko@aidsalliance.org.ua (при условии, что подписанные и заверенные печатью страницы заявки, а также соответствующие приложения, будут присланы по факсу).
О результатах отбора организации будут оповещены до 15 ноября 2003 г.

Окончательный срок подачи заявок – 31 октября 2003 г.

За дополнительными консультациями обращайтесь, пожалуйста, в офис Международного благотворительного фонда «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине», тел.: (044) 4905485, 4905486, 4905487; факс (044) 4905489. Контактное лицо – Татьяна Дешко.

Пожалуйста, обратите внимание на нижеследующее:

 • проектные предложения, поступившие в МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» после указанного в объявлении срока, не будут рассматриваться;
 • гранты не могут предоставляться прибыльным организациям, политическим партиям и физическим лицам;
 • поданные на конкурс материалы не возвращаются и не рецензируются;
 • причины отказа в поддержке не сообщаются.

  Аппликационная форма ПРОГРАММА СТАЖИРОВОК (MS Word, 84 Кб)

  Аппликационная форма Приложение A (MS Word, 46 Кб)

  Аппликационная форма Приложение Б (MS Word, 41 Кб)

  Аппликационная форма Приложение В (MS Excel, 17 Кб)

Спасибо за внимание к нашей программе! Желаем успеха!


Международный благотворительный фонд «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» в рамках проекта «Снижение риска ВИЧ - инфицирования среди представителей групп риска» при финансовой поддержке ПРООН за средства Глобального Фонда объявляет конкурсный отбор специалистов на позиции:
1) специалист поддержки НПО
2) ассистент отдела поддержки НПО

6 октября 2003 года

В прилагаемом файле – объявление о конкурсе и описание требований к кандидатам. Последний срок подачи CV – 10 октября 2003 г.

  Объявление о конкурсе (MS Word, 110 Кб)


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" та Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ" оголошують конкурс серед тренерів на розробку та проведення тренінгу для 18 соціальних робітників з НУО для надання соціальної допомоги в умовах стаціонару в рамках напрямку "Впровадження надання позалікарняної допомоги і догляду за хворими на ВІЛ/СНІД".

24 вересня 2003 року

Оголошення про конкурс додається у прикріпленому файлі.

Бажаємо успіхів!

  Конкурс серед тренерів на розробку та проведення тренінгу (MS Word, 63 Кб)


Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурс за проектом "Зменшення ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп"

18 вересня 2003 року

  Конкурс за проектом "Зменшення ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп" (MS Word, 687 Кб)


Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" оголошує конкурс проектів

16 вересня 2003 року

     

"Зниження ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп" у чотирьох регіонах України – Закарпатській, Миколаївській, Одеській областях та м. Києві

Конкурс оголошено Міжнародним благодійним фондом "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" в рамках програми "Зниження ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп" за фінансової підтримки Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) за кошти Глобального Фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у всесвітній відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.
Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ в найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток суспільної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.

Обґрунтування конкурсу
На сьогодні за даними міжнародних експертів кількість ВІЛ-інфікованих людей в Україні складає близько одного відсотку дорослого населення. І цей показник зростає загрозливими темпами. Без скоординованої відповіді на епідемію кількість випадків ВІЛ-інфекції може зрости в 2010 році до 1 млн. 440 тис. За останніми даними МОЗ України більше 66% серед інфікованих вірусом імунодефіциту людини становлять споживачі ін'єкційних наркотиків (СІН). Близько 21% людей інфікувались статевим шляхом. Ефективним шляхом здійснення профілактичної роботи має стати надання технічної та фінансової допомоги українським неприбутковим організаціям, які мають досвід роботи з групами населення, вразливими до ВІЛ та тісно співпрацюють з державним і недержавним секторами.
Для підтримки України у протистоянні епідемії ВІЛ/СНІДу, Глобальний Фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі - ГФ) надав Україні грант для вагомого збільшення програмної діяльності з метою подолання епідемії.
Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні, як партнер проекту ГФ в рамках компоненту "Зниження ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп", що виконується ПРООН в Україні, запрошує неприбуткові організації, недержавні та інші, до участі в конкурсі проектів за Програмою "Зниження ризику ВІЛ-інфікування серед представників вразливих груп" у таких регіонах: Закарпатська, Миколаївська, Одеська області та м. Київ.

Мета конкурсу
Знизити темпи поширення ВІЛ-інфекції в Закарпатській, Миколаївській, Одеській областях та м. Києві шляхом впровадження проектів "зменшення шкоди" від ін'єкційного вживання наркотиків та профілактики статевого шляху передачі ВІЛ. Важливим принципом цієї програми є розширення спектру послуг, що надаються існуючими проектами профілактики ВІЛ/СНІД серед уразливих груп та географічне поширення діяльності профілактичних проектів на малі міста та сільську місцевість у зазначених регіонах та у районах міста Києва. Загалом планується підтримати біля 20 проектів.

Конкурс проводиться за трьома напрямками:

Напрямок 1: Посилення існуючих проектів зменшення ризику поширення ВІЛ-інфекції серед споживачів ін'єкційних наркотиків в Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях та м. Києві.

Умови участі у конкурсі:
До участі запрошуються досвідчені українські неприбуткові організації, які відповідають наступним критеріям:

 • Основна діяльність проводиться в обласних центрах зазначених регіонів.
 • Наявність не менш ніж 2 років досвіду реалізації програм профілактики ВІЛ/СНІД серед споживачів ін'єкційних наркотиків.
 • Наявність у персоналу проекту досвіду аутріч-роботи серед представників уразливих груп.
 • Відсутність упередженого ставлення до представників уразливих груп та готовність організації до залучення представників уразливих груп безпосередньо до роботи в проекті.
 • Готовність організації в подальшому сприяти впровадженню програм замісної терапії для СІН.
 • Готовність організації створити (або підтримати вже створені) групи самодопомоги СІН.
 • Документально підтверджені наявні або потенційні можливості партнерства організації з іншими НУО та державними організаціями, підтримка місцевих органів влади (наприклад, листи підтримки, меморандуми про співпрацю тощо).
 • Спроможність організації надавати технічну допомогу іншим НУО, які працюють у містах обласного підпорядкування та сільській місцевості, з метою географічного поширення профілактичних програм у своєму регіоні.

Максимальний розмір одного гранту по цьому напрямку на першому етапі реалізації проекту (жовтень - грудень 2003 року) складатиме $ 7000

Напрямок 2: Поширення діяльності програм зменшення ризику розповсюдження ВІЛ-інфекції серед споживачів ін'єкційних наркотиків на міста обласного та районного підпорядкування та сільську місцевість в Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях та на райони м. Києва.

Умови участі у конкурсі:
До участі запрошуються як досвідчені українські неприбуткові організації, що мають існуючі профілактичні програми, так і нові організації, які відповідають наступним критеріям:

 • Спроможність організації розпочати профілактичні програми серед СІН в містах обласного та районного підпорядкування та у сільській місцевості зазначених регіонів або в районах м. Києва.
 • Наявність документально підтвердженого досвіду роботи серед представників уразливих та соціально неадаптованих груп (зокрема серед споживачів ін'єкційних наркотиків та працівників комерційного сексу).
 • Загальне розуміння працівниками організації концепції, стратегії та завдань профілактичної роботи серед уразливих щодо ВІЛ/СНІД груп населення та готовність до прямої роботи з представниками таких груп.
 • Відсутність упередженого ставлення до представників уразливих груп та готовність організації до залучення представників уразливих груп безпосередньо до роботи в проекті.
 • Готовність розвивати роботу з профілактики ВІЛ/СНІД серед уразливих груп як один з основних напрямків діяльності організації у довгостроковій перспективі.
 • Документально підтверджені наявні або потенційні можливості партнерства організації з НУО та державними організаціями, можливість підтримки місцевих органів влади (наприклад, листи підтримки, меморандуми про співпрацю тощо).

Максимальний розмір одного гранту по цьому напрямку на першому етапі реалізації проекту (жовтень - грудень 2003 року) складатиме $ 3500

Напрямок 3: Зменшення ризику поширення ВІЛ-інфекції серед працівників комерційного сексу в Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях та м. Києві.

Умови участі у конкурсі:
До участі запрошуються українські неприбуткові організації, які відповідають наступним критеріям:

 • Наявність документально підтвердженого досвіду роботи серед працівників комерційного сексу.
 • Наявність у персоналу проекту досвіду аутріч-роботи серед представників зазначеної групи.
 • Відсутність упередженого ставлення до представників уразливих груп та готовність організації до залучення представників уразливих груп безпосередньо до роботи в проекті.
 • Документально підтверджені наявні або потенційні можливості партнерства організації з НУО та державними організаціями, підтримка місцевих органів влади (наприклад, листи підтримки, меморандуми про співпрацю тощо).
 • Розуміння працівниками організації концепції, стратегії та завдань профілактичної роботи серед представників зазначеної групи

Максимальний розмір одного гранту по цьому напрямку на першому етапі реалізації проекту (жовтень - грудень 2003 року) складатиме приблизно $ 5000

Успішні проекти за всіма напрямками мають включати наступні компоненти:

 • Аутріч-робота (польова робота соціальних працівників організації безпосередньо з представниками зазначених уразливих груп).
 • Забезпечення доступу представників уразливих груп до засобів гігієни та індивідуального захисту (шприці, презервативи, тощо).
 • Інформаційно-освітня профілактична діяльність серед представників уразливих груп.
 • Розвиток груп самодопомоги та залучення представників уразливих груп до роботи в проекті.
 • Консультування та мотивування представників уразливих груп до зміни поведінки на менш небезпечну. Забезпечення доступу клієнтів проекту до програм реабілітації та замісної терапії (для досвідчених проектів).
 • Інформаційна робота із громадськістю та представниками державних та медичних закладів з метою подолання дискримінації та стигматизації представників уразливих груп.

Тривалість даного проекту – 20 місяців. Перший етап проекту – до 3 місяців з можливістю подовження на повний термін проекту за умови належного виконання проектів та продовження фінансування з боку ПРООН. Перший етап роботи проекту включатиме оцінку ситуації та організаційну та технічну підготовку до реалізації основної профілактичної програми. За результатами розгляду проектних пропозицій представники організацій будуть запрошені на тренінг із стратегії "зменшення шкоди" та проведення оцінки ситуації із залученням до участі представників уразливих груп. Після тренінгу організаціям буде запропоновано в рамках проекту провести оцінку ситуації щодо розповсюдження ВІЛ серед представників уразливих груп у регіонах, де вони працюють.

Для участі у конкурсі необхідно подати проектну заявку з бюджетом та додатками, які складено за відповідними формами, що надсилаються разом з цим оголошенням.
Проектна заявка надсилається у одному примірнику російською або українською мовою за адресою:

м. Київ, 03680
вул. Димитрова 5, кім. 2
Міжнародний благодійний фонд
"Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"
та електронною поштою на адресу: chura@aidsalliance.org.ua (за умови, що підписані та завірені печаткою сторінки заявки, а також відповідні додатки, наприклад, рекомендаційні листи, будуть надіслані факсом).

Останній термін подання проектних заявок – 28 вересня 2003 року.

За додатковими консультаціями звертайтесь, будь ласка, в офіс Міжнародного благодійного фонду
"Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД Україні: (044) 4905485, 4905486, 4905487; Факс (044) 4905489
Контактна особа: Володимир Чура, спеціаліст відділу підтримки НУО. Оголошення про конкурс та аплікаційна форма розміщені на веб-сайтах Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні - www.aidsalliance.org.ua та Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй www.un.kiev.ua

Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Проекти оцінюватимуться незалежними експертами за критеріями розділів "Умови участі у конкурсі" та "Успішні проекти за всіма напрямками мають включати наступні компоненти";
 • В проекті необхідно вказати кількість шприців, презервативів та дезінфікуючих засобів, а також вид та кількість інформаційних матеріалів для забезпечення роботи проекту на весь період роботи. Закупівля замовлених матеріальних засобів буде здійснюватися централізовано;
 • Проектні пропозиції, які надійдуть до МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться;
 • Гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам;
 • Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються;
 • Причини відмови у підтримці проекту не повідомляються;

Бажаємо Вам успіху!

  ПРОЕКТНА ПРОПОЗИЦІЯ (MS Word, 163 Кб)

  УЗАГАЛЬНЕНИЙ БЮДЖЕТ (MS Excel, 32 Кб)


ВИЧ-терроризм опровергнут?

11 сентября 2003 года

Центр профилактики и борьбы с заболеваниями США получает запросы о многочисленных сообщениях или предупреждениях о том, что ВИЧ-позитивные потребители инъекционных наркотиков оставляют использованные иглы в щелях для монет в таксофонах, с внутренней стороны ручек пистолетов на АЗС и на сиденьях в кинотеатрах.
Эти сообщения и предупреждения циркулируют в Интернете, а также распространяются по электронной почте и по факсу. Некоторые из этих сообщений содержат ложную информацию о том, что Центр профилактики и борьбы с заболеваниями США якобы подтвердил факт присутствия вируса иммунодефицита человека в этих иглах. В опровержение этих слухов Центр заявляет, что не тестировал такие иглы, равно как и не подтверждал присутствие или отсутствие в них ВИЧ. Следовательно, большинство этих сообщений и предупреждений не имеет под собой никаких оснований. В Центр профилактики и борьбы с заболеваниями не поступало информации о случаях заражения ВИЧ от случайного укола иглой, которые бы происходили вне медицинских учреждений.

Информация взята с официального сайта Центра профилактики и борьбы с заболеваниями США http://www.cdc.gov


Объявлены конкурсы по направлениям: внебольничный уход, самопомощь по ВИЧ/СПИД, создание общественного центра.

7 июля 2003 года
Международный благотворительный фонд "Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине" и Всеукраинская благотворительная организация "Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ" объявляют конкурсы проектов по направлениям:

 1. Внебольничный уход за людьми, которые живут с ВИЧ/СПИД в двух регионах Украины - Днепропетровской и Донецкой областях (MS Word, 84 Кб)
 2. Самопомощь по ВИЧ/СПИД - развитие и укрепление потенциала движения самопомощи людей, которые живут с ВИЧ/СПИД (MS Word, 58 Кб)
 3. Создание общественного центра (community centre) для людей, которые живут с ВИЧ/СПИД (MS Word, 63 Кб)

Конкурсы объявлены Международным благотворительным фондом "Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине" и Всеукраинской благотворительной организацией "Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ" в рамках совместной программы "Обеспечение ухода и поддержки людей, которые живут с ВИЧ/СПИД, и уменьшение негативных последствий эпидемии ВИЧ/СПИД" при финансовой поддержке Министерства здравоохранения Украины за деньги Глобального фонда по борьбе со СПИД, туберкулезом и малярией.

Для участия в конкурсе необходимо заполнить апликационную форму (MS Word, 99 Кб) и форму бюджета (MS Excel, 32 Кб).

Группа внедрения проекта


Региональная конференция Глобального фонда борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией для стран Восточной Европы и Центральной Азии: страны 1 и 2 раунда

19 мая 2003 года

14 – 16 мая 2003 г. Киев

  
   

Региональная конференция Глобального фонда борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией (ГФ) для стран Восточной Европы и Центральной Азии собрала представителей 12 стран (Армения, Болгария, Хорватия, Эстония, Грузия, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Румыния, Сербия, Таджикистан и Украина), проекты которых были одобрены в первом или во втором раунде рассмотрения проектных заявок. Главными задачами конференции были прояснить процедуры Глобального фонда для работы с реципиентами внутри стран, выяснить потребности стран в технической поддержке и стимулировать сотрудничество во всем регионе.

Во время трехдневной конференции – первого мероприяти подобного рода, организованного Глобальным фондом для стран Восточной Европы и Центральной Азии – реципиенты узнали об опыте стран 1 раунда в области работы с ГФ и объединения государственных, международных и неправительственных организаций-партнеров внутри страны. Участники конференции также имели возможность ознакомиться с многочисленными яркими и новаторскими примерами сотрудничества в рамках проектов ГФ в странах Латинской Америки и Карибского бассейна, которые получают финансирование из того же портфеля инвестиций ГФ, что и страны Восточной Европы и Центральной Азии.

Объединение программ по борьбе с туберкулезом и ВИЧ-инфекцией – особенно интересный аспект, представленный Глобальным Фондом на конференции с намерением подтолкнуть страны региона к написанию большего количества проектных заявок, направленных на борьбу с туберкулезом. На конференции также были проведены сессии по вопросам ухода, лечени и поддержки ВИЧ-позитивных людей и стратегиям снижения вреда в регионе.
Присутствие на конференции представителей всех стран региона дало хороший повод обозначить направления будущей деятельности. Страны выразили надежду на то, что их сотрудничество с ГФ приведет к увеличению национальных возможностей в области профилактики и борьбы с эпидемией ВИЧ/СПИД, более скоординированной работе международных организаций, а также к дальнейшему выполнению правительствами обязательств, взятых на себя в рамках проекта ГФ, включая поддержку национальных проектов после окончания их финансирования Глобальным Фондом.

Для получения дополнительной информации посетите сайт Глобального фонда: www.globalfundatm.org


Польсько-американсько-українська ініціатива про співпрацю оголошує конкурс проектів у напрямку інформування з ВІЛ/СНІД

5 травня 2003

     

Рішенням Ради ПАУСІ впроваджено новий напрямок фінансуванн українсько-польських проектів – інформування з ВІЛ/СНІД. У межах цього напрямку буде підтримано діяльність, спрямовану на вивченн польського досвіду профілактики ВІЛ/СНІД та інформування населення з цієї проблеми, зокрема, проведення інформаційних кампаній щодо попередження цієї летальної хвороби.

У сусідній Польщі практика проведення інформаційно-освітніх кампаній довела свою ефективність. Згідно з офіційними даними, вперше ВІЛ було виявлено у Польщі у 1985 році. Роком пізніше був зареєстрований перший випадок захворювання на СНІД. Але завдяки вчасно вжитим заходам країні вдалос попередити катастрофічне поширення хвороби, і на сьогодні офіційна кількість ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД становить 8 000 осіб, а неофіційна - до 20 000. Враховуючи те, що населення країни становить 40 000 000 осіб, показник 20 000 є не таким приголомшливим, як в Україні, що посідає перше місце серед європейських країн за кількістю уражених вірусом імунодефіциту людини. За даними офісу ООН в Україні, приблизно 400 000 людей є ВІЛ-інфікованими, що складає майже 1% дорослого населення України. Ситуація є дійсно загрозливою, адже вірус поступово поширюється на членів суспільства, що не входять до так званих "груп ризику" – наркоманів, гомосексуалістів та працівників секс-індустрії.

Одним з найактуальніших питань у ситуації із стрімкими темпами поширенням ВІЛ/СНІДу в Україні залишається нестача інформації щодо самої хвороби, шляхів її розповсюдження та методів запобігання. Існує нагальна потреба у заходах, спрямованих на покращення загальноосвітнього рівня громадян з цього питання, особливо серед молодого покоління українців.

Просимо звернути увагу:

 • ПАУСІ НЕ ФІНАНСУВАТИМЕ: заходи, спрямовані на лікуванн та догляд хворих на ВІЛ/СНІД, забезпечення медикаментами, програми обміну одноразовими шприцами, психологічні консультації, тощо.
 • Обов'язковою умовою для участі у програмі є наявність організації-партнера з Польщі.
 • Правила подання пропозицій на фінансування можна отримати на Інтернет-сторінці ПАУСІ: www.pauci.org. У разі виникнення питань просимо звертатись до Координатора з інформаційних питань Вікторії Валькович (vv@pauci.kiev.ua, тел: (38 044) 235 8410) у київському офісі або до Координатора програми Адама Сауера (as@pauci.pl, тел: (48 22) 625 4846) у варшавському офісі.

Для участі у найближчому конкурсі проекти повинні бути отримані офісом ПАУСІ до 12:00 місцевого часу 12 червня 2003 року. Просимо надсилати проекти електронною поштою: pauci@pauci.kiev.ua або pauci@pauci.pl чи звичайною поштою: вул. Б.Хмельницького 68, кв. 68, Київ 01030, Україна; ul. Solec 48, p. III, 00-382 Warszawa, Polska


Довідка

ПАУСІ є ґрантовою програмою, що ставить за мету зміцнення українсько-польських стосунків та поширення успішного польського досвіду реформ в Україні. ПАУСІ, започаткована урядами Польщі, США та України, надає фінансову підтримку для здійснення спільних українсько-польських проектів, спрямованих на досягненн вищезгаданої мети. Програма адмініструється Домом Свободи та фінансуєтьс Агентством США з міжнародного розвитку.

ПАУСІ надає ґранти на українсько-польські проекти у п'ятьох напрямках:

 • макроекономічна політика
 • розвиток малого підприємництва
 • реформування місцевого самоврядування
 • європейська інтеграція
 • інформування з ВІЛ/СНІД

Переважно фінансування надається недержавним неприбутковим організаціям, а також вищим навчальним закладам. Підтримка може надаватися і проектам приватних комерційних організацій (наприклад, компаніям ЗМІ, центрам розвитку підприємництва, консалтинговим фірмам і т.д.) у разі, якщо запропонований ними проект не є прибутковим та не служить комерційним інтересам фірми.

Дотепер ПАУСІ надала фінансування 111 організаціям у Польщі та Україні на реалізацію спільних проектів за участю понад 260 партнерських інституцій з двох країн. Повний список проектів та їх стислий опис можна переглянути на Інтернет-сторінці ПАУСІ: www.pauci.org


"Громадське Радіо" має честь повідомити про початок інформаційної кампанії, присвяченої Міжнародному дню пам'яті померлих від СНІДу.

21 квітня 2003 року

 

 

Шановне панство!

"Громадське Радіо" має честь повідомити про початок інформаційної кампанії, присвяченої Міжнародному дню пам'яті померлих від СНІДу!

16 травня, напередодні Міжнародного дня пам'яті людей, які померли від СНІДу, на Громадському Радіо в прямий ефір вийде п`ятигодинний радіомарафон.
З 16.00 до 21.00 марафон лунатиме на хвилі "Радіо Рокс – Україна" 103,6 ФМ, з 21.00 до 22.00 марафон триватиме на хвилі Радіо "Континент" 100,9 ФМ.

Мета марафону - привернути увагу громадськості до проблем людей які живуть з ВІЛ/СНІД, збільшити поінформованість населення щодо проблем ВІЛ/СНІДу, сприяти зменшенню дискримінації ВІЛ-позитивних людей, розказати про те, що робить держава та громадські організації для профілактики та лікування цього захворювання. Марафон проходитиме у форматі дискусії, до якої залучаться представники міністерств, лікарі, ВІЛ-позитивні, представники ВІЛ-сервісних організацій, зірки шоу-бізнесу та спорту, а також радіослухачі.

Ще одна ціль марафону - зібрати кошти для ВІЛ-позитивних ДІТЕЙ - СИРІТ, які мешкають у Кримській республіканській дитячій клінічній інфекційній лікарні. Вони мають потребу у ліках, харчуванні, меблях та памперсах. Все це буде придбано на зібрані під час акції гроші.

Гроші для симферопольських ВІЛ-позитивних дітей можна перераховувати на рахунок:
Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДУ"
Ідентифікаційний код: 26193924
Р/Р: 260030101223
ЗАТ "Мікрофінансовий Банк"
МФО: 320984
Призначення платежу: Благодійна допомога Кримській республіканській дитячій клінічній лікарні, ВІЛ-позитивним дітям-сиротам

У прес-конференції беруть участь:
Роман Вибрановський, продюсер "Громадського Радіо",
Алла Щербинська, директор Українського Центру СНІДу,
Людмила Іванівна Прокудіна, головний лікар Кримської республіканської дитячої клінічної лікарні,
Лайма Гейдар, Інформаційно-освітній центр "Жіноча мережа".
Співорганізаторами акції є Благодійний Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу, Міжнародний Інститут проблем ВІЛ/СНІДу, Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, представництво ООН в Україні, Інформаційно-освітній центр "Жіноча мережа". Акція проходитиме за підтримки Міністерства охорони здоров'я України.

Україна, м.Київ 01033
вул. Володимирська 61\11
офіс 50, 7-й поверх
тел. 494-40-15
тел./факс 494-40-14
e-mail: info@radio.org.ua
web: www.radio.org.ua


Американские дипломаты встретились, чтобы обсудить проблему распространения ВИЧ/СПИД в странах бывшего Советского Союза

7 февраля 2003 года

4-6 февраля американские послы из всех стран региона собрались в Киеве, чтобы обсудить пути противодействия эпидемии ВИЧ-инфекции, стремительно развивающейся во всех постсоветских государствах.
Дипломатов из 14 стран бывшего Советского Союза, прибывших на конференцию, не оставили равнодушными презентации Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ, которые наглядно продемонстрировали, какое страдание приносят ВИЧ-позитивным людям в Украине стигма, дискриминация и недоступность лекарств.
Посол США в Украине Карлос Паскуаль похвалил Украину за то, что она признала существование проблемы СПИД внутри страны и предпринимает усилия по предотвращению развития эпидемии. Однако, по его словам, распространение инфекции среди широких слоев населения может «перегрузить» медицинские и социальные службы.
Посол Джэк Чоу, специальный представитель государственного секретаря США по вопросам ВИЧ/СПИД, также посетивший конференцию, сказал, что США считают эпидемию ВИЧ/СПИД острейшей мировой проблемой из-за угрозы, которую она представляет развитию и инвестиционной деятельности на десятилетия вперед. Он призвал послов, работающих в постсоветском регионе, объединить свои усилия в борьбе с эпидемией и делиться опытом в данной сфере.
Хотя Соединенные Штаты являются основным жертвователем средств в Глобальный Фонд борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией, господин Чоу заявил, что правительство США не сократит объемы финансирования, выделяемого Украине на борьбу с распространением ВИЧ-инфекции и СПИД, несмотря на недавно выделенный Фондом грант.
Президент США Джордж Буш младший в своем обращении к нации в январе этого года заявил, что правительство США собирается выделить $10 миллиардов на борьбу с ВИЧ/СПИД во всем мире.


Грант Глобального фонда в размере $ 18 800 000 призван ускорить развитие программы по профилактике и борьбе с ВИЧ/СПИД в Украине

29 января 2003 года

Глобальный Фонд объявил о подписании двух договоров в сфере профилактики и борьбы с эпидемией ВИЧ/СПИД в Украине

Женева, Швейцария.

29 января 2003 г. Глобальный фонд по борьбе со СПИДом, Туберкулезом и Малярией объявил о подписании двух договоров в сфере профилактики и борьбы с эпидемией ВИЧ/СПИД в Украине.

Министерство Здравоохранения получит дополнительные $ 16 900 000 на реализацию компонента по лечению, уходу и поддержке людей, живущих с ВИЧ, включая поставки антиретровирусных препаратов и лекарств для лечения оппортунистических инфекций, а также на усиление национальных программ по контролю над распространением ВИЧ-инфекции.

Программа Развития ООН получит $ 1 900 000 на реализацию компонента по поддержке широкого спектра услуг, оказываемых группам с повышенной уязвимостью к ВИЧ-инфекции, направленных на снижение темпов инфицирования среди потребителей инъекционных наркотиков, работников коммерческого секса, заключенных и людей в униформе.

На церемонии подписания договоров 29 января 2003 года министр здравоохранения Украины А. В. Пидаев заявил: «Украина с самого начала была вовлечена в деятельность Глобального Фонда, активно участвуя в работе временной рабочей группы, и в результате удостоилась привилегии стать членом правления Фонда в качестве представителя европейских стран-получателей грантов. Сегодня Украина подписала первые грантовые соглашения в европейском регионе, и мы очень гордимся этим и обязуемся в дальнейшем также придерживаться курса истинного партнерства в ответ на развитие эпидемии ВИЧ/СПИД в Украине».

Ожидаемые результаты деятельности по компоненту Министерства Здравоохранения включают: обеспечение антиретровирусной терапией и препаратами для лечения оппортунистических инфекций 1500 человек, живущих с ВИЧ/СПИД, сокращение на 10% количества случаев передачи ВИЧ-инфекции детям от ВИЧ-позитивных матерей; 50% ВИЧ-позитивных беременных женщин будут принимать антиретровирусные препараты для предотвращения передачи ВИЧ от матери к ребенку.

Ожидаемые результаты по компоненту Программы Развития ООН: охват потребителей инъекционных наркотиков программами профилактики должен быть увеличен до 20% в установленных местах, использование стерильных шприцев должно вырасти до 50%, использование презервативов секс-работницами во время оказания услуг клиентам должно увеличится до 30%, использование презервативов людьми в униформе должно вырасти до 40%.

В день подписания соглашения с Украиной было также объявлено о подписании договоров с Аргентиной, Камбоджой, Индонезией, Мадагаскаром, Панамой и Всемирной Лютеранской Федерацией. Общая сумма, которую Глобальный Фонд обязуется выплатить по этим договорам, а также по тем, что были подписаны ранее (с Китаем, Ганой, Гаити, Гондурасом, Лаосской Народной Демократической Республикой, Малави, Марокко, Шри-Ланкой и Танзанией), составляет $ 211 000 000.

Ожидается, что в ближайшем будущем будет объявлено о подписании еще нескольких грантовых соглашений с Глобальным Фондом.

Перевод информации с сайта Глобального Фонда по борьбе со СПИДом, Туберкулезом и Малярией (http://www.globalfundatm.org/).


Видео-конференция при поддержке ЮНЕСКО и Мирового Банка

03 декабря 2002 года

В Видео-конференции примут участие 55 юношей и девушек из 5 стран
Организовано: Международным институтом по проблемам ВИЧ/СПИД


План проведения Интернет-конференции «Объединившись против СПИД: ситуация требует мобилизации усилий»

02 декабря 2002 года

2 декабря 2002 г. 12:00 г.Киев, Боричев Узвис,13 (м.«Почтовая площадь») Здание Парламентской Библиотеки, 3 этаж. http://www.iatp.org.ua/irchat
Продолжительность Интернет конференции — 2 часа Модератор: Киселева Ольга, Мединфоцентр «Вектор»
Форма регистрации в чате — Имя _Организация_Город
Чат будет разделен на 4 тематических чат-комнаты:

 • Профилактика ВИЧ/СПИД
 • Лечение людей, живущих с ВИЧ/СПИД
 • Уход и поддержка людей, живущих с ВИЧ/СПИД
 • Эпидемиологическая ситуация

12:00 — 12:10 Начало. Приветствие на местах. Вступительное слово.
12:10 — 12:20 Приветствие участников Видео-Интернет-Конференции:

 • Модератор проекта — Киселева Ольга
 • Директор Украинского Центра СПИД— Алла Щербинская
 • Директор Мединфоцентра ВЕКТОР — Виктор Сердюк
 • Представитель фонда «Вiдродження» — Денис Полтавец
 • Координатор IREX/IATP для Украины — Артур Яременко

12:20 — 13:00 Сообщения докладчиков. Дискуссия с регионами. Представители:

 • Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине
 • Министерство здравоохранения
 • ЮНИСЕФ
 • Мировой Банк
 • Врачи без границ
 • USAID
 • UNDP
 • UNAIDS

К on-line дискуссии в тематических чат-комнатах участники из регионов присоединятся в 12-30, после того, как основные докладчики разместят короткие сообщения в чате.
13:00 — 14:00 Видео-чат с аудиторией, находящейся в центрах IREX/IATP одновременно в 25 регионах Украины.

 • Обсуждение мероприятий, проходивших в Киеве и регионах Украины в преддверии Всемирного дня Борьбы со СПИД.

13: 40 — 14:00 Подведение итогов

 • Заполнение online-анкет всеми участниками конференции (Результаты анкетирования, а также итоги конференции будут размещены на сайте Мединфоцентра ВЕКТОР и проекта IREX/IATP)
 • Принятие общей резолюции.


Жюри всеукраинского журналистского конкурса назвало победителей

02 декабря 2002 года

 

Накануне Всемирного дня борьбы со СПИД завершился Всеукраинский конкурс «СПИД касается каждого! Думай глобально – действуй локально», объявленный Национальным союзом журналистов и Проектом Европейской комиссии по предотвращению ВИЧ/СПИД для молодежи, реализуемый Британским Советом в Украине.
Конкурс ставил своей целью привлечь внимание всех отечественных СМИ к проблеме ВИЧ/СПИД. Всеукраинский конкурс среди средств массовой информации, журналистов и внештатных сотрудников, по мнению его организаторов, стал тем катализатором, который заставил общество несколько по-другому взглянуть на проблему СПИД и изменить отношение людей к тем, кто сегодня живет с ВИЧ-позитивным статусом и нуждается в нашей поддержке. На конкурс поступило почти 200 материалов со всех регионов Украины. Представительское жюри, состоящее из экспертов государственных (Министерство здравоохранения, Государственный комитет информационной политики, ТВ и радиовещания, Институт журналистики), международных (ЕК, ООН, Британский Совет, Международный Альянс по ВИЧ/СПИД, Интерньюз, ЮНИСЕФ) и украинских (Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ, Национальный союз журналистов Украины) общественных организаций, рассмотрело работы 85 участников, которые соревновались в четырех номинациях («Лучшее средство массовой информации», «Лучшая журналистская работа», «Лучшая работа внештатного сотрудника», «Лучшая идея/концепция сценария/социальной рекламы»).
В рамках массовых мероприятий, посвященных Всемирному дню борьбы со СПИД, в «Театре на Подоле» состоялась церемония награждения победителей конкурса призами, любезно подготовленными организаторами и спонсорами – Представительством Европейской комиссии, ПРООН в Украине, компанией «Британские авиалинии», ЮНИСЕФ, Международным Альянсом по ВИЧ/СПИД, международной корпорацией «Интерньюз-Украина», фирмой «Злагода», индийским рестораном «Гималаи». Для внештатных сотрудников специальные призы подготовил Институт журналистики Национального университета им. Тараса Шевченко. Победителями конкурса среди средств массовой информации стали: газета «Ваше здоровье» (Киев), электронный вестник УНИАН «Украина и СПИД» и специализированный бюллетень «Наша жизнь» (Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ, Киев).
Среди журналистских работ отмечены: газетные публикации Валентины Кокиной («Урядовий кур'єр»), публикации в интернет-издании Натальи Боднарчук (УНИАН), радиопрограмма «Экогармония» Елены Дуб (радио «Люкс», Львов), телепрограмма «СПИД. Опасность безразличия» Марины Бондаренко (проект «Green-зона» ТРК «Золотые ворота», эфир СТБ). Поощрительные премии получили Алла Рябоненко (г. Звенигород) и Валерия Жермицина (г. Острог). Специальная премия фонда ЮНИСЕФ за тему «ВИЧ/СПИД и ребенок» присуждена Ольге Коростелевой (Киев), Международного Альянса по ВИЧ/СПИД за результативность журналистского материала – Тамаре Голобородько (Полтава). Кроме того, были вручены и поощрительные премии: газете «Полигон» (г. Владимир-Волынский), клубу «Квітень» за серию изданий (Полтава), журналу «С» (Киев), Юлие Артамощенко (Киев), Максиму Колесникову (Киев), а также Украинской образовательной программе реформ -- за серию материалов в программе «Перекресток», на радио «Свобода», публикации в журнале «Новый курьер» и серию заседаний пресс-клуба по проблематике ВИЧ/СПИД.

УНИАН


Национальный конкурс журналистов, пишущих в области ВИЧ/СПИД, церемония награждения

02 декабря 2002 года

 pdf Пресс-релиз (укр.) (0.18 Mb)


Надежда 2002: II Международная конференция по профилактике и контролю над злоупотреблением химическими веществами и ВИЧ

1—3 декабря 2002 года
Мумбаи, Индия

Цели конференции:

 • выделить последние достижения в решении проблем, связанных с зависимостью, включая ВИЧ;
 • проанализировать эффективность существующих стратегий и предложить пути их усовершенствования;
 • способствовать глобальному обмену знаниями и опытом в области снижени спроса и предложения, профилактики ВИЧ среди представителей различных рас, культур, верований и дисциплин.

Абстракты принимаются до 3 сентября.

Спонсоры:

UNAIDS; United Nations Drug Control Programme; National AIDS Control Organization; Министерство здравоохранения Индии.

Контактная информация: Hope 2002 Secretariat, H-1, Sitaram Bldg, Palton Rd, Mumbai
400001, India.
Тел. +91 (22) 345 3253;
факс: +91 (22) 342 1416;
e-mail: yusuferchant@samskritiindia.com; info@hopeconference.org
www.hopeconference.org/hope2002main.html

Взносы: до 31 августа — $295; после 31 августа — $380; для студентов — $180


Программа Пятой общегородской акции школьников «ВИЧ/СПИД: Остановим дискриминацию» в рамках Всемирной кампании борьбы со СПИД.

1 декабря 2002 года

10.00-18.00 – Городская выставка-конкурс «ВИЧ/СПИД: Глазами детей»;
13.00-15.00 – Тренинг для старшеклассников «ВИЧ/СПИД и твое безопасное поведение» (проводят тренеры украинско-канадской организации «Молодежь на перепутье»);
13.00-15.00 – Финальный тур городского литературного конкурса «ВИЧ/СПИД: Рядом»;
15.00-17.00 – Театральная акция «ВИЧ/СПИД: Остановим дискриминацию» (слайд-видео шоу, лучшие спектакли волонтерского театра периода 1998-2002 годов, награждение победителей литературного и художественного конкурсов, волонтеров, распространение профилактических информационных материалов).
Дополнительную информацию Вы можете получить по телефону: (044) 290-51-17.
С уважением,
Денис Варивончик, к.мед.н. — уководитель программы «Школьники Киева – за здоровый образ жизни»
Геннадий Васильев, Андрей Кальченко — координаторы волонтерского движения программы «Школьники Киева – за здоровый образ жизни»
Антон Пименов – координатор проекта «Дети Украины – антиВИЧ/СПИД» lgvs.gif (650 bytes)    saapf.gif (554 bytes)    alliance.gif (760 bytes)    usaid1.gif (545 bytes)    cap.gif (659 bytes)

ВІЛ-активісти України вирішують проблеми епідемії ВІЛ та СНІД.

29—30 листопада 2002 року

«Від слів до дії» — це девіз Третьої Національної Конференції ВІЛ-сервісних організацій та людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією. У конференції, що проходитиме 29-30 листопада 2001 року у Києві (Український Дім, Хрещатик 2), братимуть участь 56 ВІЛ-сервісних організацій, тобто організацій, що надають послуги для ВІЛ-інфікованих людей.
Мета конференції — розробити план участі недержавних організацій у Національній Програмі Профілактики ВІЛ-інфекції та СНІД на 2002-2003 роки, розширити співпрацю громадського та державного секторів, а також привернути увагу загальносвітової спільноти до проблем епідемії ВІЛ та СНІД в Україні. На цей час в нашій державі зареєстровано більш ніж 42 тисячі ВІЛ-інфікованих, і хоч в Україні — одне з найбільш прогресивних законодавств у світі щодо ВІЛ, але все ж таки немає достатніх механізмів застосування цього законодавства за умов існуючих соціально-економічних проблем в Україні. Відсутні кошти на закупівлю антиретровірусної терапії та діагностичного обладнання, немає якісної соціальної реклами та освітніх проектів щодо формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних, не розробляються державні програми психологічно-соціальної підтримки. ВІЛ-позитивні люди та фахівці створюють громадські організації, проводять консультації ВІЛ-позитивних за технологією «рівний — pівному», чергують на телефонах Довіри, створюють гурти взаємодопомоги і клуби ЛЖВ. Вони організовують та беруть участь конференціях, семінарах, тренінгах, профілактичних акціях, концертах, художніх виставках.
Учасники конференції приймуть резолюцію, яка буде надіслана до Президента України, до Верховної Ради, уряду держави та до міжнародної спільноти з вимогою звернути увагу на ці проблеми та з проханням зрозуміти, що
немає профілактики і лікування без державної політики!
Виконавча влада також має визнати необхідність участі ВІЛ-інфікованих та неурядових ВІЛ-сервісних організацій у плануванні та стратегії заходів, які направлені на боротьбу з епідемію ВІЛ-СНІДУ в Україні.
У конференції візьмуть участь Пітер Піот — голова всесвітньої місії UNAIDS та Алла Щербинська — директор Українського Центру СНІДу. В рамках конференції буде проведено прес-конференцію, участь у якій братимуть Володимир Жовтяк — голова Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, Наталя Лук'янова — директор Фонду профілактики хімічних залежностей та СНІДу, Андрій Клєпіков — виконавчий директор Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД, Хью О'розко — директор Альянс Партнерства Каунтерпарт та депутат Верховної Ради, голова Партії Зелених Віталій Кононов.
Дополнительная информация (по материалам брифинга «Помнить и жить» Всеукраинской сети ЛЖВ, 14.06.2001)
Вирус ВИЧ обнаружен в 1983 году. Во всем мире эпидемия ВИЧ распространяется более 10 лет. 35 млн. людей на всех континентах Земли живут с ВИЧ-инфекцией. Более 22 млн. людей уже умерли от СПИДа. 95% всех ВИЧ-инфицированных живут в развивающихся странах или в странах с экономикой переходного периода. 95% ВИЧ-позитивных людей Украины не знают о том, что они инфицированы.
В ближайшее время, по официальным данным Украинского центра СПИД, эпидемия СПИД в Украине вызовет обострение демографического кризиса. По прогнозам специалистов пик эпидемии СПИД в Украине наступит в 2007 — 2016 годах. Эпидемия СПИД в нашей стране началась еще в 1987 году, тем не менее, до 1995 года она распространялась медленно. В 2000 году эпидемия в Украине была признана на государственном уровне.
Сегодня Украина занимает первое место в Европе по распространению эпидемии ВИЧ/СПИД. В 1995 году в Украине было зарегистрировано 250 случаев инфицирования, в 1998 году уже более 8 000. На сегодняшний день, по официальным данным, в стране насчитывается более 42 000 ВИЧ-инфицированных.
Однако, по рекомендациям ВОЗ официальную цифру эпидемии нужно умножать на 10. Таким образом, уже сегодня мы получаем 420 тыс. ВИЧ-инфицированных в Украине! По данным Института экономики НАНУ, развитие эпидемии в Украине может разворачиваться по двум сценариям. Если эпидемия СПИДа в стране будет следовать европейскому варианту (охват 1,45 % населения), в Украине погибнет 0,9 млн. людей. По азиатскому варианту (3,9 % населения) — погибнет 2,1 млн. населения страны.
Проблемы профилактики ВИЧ/СПИД, безусловно, и в дальнейшем остаются актуальными для нашего общества. Тем не менее, стремительное распространение эпидемии во всех прослойках населения, среди всех возрастных и социальных категорий, показывает, что сегодня недостаточно ограничиваться исключительно профилактическими мерами. Необходимо всесторонне поддерживать людей, которые уже ВИЧ-инфицированны.
Негативное отношение к ВИЧ-инфицированным людям и их семьям, полное невежество населения в проблемах ВИЧ/СПИД делают жизнь ВИЧ-инфицированных людей невыносимой. Дискриминация к ЛЖВС широко распространена в нашей стране, хотя очень часто она имеет невыразительный, или скрытый характер, и даже не осознается теми, кто ее допускает. Судьбы ВИЧ-инфицированных людей удивительно похожи: разглашение тайны диагноза медицинским персоналом, отказ медиков от предоставления срочных и необходимых медицинских услуг, принудительное увольнение с работы или учебы, невозможность найти работу или получить образование, ограничение репродуктивных прав, всесторонняя изоляция и враждебное отношение общества, стигматизация. Все эти факторы в совокупности с недоступностью антиретровирусного лечения, способного продлить жизнь ВИЧ-позитивного человека на неопределенно долгое время, приводит к неминуемому ускорению развития инфекции в СПИД.
С 1998 года государство начинает проявлять заботу о людях, живущих с ВИЧ/СПИД. Выходит серия постановлений, законов и указов, направленных как на предотвращение заболевания, так и на социальную защиту ВИЧ-позитивных. Всем известно, что законодательство Украины в отношении ВИЧ-позитивных — одно из самых прогрессивных в мире. Тем не менее, реальное состояние и качество жизни инфицированных людей в стране не изменилось, ведь эти проблемы требуют от государства больших средств и долгосрочных мероприятий.
Существуют ли эффективные методы профилактики ВИЧ/СПИД? На этот вопрос можно ответить, обратившись к опыту других стран, в которых ВИЧ/СПИД начал развиваться гораздо раньше, чем в Украине. Эпидемиологическая ситуация улучшается в тех странах, где репрессивные методы борьбы с эпидемией ВИЧ/СПИД заменяются толерантным отношением к ВИЧ-позитивным людям. Ситуация стабилизируется, только если профилактические меры соединяются с поддержкой ВИЧ-позитивных людей и доступностью лекарственных средств (антиретровирусная терапия). В развитых странах благодаря доступности антиретровирусной терапии ВИЧ-инфекция считается неизлечимым хроническим заболеванием.
Ошибочно полагать, что ВИЧ является прерогативой определенных категорий населения: наркозависимых, работников и работниц секс-бизнеса, мужчин, живущих с мужчинами, поскольку заразиться ВИЧ может любой человек. Мы должны изменить свое сознание и понять, что стратегия отторжения, репрессий, изоляции людей с ВИЧ/СПИД, пренебрежение цифрами эпидемии только усугубляют эпидемиологическую обстановку в стране. И поэтому максимально эффективным профилактическим методом является изучение и осознание путей передачи вируса ВИЧ, а также соблюдение универсальных стандартов безопасного поведения.
Конечно же, у любого человека существует страх инфицироваться, но в большинстве случаев страхи преувеличены и неоправданны. ВИЧ не передается при бытовых контактах. Все пути передачи ВИЧ-инфекции научно доказаны и хорошо исследованы на практике. Сама главная причина заражения ВИЧ — отсутствие ответственности за свое здоровье и пренебрежение универсальными правилами безопасного поведения. Заражение ВИЧ может произойти при попадании инфицированной крови в кровоток незараженного человека, либо половым путем. Люди должны знать о том, что существуют простые и доступные способы предохраниться от заражения ВИЧ:

 • использовать презервативы или другие барьерные средства контрацепции при любых сексуальных контактах;
 • никогда не употреблять внутривенно наркотические вещества;
 • требовать соблюдения всех стандартов безопасности при проведении медицинских манипуляций.

Люди должны знать, что заразиться ВИЧ или нет — личная ответственность каждого.


Управление по пищевым продуктам и лекарственным препаратам США одобряет новый быстрый тест (rapid test) на ВИЧ

29 ноября 2002 года

Секретарь Департамента здравоохранения США Томми Томпсон заявил, что Управление по пищевым продуктам и лекарственным препаратам США одобрило новую быструю диагностическую тест-систему обнаружения антител к ВИЧ, которая гарантирует точность результата 99.6% за не более чем 20 минут.
Новый тест, для которого требуется не более 1-й капли крови, позволяет быстро и надежно определить антитела к ВИЧ-1, вирусу, который наиболее распространен в США. В отличие от остальных тестов на антитела к ВИЧ, его можно хранить при комнатной температуре, он не требует специального оборудования и может использоваться вне лаборатории или клинических помещений, а для анализа достаточно крови из пальца. Только что одобренный тест называется The OraQuick Rapid HIV-1 Antibody Test и произведен компанией OraSure Technologies, Inc., Вифлеем, Пенсильвания.
Полный английский вариант сообщения можно прочитать на сайте:
http://www.fda.gov/bbs/topics/news/2002/new00852.html
Полный русский перевод предоставлен на сайте:
http://txt.spid.ru/r/p/325/


Пресс-конференция по поводу Всемирного дня борьбы со СПИД «Сотрудничество между государственными структурами и НПО в области ВИЧ/СПИД»

25 ноября 2002 года

 pdf Пресс-релиз (укр.) (0.17 Mb)

IV Национальная Конференция позитивных людей и ВИЧ-сервисных организаций Украины «Действуем, объединившись!»

23–25 ноября 2002 года

 

 Лого конференции

Целью Конференции является выработка общей стратегии НПО и государственных структур в организации адекватного ответа сообщества на эпидемию ВИЧ/СПИД в Украине.
Организаторы Конференции: Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ, Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа, Международный Альянс по ВИЧ/СПИД.
Программа Конференции была достаточно насыщена: участники прошли тренинги по технологии равный – равному; организации и управлению группами взаимопомощи; консультированию связанному с ВИЧ. Работали секции: международный опыт; женщины и ВИЧ; лечение ВИЧ-инфекции; создание комъюнити-центров для ВИЧ-позитивных; права человека и СМИ; работа с гомосексуальными людьми.
К участию в Конференции были приглашены активисты из 60 общественных организаций со всех регионов Украины, специалисты, работающие в области ВИЧ/СПИД, а так же представители правительства и международных организаций. В конференции приняло участие более 300 человек.

 pdf Пресс-релиз (укр.), (рус.), (англ.) (0.28 Mb)
 pdf Программа (рус.), (англ.) (0.26 Mb)
 pdf Резолюция (укр.), (англ.) (0.40 Mb)


6-я Европейская конференция по наркотикам и ВИЧ/СПИД в местах заключения. Время перемен: вопросы практического применения знаний

10 – 12 октября 2002 года

 

Парк Отель, Шонбрун, Австрия

Учредители и организаторы:

 

 • Европейская сеть служб по наркотикам и ВИЧ/СПИД в местах заключения;
 • Наркослужба Кранстаун;
 • Министерство юстиции Австрии;
 • Fonds Sociales Wien, г. Вена;
 • ВОЗ – программа здравоохранения в тюрьмах;
 • Европейский центр мониторинга оборота наркотиков и наркозависимости;
 • «СПИД Фонд Восток-Запад»
 • Институт «Открытое общество».

Основные задачи конференции:

 • изучение примеров передового опыта в этой области;
 • анализ научных исследований, изучение новых проблемных тенденций и обсуждение нововведений в организации работы в местах заключения;
 • поддержка и организация участия представителей стран Центральной и Восточной Европы, обмен опытом между странами-участницами.

Мы ждем ваших тезисов

Если вы хотите выступить с докладом (презентацией) или провести семинар, вы должны до 28 июня 2002 г. представить тезисы (краткое содержание вашей презентации) объемом 200–400 слов. Участникам, выбранным для проведения устной презентации или семинара, будет предоставлена скидка с регистрационного сбора.
Тезисы, а также запросы о дополнительной информации, просьба направлять в секретариат конференции:
Эдоардо Спакка,
Broadway House, 4th floor, 112-134 The Broadway, London SW19 1 RL, UK
Тел. + 44/208/5438333
факс + 44/208/5434348
http://www.cranstoun.org
E-mail:espacca@cranstoun.org.uk


Четвертая европейская конференция по СПИД, по методам и результатам социальных и бихевиоральных исследований по СПИД: европейский подход к ВИЧ/СПИД и близким вопросам: исследования, политика, профилактика и уход

19–21 сентября, 2002 года

Вильнюс, Литва

Цели конференции:

 • способствовать проведению консультаций, дискуссий и распространению новейшей информации об исследованиях, полученных результатах и личных примерах из практики исследователей ВИЧ/СПИД, практиков, руководителей программ и людей, принимающих решения;
 • усилить обмен информацией и способствовать установлению контактов в Европе по вопросам ВИЧ/СПИД и сродным темам;
 • способствовать установлению и поддержанию связей между активистами и учениками и обмену идей НПО из разных регионов Европы;
 • Выпустить публикацию о ценном опыте работы как активистов, так и ученых в отношении исследований в области ВИЧ/СПИД с позиции поведенческих и социальных наук.

Организационный комитет ждет Ваших абстрактов

За дальнейшей информацией обращайтесь:
Saulius Caplinskas (Саулиус Каплинскас)
Председатель организационного комитета конференции
Nugaletoju St. 14D, LT-2016 Vilnius
Lithuania
Tel. +3702 300125
Fax. +3702 300123
E-mail: aids@aids.lt


Клиническая образовательная программа в отношении лечения ВИЧ-инфекции в Украине

5 сентября 2002 года

В Одессе 5 сентября 2002 г. прошел очередной семинар в рамках клинической образовательной программы «Украина – Анти-СПИД 2001-2002».
Программа, проходящая при поддержке американской фармацевтической компании Бристол-Майерс Сквибб и ее представителя в Украине — компании «Дельта Медикал», стартовала в ноябре 2001 г. в Киеве. Во втором заседании в феврале 2002 г. приняли участие клиницисты Донецкого региона. Последнее заседание было решено провести в Одессе, т.к. именно Одесский регион является стратегически важным в предотвращении дальнейшего распространения инфекции на Украине. Основной целью клинической образовательной программы является дальнейшее повышение квалификации медицинских работников, освоение новых эффективных и рациональных схем лечения, обмен опытом с ведущими специалистами из других стран.
В работе регионального заседания приняли участие начальник управления здравоохранения Одесской областной госадминистрации П.Н.Чуев, главврач областного центра борьбы со СПИД О.И.Пенин, ведущий научный сотрудник Всероссийского федерального Центра борьбы со СПИД А.В.Кравченко. На заседании присутствовало более 200 медицинских работников из Одесского региона, а также Николаевской области, занимающихся проблемами диагностики, профилактики и лечения ВИЧ-инфекции. На заседании обсуждались современные схемы терапии, критерии назначения антиретровирусных препаратов, успехи и проблемы лечения больных СПИД.
Арсенал антиретровирусных препаратов против ВИЧ насчитывает десятки наименований. К применению разрешены препараты, относящиеся в основном к двум главным группам с различными механизмами действия — ингибиторы обратной транскриптазы ВИЧ и ингибиторы протеазы ВИЧ.
Тем не менее, монотерапия не оказывает необходимого терапевтического эффекта. Резистентность к препарату может возникнуть достаточно быстро вследствие уникальной способности вируса иммунодефицита к генетическим мутациям, и в этом случае терапия (монотерапия) перестает быть эффективной и препарат должен быть заменен другим. Таким образом, в настоящее время рекомендована комбинированная терапия несколькими препаратами различных классов, т.е. одновременный прием 2, 3 или 4 препаратов. Общее число схем комбинированной терапии не очень велико. Поэтому крайне нежелательно использовать антиретровирусные препараты «неэкономичным» или «неэффективным» образом, назначая их в неправильной последовательности и т.п. Это может привести к тому, что лечащий врач будет лишен выбора препаратов для продолжения лечения. Очевидно, что правильный и рациональный выбор терапии важны с самого начала лечения.
Компания Бристол-Майерс Сквибб производит два антиретровирусных препарата против ВИЧ: Зерит и Видекс.

Контактное Лицо:
Тамара Сухенко
Тел. (044) 201-19-01
E-mail: tamara.sukhenko@eurorscq.com.ua


Новое лекарство для лечения лекарственно-устойчивых штаммов ВИЧ представлено на сертификацию

01 сентября 2002 года

В сентябре швейцарская фармацевтическая компания Roche ее американский партнер Trimeris Inc. подали заявку на сертификацию нового лекарственного средства для лечения СПИД в Комиссию по продуктам питания и лекарственным средствам США. Название препарата — Фузеон. В конце сентября компании собираются получить разрешение на продажу этого лекарства в Европейском Союзе и надеются начать поставку Фузеона на рынок в первом квартале следующего года.
Фузеон предназначен для лечения лекарственно-устойчивых штаммов ВИЧ, которыми предположительно инфицировано до половины из 850-950 тысяч американцев, живущих с ВИЧ. Это первый препарат из группы ингибиторов слияния, действующий непосредственно в момент слияния вируса с клеткой, т.е. на третьей стадии процесса проникновения вируса в организм. Следовательно, данный препарат действует на более ранней стадии жизненного цикла вируса, чем все известные сегодня лекарственные средства. Современные препараты для лечения СПИД действуют внутри клетки, останавливая производство одного или двух основных энзимов — протеазы или обратной транскриптазы, которые позволяют ВИЧ размножаться. В отличие от них, ингибиторы слияния предотвращают проникновение ВИЧ в клетку и введение его ДНК в генетический механизм пациента.
В отличие от многих других антиретровирусных препаратов, Фузеон, по-видимому, не оказывает серьезных побочных действий. Однако, пациентам придется дважды в день самостоятельно вводить себе этот препарат путем инъекции, что делает его менее удобным, чем препараты, производимые в форме таблеток. Кроме того, чтобы действие Фузеона было эффективным, его необходимо принимать вместе с другими препаратами для лечения ВИЧ.
Компании Roche и Trimeris Inc. отказались обсуждать возможную стоимость препарата, но эксперты прогнозируют, что препарат может стоить каждому пациенту от $10 до $15 тысяч в год. Пациентам с серьезной стадией развития болезни препарат будет предоставляться бесплатно с начала октября в рамках программы «проявления сострадания», инициированной Комиссией по продуктам питания и лекарственным средствам США, согласно которой пациенты, находящиеся под наблюдением врачей, участвующих в программе, могут получать препараты до того, как их продажа будет разрешена официально.


Фонд Билла Гейтса выделяет 46 миллионов долларов на профилактику ВИЧ-инфекции

01 августа 2002 года

В августе низкозатратные инициативы по снижению темпов распространения ВИЧ и предоставлению женщинам большего контроля над сексуальной жизнью и контрацепцией получили существенную поддержку от фонда Билла и Мелинды Гейтс. Гранты на общую сумму $ 46 млн. будут предоставлены на проведение исследований в трех университетах США в отношении снижения ожидаемых до 2010 г. 29 млн. новых случаев инфицирования ВИЧ. Сегодня девушки-подростки и женщины в возрасте около 20 лет составляют две третьих всех новых случаев инфицирования ВИЧ, а разнополый секс остается основным путем передачи ВИЧ в развивающемся мире, где концентрируется эпидемия.
Калифорнийский университет — Сан-Франциско получит $ 28 млн. на исследование использования женской латексной диафрагмы для профилактики ВИЧ и ЗППП. Деньги будут направлены на 3-4-летнее исследование 4,5 тыс. женщин в Зимбабве и Южной Африке. Цель — по меньшей мере на треть снизить инфицирование ВИЧ в этой группе.
$11.9 млн. пойдут на Программу по исследованию контрацепции и развития в Медицинской школе Восточной Вирджинии, где изучаются микробициды, которые могут защитить женщину от ВИЧ и ИППП; и $ 5.8 млн. — в Школу общественного здоровья Мейлман Колумбийского университета на угандийское исследование низкой распространенности ВИЧ-инфекции среди мужчин, подвергшихся обрезанию.


ПОЛОЖЕНИЕ О ВСЕУКРАИНСКОМ КОНКУРСЕ СРЕДИ СРЕДСТВ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ, ЖУРНАЛИСТОВ И ВНЕШТАТНЫХ СОТРУДНИКОВ НА ТЕМУ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВИЧ/СПИДА И ПОДДЕРЖКИ ЛЮДЕЙ, ЖИВУЩИХ С ВИЧ/СПИД «СПИД КАСАЕТСЯ КАЖДОГО! ДУМАЙ ГЛОБАЛЬНО — ДЕЙСТВУЙ ЛОКАЛЬНО»

19 июля 2002 года

Эпидемия ВИЧ/СПИД является одной из наиболее неотложных проблем, которые сегодня стоят не только перед Украиной, но и перед всем человечеством. По оценке национальных и международных экспертов, свыше полумиллиона человек в Украине живут с ВИЧ/СПИД, каждый сотый взрослый украинец — ВИЧ-позитивный. Сегодня специалисты говорят о растущей угрозе для всего общества и разрушительном влиянии последствий эпидемии на социальное и экономическое развитие государства.
Специальная Сессия Генеральной Ассамблеи ООН 25-27 июня 2001 года в Нью-Йорке признала Восточную Европу, и в частности Украину, кризисным регионом в развитии эпидемии, которая может привести к экономической и социальной катастрофе. По наиболее достоверному прогнозу, количество ВИЧ-инфицированных в Украине в 2010 году достигнет 1 млн. 440 тыс., количество смертей — 89200, сирот — 77360. Но эту болезнь можно предотвратить посредством информирования населения, в первую очередь молодежи, о существовании проблемы и средствах профилактики, а также посредством поддержки людей, живущих с ВИЧ.
Европейская Комиссия и правительство Соединенных Штатов Америки через Агентство США по Международному Развитию (USAID) во Всемирный день борьбы со СПИД 1 декабря 2000 года объявили о начале Программы ЕС-США по предотвращению ВИЧ/СПИД и информированию в Украине.
2002 год провозглашен указом Президента Украины Годом борьбы со СПИД. Национальный союз журналистов и Проект Европейской Комиссии по предотвращению ВИЧ/СПИД для молодежи, внедряемый Британским Советом в Украине, объявляют ко Дню Журналиста, 6 июня 2002 года, Думай глобально — действуй локально».

1. Организаторы:

 • Национальный союз журналистов Украины
 • Государственный комитет информационной политики, телевидения и радиовещания Украины
 • Министерство здравоохранения Украины
 • Проект ЕК-Британский совет в Украине
 • Программа развития ООН
 • Институт журналистики Киевского национального университета имени Тараса Шевченко
 • Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ
 • Интерньюз
 • Международный альянс с ВИЧ/СПИД
 • СПИД Фонд Восток-Запад
 • ЮНИСЕФ

2. Цели:

 • привлечение внимания общественности и содействие изменению общественной сознательности относительно проблемы ВИЧ/СПИД
 • формирование толерантного отношения к людям, живущих с ВИЧ/СПИД, их родных и близких
 • содействие развитию лидерства и личной ответственности в адекватном ответе на эпидемию
 • повышение профессионального мастерства журналистов и качества материалов в средствах массовой информации на тему предотвращения ВИЧ/СПИД и пропаганды здорового образа жизни
 • отображение роли государства, международных организаций и общественных объединений, занимающихся проблемами ВИЧ/СПИД

3. Тематика:

 • государство и эпидемия ВИЧ/СПИД
 • общество и здоровый образ жизни
 • поддержка людей, живущих с ВИЧ/СПИД
 • лидерство и личная ответственность

4. Номинации:
I. Лучшее средство массовой информации:

 • газета
 • журнал
 • телекомпания
 • радиостанция
 • Интернет-издание
 • специализированное издание (бюллетень, вестник, брошюра)

II. Лучшая журналистская работа:

 • публикация (серия публикаций) в газете/журнале
 • публикация (серия публикаций) в Интернет/специализированном издании
 • программа (цикл передач) на радио
 • программа (цикл передач) на телевидении
 • фоторабота (серия)

III. Лучшая работа внештатного сотрудника:

 • публикация (серия публикаций) в газете/журнале
 • публикация (серия публикаций) в Интернет/специализированном издании
 • аудиоработа (ролик социальной рекламной информации на радио)
 • видеоработа (ролик социальной рекламной информации на телевидении)
 • фоторабота (серия)

IV. Лучшая идея/концепция сценария или социальной рекламы


5. Участники конкурса:

в номинации «Лучшее средство массовой информации»:

 • редакции всеукраинских, областных, региональных, районных, городских, горрайонных и многотиражных газет, журналов, специализированных и интернет-изданий, теле- и радиоорганизаций

в номинации «Лучшая журналистская работа»:

 • творческие коллективы и отдельные журналисты редакций всеукраинских, областных, региональных, районных, городских, горрайонных и многотиражных газет, журналов, специализированных и интернет-изданий, теле- и радиоорганизаций, информационных агентств, пресс-служб, свободные журналисты, преподаватели высших учебных заведений, которые готовят журналистские кадры

в номинациях «Лучшая работа внештатного сотрудника» и «Лучшая идея/концепция сценария/социальной рекламы»:

 • группы граждан и отдельные лица, внештатные авторы СМИ

6. Требования к материалам:

На конкурс направляются материалы, обнародованные в печатных, электронных средствах массовой информации, Интернет- и специализированных изданиях, начиная с 1 декабря 2001 года.

Материалы должны:

 • быть оптимистическими;
 • утверждать общечеловеческие ценности;
 • содействовать изменению общественной сознательности относительно проблемы ВИЧ/СПИД;
 • формировать толерантное отношение к людям, живущим с ВИЧ/СПИД, их родным и близким;
 • содействовать развитию лидерства и личной ответственности в адекватном ответе на эпидемию;
 • пропагандировать здоровый образ жизни;
 • базироваться на реальных фактах
 • глубоко и всесторонне, объективно и беспристрастно освещать проблемы, связанные с эпидемией ВИЧ/СПИД в Украине;

К рассмотрению не принимаются материалы, имеющие коммерческий характер и в которых упоминаются конкретная продукция и ее производители.

В сопроводительном письме (за подписями автора/соавтора) предоставляется такая информация:

 • номинация, на которую подан материал;
 • полное название, адрес, контактные телефоны/факс, электронный адрес (страница в Интернет) редакции СМИ, пресс-службы, высшего учебного заведения, общественной организации, издающей специализированное издание;
 • фамилия, имя и отчество автора/соавтора;
 • название СМИ, Интернет- или специализированного издания, где появился материал.

Дополнительно необходимо отметить:

 • для видео- и аудиоматериалов (с текстовой расшифровкой на компьютере или печатной машинке) — дату выхода в эфир, название программы/передачи;
 • для материалов в печатных СМИ (оригиналы или копии) — дату публикации, порядковый номер выпуска и страницы издания;
 • для материалов из Интернет-изданий (с распечаткой из глобальной компьютерной сети) — очный адрес страницы и дату размещения;
 • для фоторабот (с предоставлением оригиналов фотоснимков).

Материалы вместе с сопроводительным письмом направляются в папках с завязками и принимаются до 17.00 31 октября 2002 года по адресу Национального союза журналистов Украины:
01001, г. Киев,
ул. Крещатик, 27-А, 33 комн.
(с пометкой: «На конкурс «СПИД касается каждого!»)

7. Оценивание материалов

Оргкомитет конкурса формирует жюри, которое рассматривает, обсуждает и оценивает работы.
В зависимости от качества творческих работ жюри имеет право не объявлять победителей в отдельных номинациях и вводить поощрительные премии в рамках средств, поступивших от спонсоров.
В случае коллективного авторства в любых номинациях, кроме номинации «Лучшее средство массовой информации», премия разделяется поровну между всеми соавторами (лица, которые давали интервью, не участвуют в конкурсе и премию получить не могут).
Итоги конкурса подводятся в ноябре 2002 года.
За представлением жюри конкурса секретариат НСЖУ принимает соответствующее постановление.

8. Награждение победителей

Победителей конкурса ждут Почетные знаки отличия организаторов и ценные призы, среди которых — ажировка в зарубежных СМИ, поступление в Институт журналистики КНУ им. Шевченко согласно условиям конкурса «Шанс», билеты в Лондон, ужин в уютном ресторане и много др.
Церемония награждения победителей состоится во Всемирный день борьбы со СПИД — 1 декабря 2002 года.
Названия и имена победителей сообщаются в средствах массовой информации.


Исполнительный директор UNAIDS Питер Пиот посетил Украину и офис Альянса

1 декабря 2001 года

Исполнительный директор UNAIDS Питер Пиот посетил Украину во Всемирный день борьбы со СПИД 2001. Его напряженный график включал встречи с высокопоставленными лицами Украины и Президентом Кучмой, посещение заключительной сессии Третьей национальной конференции людей, живущих с ВИЧ, и заседания тематической группы ООН по ВИЧ/СПИД. Г-н Пиот встречался с прессой и представителями Министерства здравоохранения Украины в Доме ООН, а также посетил офис Альянса в Украине.

Год тому назад,1 декабря 2000 г., было объявлено о совместной программе ЕК-США по профилактике ВИЧ и повышению информированности в Украине, осуществляемой Британским Советом и Международным Альянсом по ВИЧ/СПИД. Поэтому Всемирный день борьбы со СПИД был вдвойне важен для Альянса, как наш первый День рождения.

1 декабря 2001 г. мы имели честь пригласить в наш офис г-на Пиота; Ольгу Бобылеву, заместителя государственного секретаря Министерства здравоохранения; Карлоса Паскуаля, посла США в Украине; Норберта Жустена, посла, главу представительства Европейской Комиссии в Украине; Кристофера Краули, директора миссии USAID и Дугласа Гарднера, главу миссии ООН в Украине.

Руководители программ Альянса и Британского Совета рассказали о прогрессе инициативы ЕК-США, достигнутом за год работы. Андрей Клепиков, директор программы Альянса в Украине, акцентировал внимание на компоненте деятельности по поддержке НПО, а члены команды Альянса рассказали о семи опубликованных на сегодняшний день информационных продуктах, предоставляемых какнеправительственным организациям, так и правительственным агентствам. Линдси Нил, директор проекта Британского Совета, подробно остановилась на работе БС по оказанию влияния на государственное стратегическое планирование в области ВИЧ/СПИД на областном уровне в пяти регионах Украины, и на работе со СМИ.

По мнению г-на Пиота, совместная инициатива — первый пример активного сотрудничества Соединенных Штатов и Европейского Союза в сфере ответа на эпидемию ВИЧ-инфекции, равно как и UNAIDS, партнером (collaborating center) которого является Международный Альянс по ВИЧ/СПИД. Питер Пиот отметил, что программа совмещает необходимые компоненты эффективного воздействия. По его словам, в совместной инициативе присутствуют элементы построения и усиления потенциала общественных организаций, что критически важно, поскольку СПИД будет сопровождать нас еще длительное время и нужно думать о будущем: мы имеем дело с громадным кризисом. Также очень важно, что происходящее связано с лидерством на высоком правительственном уровне и уже существующими государственными планами, поэтому попытка перевести их на областной уровень жизненно важна. «Я вижу и чувствую, что Ваша работа — продукт реальной жизни общества, и у Вас хорошо налажены партнерские отношения между гражданским сектором, правительством и международными организациями. В сегодняшней жизни есть немного вещей настолько же важных, как эффективный ответ на эпидемию СПИД. Глобальный ответ — не абстракция, это результат всей работы, осуществляемой на местах. То, что Вы делаете, важно не только для Украины, но и для всего мира», — добавил Питер Пиот.

Господин Краули, директор миссии USAID, и Норберт Жустен, глава представительства Европейской Комиссии, пообещали долгосрочную поддержку программ борьбы с ВИЧ/СПИД в Украине. Посол Соединенных Штатов Карлос Паскуаль выразил непосредственную заинтересованность и глубокую обеспокоенность развитием эпидемии ВИЧ-инфекции в Украине и говорил о важности информации и образования. Он упомянул программу малых грантов, предоставляемых посольством США («Демократические гранты»), нацеленную на развитие демократической реформы, которые, по его словам, могут получить программы по правам человека и ВИЧ, к примеру, реализуемые в тюрьмах. Более детальную информацию о грантах можно получить на сайте www.usinfo.usemb.kiev.ua (раздел «Программы помощи», папка «Ресурсы»).


  

  

 


Бежим, чтобы поддержать людей, живущих с ВИЧ

14 октября 2001 года


  

14 октября в Киеве состоялась акция «Бег ради жизни», организованная работающими в Украине агентствами ООН и Киевской городской администрацией. Трехкилометровый или километровый (по выбору) забег проводился с целью обратить внимание людей на проблему ВИЧ и СПИД, поддержать инфицированных, одновременно агитируя за здоровый образ жизни.
В акции принали участие 2 тысячи человек. Было собрано более 25 тысяч гривен. Вся выручка была направлена в клинику СПИД в Лавре (Киев). Победителей наградили призами, а все участники получили футболки с логотипом забега.
ООН надеется, что «Бег ради жизни» продемонстрировал, что ВИЧ/СПИД – социальна проблема, в решение которой каждый может внести свою посильную лепту. Совместно с ООН акцию поддержали управление физической культуры и спорта Киевской городской администрации, ассоциация «Народный спорт и здоровье», Всеукраинская сеть людей, живущих с ВИЧ/СПИД, Всеукраинская ассоциация планирования семьи, социальные службы для молодежи, Интерньюз, «Врачи без границ», Британский совет, Международный Альянс по ВИЧ/СПИД и другие. Ее профинансировали несколько компаний и медиа агентств.


  

XIV Международная конференция по снижению вреда, связанного с употреблением наркотиков: Усиление партнерских отношений для более безопасного будущего

10 августа 2001 года

Чанг Май, Таиланд, 6 — 10 апреля 2003 года

Темы:

злоупотребление алкоголем и наркотиками; общественные организации и программы; исправительные заведения; экономическая выгодность; эпидемиология; вопросы этики; работницы секс-бизнеса; снижение вреда; гепатиты A, B и C; ВИЧ; лечение ВИЧ/СПИД; права человека; внутривенное употребление наркотиков; международные организации; международная политика сотрудничества и здравоохранения; стратегии интервенций; правоохранительная деятельность.

Размеры взносов будут объявлены позже. Сроки подачи абстрактов и конкурса стипендий будут объявлены позже.
Спонсоры:

Азиатская сеть проектов снижения вреда (AHRN); Международная ассоциация снижения вреда (IHRA); Министерство общественного здравоохранения Таиланда.
Секретариат конференции: AsiaCongress Co., Ltd. Level 23, CP Tower, 313 Silom Road, Bangkok 10500 Thailand
Тел. +66 (2) 231 8323;
факс: +66 (2) 253 6404;
e-mail: conference@ihrc2003.net
www.ihrc2003.net


Презентація Інформаційно-ресурсного центру Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.

1 серпня 2001 року

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД — міжнародна неурядова організація, заснована в 1993 р. з метою сприяння громадським діям у відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції в країнах, що розвиваються. Відтоді Альянс підтримав понад 1 150 неурядових і громадських організацій у 40 країнах Африки, Азії, Центральної Європи і Латинської Америки у здійсненні проектів з профілактики, догляду, підтримки та зменшення шкоди, якої завдає ВІЛ.
Із серпня 2000 р. Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД реалізує в Україні «Програму підтримки неурядових організацій і розвитку ресурсів у галузі профілактики ВІЛ/СНІД» за фінансової підтримки USAID в рамках трансатлантичної ініціативи ЄС і США як відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції в Україні, де на сьогодні офіційно зареєстровано більш як 39 000 осіб, інфікованих ВІЛ.
Брак коректної інформації з проблеми є однією з найсуттєвіших перешкод у подоланні епідемії. Тому Інформаційно-ресурсний центр Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД ставить за мету розробку та розповсюдження в Україні достовірної інформації з різних аспектів пандемії ВІЛ-інфекції.
1 серпня 2001 р. співробітники Інформаційно-ресурсного центру українського офісу Альянсу презентували:
Книгу «Люди и ВИЧ» — перше в Україні видання, яке максимально повно висвітлює різнобічні аспекти пандемії ВІЛ-інфекції. Це не підручник для фахівців з охорони здоров'я. Книгу створено для людей різних спеціальностей і різного віку, чоловіків та жінок — всіх тих, хто з різних причин хоче більше дізнатися про ВІЛ-інфекцію та СНІД. В першу чергу вона корисна для людей, які живуть з ВІЛ, їх близьких і рідних, співробітників державних та неурядових ВІЛ-сервісних організацій, медичних та соціальних працівників, вчителів, всіх думаючих та небайдужих. Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД буде щорічно вдосконалювати це видання. Ми сподіваємось, що книга «Люди и ВИЧ» допоможе багатьом чоловікам і жінкам перейти від стану пасивного спостереження подій, пов'язаних з пандемією, до цілком усвідомленої, небайдужої і відповідальної персональної позиції. А може, полегшить чи, навіть, збереже чиєсь життя.
Довідник «Организации, работающие в области ВИЧ/СПИД в Украине» — найдетальніше джерело інформації про послуги та ресурси залучені до відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції в Україні. З довідника можна дізнатися про діяльність близько 200 ВІЛ-сервісних НУО, державних установ, міжнародних агенцій, що працюють в Україні. Довідник буде оновлюватися та доповнюватися двічі на рік.
Бюлетень «Новости ВИЧ/СПИД» — перше та друге числа. Бюлетень виходить шість разів на рік. Кожен випуск присвячено окремому аспекту проблеми ВІЛ/СНІД — з відповідною змістовною інформацією, коментарем спеціалістів, активістів та людей, які приймають рішення. Постійні рубрики: новини і календар заходів, що мають відбутися, практичні поради НУО та посилання на додаткові ресурси.
Аналітичний огляд «СНІД в Україні» — щоквартальне видання для тих, хто приймає рішення у сфері державної політики. Від цих людей залежить формування політики держави у відповідь на епідемію ВІЛ-інфекції, раціональний розподіл ресурсів, стратегія взаємодії з громадянським суспільством, у тому числі з недержавними ВІЛ-сервісними організаціями та об'єднаннями людей, які живуть з ВІЛ. У зв'язку з цим мета аналітичного огляду — надихнути державних і політичних діячів на більш активні дії, які стануть не тільки внеском у протидію епідемії ВІЛ-інфекції та СНІД, а й у формування громадянського суспільства в Україні.
Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, що містить електронні версії вищезгаданих інформаційних продуктів та багато іншої корисної інформації.
В презентації взяли участь Голова Державного Департаменту молодіжної політики, спорту та туризму, представники Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства економіки, Державного Департаменту з виконання покарань, Державного Центру соціальних служб для молоді, державних установ і неурядових організацій, міжнародних донорських організацій, штаб-квартири Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД (Велика Британія) та численні представники засобів масової інформації. Андрій Клепіков, керівник проекту, докладно розповів про мету та завдання програми підтримки неурядових організацій і розвитку ресурсів у галузі профілактики ВІЛ/СНІД, яку реалізує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні. З повідомленнями та коментарями виступили Еліот Перлман (USAID), Лариса Бочкова (Міністерство охорони здоров'я), Валерій Цибух (Державний Департамент молодіжної політики, спорту та туризму), Алла Щербинська (Український Центр профілактики і боротьби зі СНІД), Володимир Жовтяк (Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ), Алла Вовк (Науково-дослідний інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В. Громашевського АМН України), Джулія Сандерс (штаб-квартира Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД (Велика Британія), Аня Ніцше (Представництво Комісії Європейського Союзу), Валерій Мовчанюк (головний редактор газети «Ваше здоров'я»). Співробітники Альянсу в Україні та офіційні особи відповіли на численні запитання українських та іноземних журналістів та запрошених.

1 серпня 2001 р.
   
    
   


Архів бюлетенів Секрітаріату НУО по роботі з ГФ       

Детальніше