English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

«Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні» (2007 - 2012)

  Загальна мета Програми – знизити в Україні рівень передачі ВІЛ та рівень захворюваності й смертності, пов’язаних із ВІЛ, шляхом здійснення заходів, спрямованих на найуразливіші групи населення.
Спираючись на досягнення проектів із протидії поширенню ВІЛ/СНІД, які підтримав Уряд України, Глобальний фонд у першому Раунді, а також інші міжнародні та українські донори, ця Програма безпосередньо спрямована на розширення доступу до профілактики, лікування, догляду та підтримки людей, які є найбільш уразливими до ВІЛ/СНІД та найбільше постраждали від епідемії. Першою чергою, – це активні споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН), чоловіки, що практикують секс із чоловіками (ЧСЧ), жінки комерційного сексу (ЖКС), які вживають ін’єкційні наркотики та працюють на вулицях, особи, які знаходяться в місцях позбавлення волі, діти вулиці віком від 10 до 18 років та люди, які живуть із ВІЛ/СНІД (ЛЖВС). Програма реалізується за фінансування Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Загальні документи щодо Програми

1. Заявка від України, подана до Глобального фонду, на фінансування п’ятирічної Програми «Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні».
2. Зведений бюджет двох Основних виконавців Програми – МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та Всеукраїнської мережі людей, які живуть із ВІЛ/СНІД. Фінансові видатки розподілені відповідно до цілей Програми та сфер надання послуг.
3. Короткий опис Програми.
4. Інформація про Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
5. Основні результати виконання першої фази та параметри другої фази Програми

Інформація про виконання Програми Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні

  Основні документи, що регламентують виконання Програми Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні – одним із Основних реципієнтів коштів Глобального фонду.
1. Поновлена Грантова Угода Глобального фонду з Альянсом Україна за грантом 6-го раунду на 2-гу фазу проекту (серпень 2009 – липень 2012)
2. Програмний бюджет 2-ї фази 6-го раунду
3. Оновлена стратегія реалізації 2-го етапу гранту 6-го раунду
4. Поточна оцінка Глобального фонду виконання Альянсом-Україна гранту 6-го раунду
5. Облікова картка проекту, який виконується Альянсом Україна за грантом 6-го раунду.(англ.)
6. Поточний звіт про стан виконання програми та запит коштів за грантом ГФ 6-го раунду, затверджений Глобальним Фондом (червень-грудень 2009) (англ.)
7. Узагальнений звіт МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» щодо виконання проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у другому півріччі 2010 року (а також в цілому за рік)
8. Узагальнений звіт МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” щодо виконання програми «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у другому півріччі 2011 року (та за рік в цілому)
9. Узагальнений звіт МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» щодо виконання проектів, підтриманих Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у першому півріччі 2012 р. (січень-липень).

Документи, що регламентують виконання Програми «Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні» Всеукраїнською мережею людей, які живуть із ВІЛ/СНІД, знаходяться тут.


Підсумковий звіт програми «Підтримка з метою профілактики ВІЛ/СНІД, лікування і догляду для найуразливіших верств населення в Україні» (2007-2012)
Додаткові матеріали до звіту