English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

Проект "SUNRISE"

Документи
Вакансії
Презентації
Брендінг


КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

Посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні шляхом надання послуг та інформації
Короткий опис проекту

Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД об’єднує зусилля з Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (PATH) та Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом з метою втілення проекту “Посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні шляхом надання послуг та інформації (SUNRISE)”. За допомогою проекту „SUNRISE” щонайменше 60% людей, які піддаються високому ризику зараження ВІЛ в найбільш постраждалих регіонах країни, одержать доступ до життєво необхідної, високоякісної інформації та відповідних послуг.
Консорціум „SUNRISE” об’єднує технічний та управлінський досвід, розуміння ситуації в Україні та налагоджені мережі зв’язків в Україні та країнах пострадянського простору, необхідні для повноцінного виконання завдань АМР США, спрямованих на розширення послуг та надання інформації у зв’язку з ВІЛ/СНІДом в Україні. Альянс є єдиною міжнародною НУО, діяльність якої безпосередньо зосереджена на громадських заходах з протидії ВІЛ/СНІДу. Виступаючи в якості агенції, яка співпрацює з АМР США в області ВІЛ/СНІДу, Альянс успішно виконує програмні заходи з боротьби з ВІЛ/СНІДом в Україні за фінансування АМР США з 2000 року. „PATH” одержала визнання за розробку, здійснення та оцінку інноваційних, міжвідомчих проектів із впровадження стратегій зміни поведінки населення, які мобілізували громади та окремих людей з метою запобігання поширення ВІЛ та надавали послуги з догляду та лікування. Крім того, „PATH” має значний досвід в управлінні проектами АМР США з питань ВІЛ/СНІДу та охорони здоров’я, та здійснила цілий ряд успішних проектів в Україні. Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом є визнаним лідером серед українських НУО, які працюють в області ВІЛ/СНІДу та піонером у наданні послуг з догляду, підтримки та в пропагандистській діяльності.
Метою проекту „SUNRISE” є істотне зниження передання ВІЛ серед груп населення, уразливих до епідемії ВІЛ/СНІД шляхом значного розширення доступу до високоякісної інформації та послуг з профілактики та догляду серед цих груп у визначених регіонах України. Цієї мети буде досягнуто шляхом виконання чотирьох основних завдань:
• Охопити якнайменше 60% представників груп ризику ефективною, високоякісною інформацією та відповідними послугами для запобігання парентерального та статевого шляхів передачі ВІЛ-інфекції у стратегічно визначених містах.
• Підвищити доступність високоякісної інформації про догляд та підтримку та відповідних послуг для людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом та інших груп населення, постраждалих від епідемії.
• Зміцнити комплексні заходи з профілактики та догляду із приділенням особливої уваги покращенню якості та охоплення послуг з добровільного консультування та тестування (ДКТ).
• Підсилити можливості місцевих організацій та громад із спільного аналізу, планування, надання, моніторингу та оцінки нових видів інформації та послуг.
Територіально діяльність проекту буде зосереджена у восьми областях, які найбільш постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. В Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській областях та Криму відбудеться негайне та інтенсивне розширення відповідних заходів, а в Херсонській та Черкаській областях це відбуватиметься поетапно. Проектом передбачається охоплення профілактичними та інформаційними заходами близько 150000 споживачів ін’єкційних наркотиків та 15000 людей, залучених до зайняття проституцією; в той же час, щонайменше 40000 ЛЖВС отримають безпосередній доступ до якісних послуг з догляду та підтримки.
Проект „SUNRISE” застосовуватиме три інтегровані стратегії з метою ефективного та результативного досягнення запланованого 60% охоплення. По-перше, ресурси проекту будуть спрямовані на групи ризику, постраждалі групи населення, та на групи, які виступають в ролі „ланки”, що пов’язує їх з населенням в цілому. По-друге, проект використовуватиме інноваційні підходи на місці здійснення на основі одержаних уроків та методів успішного розширення проектів, які здійснювалися іншими агентствами та доказали свою дієвість у досягненні швидкого розширення заходів. По-третє, з метою забезпечення швидкого початку проекту, консорціум „SUNRISE” вже отримав підтвердження зобов’язань від ключових партнерів на місцевому, обласному та національному рівнях.