English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

Готовий до старту новий адвокаційний ТБ проект регіону CЄЦА (ТB-REP) по зміцненню системи охорони здоров'я для ефективного контролю ТБ і МРТБ

   Під час роботи 65-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ, яка проходить 14-17 вересня 2015р. у м. Вільнюс (Литва) за участю міністрів та інших високопоставлених представників з 53 країн-членів Європейського регіону ВООЗ, а також представників громадського суспільства, було підписано грантову угоду між Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і молдавським Центром політики та досліджень в охороні здоров'я (Центр PAS). Угода дає старт для роботи трирічного проекту з реформування сфери лікування та профілактики туберкульозу в 11 країнах регіону СЄЦА: Вірменії, Азербайджані, Білорусії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Таджикистані, Туркменістані, Україні та Узбекистані.
   
Основні партнери по впровадженню Проекту:

    Проект розпочне свою роботу у січні 2016р. і забезпечить залучення громадянського суспільства в адвокаційну роботу з переходу до клієнто - орієнтованої моделі надання медичної допомоги хворим з ТБ. Завдання Європейської ТБ Коаліції - моніторинг і стимулювання обміну передовими адвокаційних практиками в регіоні СЄЦА для інтервенції стійкої пропаганди високого рівня для ефективної боротьби з ТБ в рамках мети Проекту № 1 «Зростання політичної прихильності для закінчення епідемії ТБ через регіональне співробітництво і поширення доказів ефективної та стійкої трансформації системи надання медичної допомоги».