English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/ СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектних пропозицій з профілактики ВІЛ-інфекції.

До участі у конкурсі запрошуються українські організації, які є офіційно зареєстрованими, мають статус неприбуткових, мають відповідний досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІД, володіють інформацією про сучасні методи і підходи до профілактики ВІЛ/СНІД.

У рамках конкурсу планується робота за такими напрямами:

1. «Профілактика інфікування ВІЛ серед споживачів наркотиків» у м. Дніпропетровську, в містах Херсонської області за виключенням м. Херсон, Вінницькій, Луганській та Чернігівській областях.
2. «Профілактика інфікування ВІЛ серед осіб, залучених до секс-бізнесу (ОСБ)» у Вінницькій, Луганській та Чернігівській областях.

Останній термін подання проектних заявок (відправка електронної версії та відправлення роздрукованої пропозиції відповідно до поштового штемпеля відправлення) – 16 березня 2012 р. Реєстрація проектних заявок завершується о 15.00.

Будемо дуже вдячні, якщо Ви перешлете інформацію щодо конкурсу тим, кого вона може зацікавити.

Для перегляду оголошення про конкурс та додатків збережіть архівний файл на диску С комп'ютера, розкрийте архів та почніть роботу з файла Ogoloshenya.doc, який містить посилання на всі необхідні для роботи документи, що знаходяться в папці 2012 OCFP. Для відкриття посилань у документі Ogoloshenya.doc, наведіть курсор на назву-посилання (у тексті виділено синім кольором) та, утримуючи клавішу Ctrl, натисніть на назву цього посилання, необхідний документ відкриється автоматично. Форми для заповнення містяться в папці 2012 OCFP\Zayavka.

Архівуйте, будь-ласка, пакет документів заявки перед відправленням на proposals@aidsalliance.org.ua. У разі виникнення будь-яких складнощів при надсиланні, будь-ласка, телефонуйте до контактних осіб, зазначених в оголошенні.