English version Русская версия
Новини   Про нас   Інфоцентр   Конкурси/Тендери   Партнери   FAQ   Лінки   Карта сайту  
Програмні конкурси і тендериАдміністративні конкурси і тендери


Архів новин

Веб-сайт Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД:

Проект Альянсу зі зменшення шкоди в Індії, Індонезії, Кенії, Китаї та Малайзії:

Регіональний центр техничної піддтримки
у Східній Європі та Центральній Азії (Україна, Київ):

База даних інформаційно-освітніх
матеріалів у сфері ВІЛ/СНІД:

Кодекс найкращих практик:
Шановні колеги!
   «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» з гордістю представляє вам публікацію Європейського бюро ВОЗ «Good practices in Europe: HIV-prevention for People Who Inject Drugs implemented by the International HIV/AIDS Alliance in Ukraine»/Кращі практики в Європі: Профілактика ВІЛ серед людей, які вживають наркотики за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні».
    Ця публікація є відображенням досвіду України з подолання епідемії ВІЛ-інфекції серед споживачів ін'єкційних наркотиків, він демонструє весь спектр діяльності державних і громадських організацій, спрямований на досягнення цієї мети, на високому, європейському, рівні.
    Щиро дякуємо всім партнерам - за об'єднання зусиль, високий професіоналізм та допомогу тим людям, яким наша підтримка найбільш необхідна.
    Для всієї команди Альянсу велика честь - представити свою діяльність у переліку кращих практик ВОЗ. Це не тільки підтвердження результатів, а й стимул до подальших звершень.
    Ознайомитися з публікацією ви можете за посиланням: http://www.euro.who.int/__data/assets/pdf_file/0003/254352/FINAL-Ukraine-Good-Practice-July-2014-with-covers.pdf